Juniorzy zdominowali Motor! Trzecia z rzędu wygrana podopiecznych trenera Zegarka

• Wideo
30.10.2014
Juniorzy starsi Cracovii zmiażdżyli rywala umiejętnościami technicznymi. Goście z Lublina nie mieli dzisiaj szans na pokonanie naszej młodzieży.

Mimo, że pasiaści juniorzy już od pierwszych minut objęli dominację na boisku, pierwsza bramka padła dopiero w 40. minucie. Asystę przy pierwszym golu zanotował Beniamin Jeż , który podał piłkę między dwóch obrońców do nadbiegającego Dawida Surmy. Ten dokładnie uderzył i pokonał bramkarz gości.

Damian Leśniak i Dawid Surma to autorzy pięknej akcji, po której bramkę na 2:0 zdobył Szymon Kiebzak (na zdjęciu). Lewą stroną piłkę podciągnął Leśniak, następnie zgrał do środka do Surmy, ten znów do Kiebzaka, który w pięknym stylu ominął bramkarza drużyny z Lublina, uderzył precyzyjnie i było już 2:0.

Wygraną przypieczętował kolejny gol zdobyty przez Kiebzaka, któremu asystował Jeż.

Trener Paweł Zegarek w tych słowach podsumował spotkanie z Motorem i pochwalił swoich piłkarzy - Mecz od początku całkowicie pod nasze dyktando. Mieliśmy ogromną przewagę nad rywalem jeśli chodzi o umiejętności techniczne. W prawdzie pierwsza bramka padła dopiero w 40. minucie, ale to dlatego, że na początku wkradło się w naszą grę trochę nerwowości. Drużyna gości zaczęła słabnąć już pod koniec pierwszej połowy, a na sam koniec meczu, kiedy nie mogli sobie z nami poradzić, zaczęły się faule, żółte kartki, a finalnie czerwone. Chciałbym pochwalić chłopców, za ogromną pracę wkładaną w treningi. Jak widać ich zaangażowanie w wcześniejsze przygotowania, bardzo procentuje w meczu.

CRACOVIA - MOTOR LUBLIN 3:0 (1:0)