Dwugłos trenerski po meczu Górnik Zabrze-Cracovia

• Wideo
30.08.2015
Cracovia zremisowała na wyjeździe z Górnikiem Zabrze 1:1. Oto co mieli do powiedzenia trenerzy obydwu zespołów po tym spotkaniu.

Zieliński: Bardzo trudny mecz, toczony w ciężkich warunkach. Górnik i my mamy lekki niedosyt po tym spotkaniu. Jednak jeśli nie zdołasz meczu wygrać, to go przynajmniej zremisuj. Teraz czeka nas przerwa na reprezentacje i regeneracje sił.

Trener wypowiedział się także na temat powołania Bartka Kapustki: Bartek znajduje się w wysokiej dyspozycji. Powołanie dla Kapiego jest takim pozytywnym "kopem" dla wszystkich zawodników i pracowników klubu.

Boisko po pierwszej połowie opuścił Dariusz Zjawiński: Zmiana Dariusza Zjawińskego była spowodowana kontuzją. Chwała mu za to, że z kontuzją zdołał zdobyć bramkę. Jutro po badaniach będziemy wiedzieli na ile jest ona poważna.

Ojrzyński: Szkoda, że zdobyliśmy tylko jeden punkt. Gratuluje swoim zawodnikom. Dziękuje im za serce włożone w to spotkanie. Bramka stracona pokrzyżowała nam plany. Piłkarsko wyglądaliśmy gorzej od Cracovii. Był to ciężki mecz, kosztował nas sporo zdrowia i sił. Graliśmy z bardzo dobrą drużyną. Póki co patrzymy z samego dołu tabeli, musimy dalej pracować i patrzeć w przyszłość.