Dziś hokej! Comarch Cracovia - MMKS Podhale Nowy Targ godz. 18:30

• Wideo
01.03.2015
Rozpoczęły się Play Offy! W pierwszym ćwierćfinałowym starciu Comarch Cracovia przegrała po serii rzutów karnych z MMKS-em Podhale Nowy Targ, ale już dziś stanie przed szansą rehabilitacji. Początek starcia numer 2 już o godzinie 18:30!

Jeszcze przed ćwierćfinałową rywalizacją mówiło się dużo o tym, że "Szarotki" postawią "Pasom" ciężkie warunki i to potwierdziło się w sobotnim pojedynku. Comarch Cracovia przed dłuższy czas prowadziła różnicą jednej bramki, ale w trzeciej tercji musiała gonić wynik, by udanie doprowadzić do dogrywki i serii rzutów karnych. W nich błysnęli bramkarze obu zespołów, jednak to Ondrej Raszka puścił o jednego gola mniej.

- Każda porażka coś w człowieku zostawia, ale musimy ją wyrzucić z naszych głów. Trzeba się wyspać i dobrze przygotować do kolejnego spotkania - mówił po sobotnim spotkaniu trener Rudolf Rohaček.

Sobotni wynik sprawia, że hokeiści "Pasów" jeszcze mocniej potrzebują Twojego wsparcia! Przyjdź na lodowisko przy ulicy Siedleckiego 7 i razem z Twoją drużyną odnieś pierwsze zwycięstwo w tegorocznych Play Offach!

Harmonogram sprzedaży biletów w kasie lodowiska (ul. Siedleckiego 7)*:

01.03.2015 (niedziela): od 10:00

*sprzedaż biletów hokejowych rozpoczyna się po zakończeniu sprzedaży biletów na ślizgawki. Obowiązuje jedna kolejka.

Ceny biletów na mecze 1/4 finału MP:

15 zł - bilet normalny

10 zł - bilet studencki, uczniowski, 65+

1 zł - bilet dla kobiet i dzieci do 12. roku życia

UWAGA: Karnety z sezonu zasadniczego nie będą obowiązywały na mecze play-off. Jednak ci kibice, którzy byli w posiadaniu karnetów, będą mogli zachować swoje stałe miejsca na trybunach.

Spotkanie Comarch Cracovia - MMKS Podhale Nowy Targ rozpocznie się o godzinie 18:30.