Krzysztof Szewczyk: Zagraliśmy niezły mecz

26.08.2015
    Cracovia II pewnie wygrała ze Spartakusem Daleszyce po golach Wdowiaka, Szewczyka i Zejdlera. Zobaczcie co miał do powiedzenia po tym meczu strzelec drugiej bramki.

Cracovia II pewnie wygrała ze Spartakusem Daleszyce po golach Wdowiaka, Szewczyka i Zejdlera. Zobaczcie co miał do powiedzenia strzelec drugiej bramki.

Wysoka wygrana 3:0 sugeruje, że przeciwnik nie sprawił wam dziś zbyt wielu problemów.

-Z wyniku można wnioskować, że pojedynek był łatwy jednak nie do końca tak było. Naprawdę trzeba było włożyć dużo zdrowia i umiejętności. Myślę, że zagraliśmy niezły mecz. Szybko ułożyliśmy sobie spotkanie bramką. Druga bramka podłamała przeciwnika. Po przerwie graliśmy konsekwentnie i teraz możemy cieszyć się z trzech punktów.

Dołożyłeś swoją cegiełkę do dzisiejszego wyniku strzelając drugą bramkę.

-Kotwica przejął futbolówkę na połowie przeciwnika podając ją do mnie, a ja na wślizgu uratowałem piłkę  i wpakowałem ją do bramki. Napastnik w takich sytuacjach musi być pazerny na gole. Cieszę się, bo  ta bramka może pomóc mi w kolejnych spotkaniach. Co dzień trenuje po to, by przybliżyć się do pierwszego składu.