Rezerwy Cracovii gromią rywala!

19.11.2016
    Cracovia II wygrała aż 6:0 z Michałowianką Michałowice. Zobaczcie kto strzelał bramki dla "Pasów".

65 bramka z rzutu karnego, na 4:0 podwyższa Marcin Szymczak

70 zmiana w Cracovii, zszedł Patryk Serafin wszedł Filip Sroka i zszedł Hubert Adamczyk ,wszedł Patryk Moskal

75 piąta bramka dla Cracovii, strzelcem Milan Dimun

83 bramka dla Cracovii, strzelcem Przemysław Pyrdek

W ostatnim meczu rudny jesiennej rezerwy Cracovii rozbiły Michałowiankę aż 6:0. Wielkie strzelanie rozpoczął w 13. minucie Patryk Serafin, który z okolic 11 m. zdecydował się na uderzenie, po którym bramkarz gości musiał wyciągać piłkę z siatki. W 26. minucie Hubert Adamczyk dograł futbolówkę wzdłuż bramki do Antona Karachanakova, który pokonał Adriana Jękota. Siedem minut później w bliźniaczo podobnej akcji jak przy drugim trafieniu rezerwy „Pasów" zdobyły trzeciego gola. Dogranie Serafina wzdłuż bramki do Karachanakova, który strzałem do „pustaka" podwyższył wynik spotkania.

Po zmianie stron w 65. minucie jeden z zawodników przyjezdnych sfaulował w polu karnym Eryka Ceglarza, przez co arbiter spotkania podyktował rzut karny, który pewnym strzałem wykorzystał Marcin Szymczak. Dziesięć minut później na listę strzelców wpisał się Milan Dimun, który mając tuż koło siebie zawodnika Michałowianki, oddał niezbyt precyzyjny strzał. Jednak na tyle skuteczny, że piłka wpadła do bramki. Na siedem minut przed końcem bramkę dla naszych rezerw zdobył Przemek Pyrdek, ustalając wynik spotkania na 6:0. Dzięki temu okazałemu zwycięstwu rezerwy Cracovii umocniły się na pozycji lidera IV ligi małopolski zachodniej.

Cracovia II: A.Wilk - Pyrdek, Litauszki, Bejan(46 Szymczak), Cunta - Dimun, Sosnowski(c) - Serafin(70 Moskal), Karachanakov(60 Ceglarz), Adamczyk(70 Sroka) - Steblecki

Michałowianka: Jękot - Silczuk, Bartosz, Cyganek, Kupiec(70 Rojek) - Cygnarowicz(78 Siudek), Gładysz, M. Wilk(c), Sadio(65 Michalski) - Sane, Chlebda

Kartki: Cunta(Cracovia) - Sane, Kupiec, Chlebda(Michałowianka)
    Sędzia: Tomasz Pilarski (KS Tarnów)