Jagiellonia Białystok - Cracovia (dwugłos trenerski)

• Wideo
01.08.2014
Piłkarze Cracovii przegrali w Białymstoku z miejscową Jagiellonią 1:2 i wciąż pozostają bez punktu w nowym sezonie T-Mobile Ekstraklasy. Zobacz, co po tym meczu powiedzieli trenerzy obu drużyn:

Robert Podoliński (Cracovia): - Mniej więcej od 30 minuty meczu i przez 25 minut drugiej połowy to Jagiellonia dominowała. Szkoda, bo za bardzo się cofnęliśmy. Wcześniej to my utrzymywaliśmy się przy piłce. Nie kończyliśmy akcji, nie było w nich dynamiki, a bez tego nie będziemy zdobywać punktów. Nasza porażka jest zasłużona. Trzeba nieco wstrząsnąć tym, co robimy, bo nie możemy w ten sposób oddawać punktów.

Michał Probierz (Jagiellonia): - Przez cały tydzień zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że będzie to dla nas ciężkie spotkanie. Czuliśmy, że fizycznie możemy prezentować się gorzej po niedzielnym meczu (z Zawiszą Bydgoszcz - przyp.) rozgrywanym w upale i długiej podróży powrotnej. Potrafiliśmy jednak stanąć na wysokości zadania i za to nam chwała. Wielki szacunek dla mojej drużyny.