Juniorzy starsi wysoko wygrywają na inaugurację sezonu

01.08.2015
    Dziś o godzinie 17:00 Juniorzy Starsi rozgrywali pierwszy w tym sezonie mecz. Podopieczni Piotra Mrozka zwyciężyli aż 3:0 z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

"Pasy" prowadziły już po pierwszej połowie po golu Szymczaka. Następnie na listę strzelców dopisali się jeszcze Bartłomiej Tymoszuk i Dawid Surma.

Piotr Mrozek : - Spotkanie rozgrywaliśmy w trudnych warunkach. Boisko w Wieliczce ma bardzo twardą nawierzchnię, a dodatkowo doskwierała wysoka temperatura. Niektórzy zawodnicy debiutowali na tym szczeblu, a udało nam się cały czas mieć nad meczem kontrolę. Na poczatku drugiej połowy daliśmy trochę za dużo miejsca przeciwnikowi, ale na szczęście rywale nie zamienili chwilowej przewagi na gola. Wynik jak najbardziej cieszy, ale zdajemy sobie sprawy ile pracy nas jeszcze czeka.

Cracovia: Wilk, Najduch, Chochołek, Pieprzyca, Pestka, Żaba(Dara), Szymczak(Czarnecki), Jeż, Pawlusiński(Gawle), Surma, Sroka(Tymoszuk)