dodano: 2014-09-15 15:45:00

Ceny karnetów i biletów na mecze Comarch Cracovii w sezonie 2014/15

Startuje długo wyczekiwany przez wszystkich kibiców hokeja sezon 2014-2015 PHL. W dystrybucji w dalszym ciągu znajdziesz karnety na wszystkie 23 spotkania sezonu zasadniczego, jak również bilety na pojedyncze mecze!

Już we wtorek, 30 września, nasi hokeiści rozegrają kolejny mecz na własnej tafli. Rywalem Comarch Cracovii będzie MMKS Podhale Nowy Targ.

W długiej i trudnej drodze do tytułu nasza drużyna nie poradzi sobie jednak bez swoich kibiców, którzy do tej pory nie zawodzili. Specjalnie dla nich - posiadaczy karnetów z sezonu 2013-2014, przygotowaliśmy specjalne warunki ich zakupu na ten sezon..

Po pierwsze - zniżka. Zeszłoroczni karnetowicze, przy okazaniu karnetu z zeszłego sezonu, zapłacą za nowy  79 zł, czyli jedyne 3,50 zł za jeden mecz!

Po drugie - miejsce.  Dzięki karnetowi zyskasz swoje stałe miejsce na trybunach lodowiska przy ulicy Siedleckiego 7!

Dla tych, którzy stałej wejściówki z zeszłego sezonu nie mają, a chcieliby rozpocząć kibicowską przygodę z prawdziwie męskim sportem, jakim hokej niewątpliwie jest, także mamy przygotowaną specjalną ofertę.

Wejście na 23 mecze, które nasi hokeiści rozegrają na lodowisku przy ulicy Siedleckiego 7, będzie kosztowało w ramach karnetu 89 zł, czyli niespełna 4 zł za jeden mecz. To naprawdę się opłaca!

Równolegle prowadzona jest sprzedaż biletów na najbliższy mecz "Pasów" na swoim lodowisku.

Ceny biletów na mecz Comarch Cracovia - MMKS Podhale Nowy Targ:

10 zł - bilet normalny

5 zł - bilet studencki, uczniowski*, bilet 65+

1 zł - bilet dla kobiet i dzieci do 12. roku życia

+