Adam Marciniak: Przegraliśmy na własne życzenie

25.10.2014
    Piłkarze Cracovii przegrali z Pogonią 1:2. Adam Marciniak był wyraźnie niepocieszony tym, że nie udało się zdobyć w Szczecinie choćby jednego punktu.

- To kolejny mecz, w którym przesypiamy pierwszą połowę, lub też źle w nią wchodzimy. Nie wiem, czemu nie gramy dobrze od pierwszej minuty. Sam chciałbym znać odpowiedź na to pytanie - przyznaje Adam Marciniak.

Cracovia stworzyła sobie w meczu z „Portowcami" kilka doskonałych sytuacji. Szwankowała jednak skuteczność, a i świetnie w bramce gospodarzy radził sobie Radosław Janukiewicz- Mamy swoje sytuacje, których nie wykorzystujemy. Tracimy bramkę, gdy mamy stały fragment gry. Przegraliśmy na własne życzenie - kręci głową Marciniak.