Dziwny mecz. Kończyliśmy w dziewięciu, z obrońcą w bramce!

31.07.2011
    Nieprawdopodobny przebieg miało dzisiejsze spotkanie Młodej Cracovii z Młodą Koroną Kielce, które ostatecznie zakończyło się porażką młodych piłkarzy Pasów 1:2 (choć do 65. minuty prowadzili 1:0). W 68. minucie, już przy stanie 1:2, Mateusz Florek był przewracany w polu karnym przez jednego z graczy Młodej Korony, sędzia nie pokazał jednak rzutu karnego, za to ukarał zawodnika Młodej Cracovii żółtą kartką.

Ta decyzja arbitra wywołała konsternację wśród piłkarzy Pasów, jak i trenera Władysława Łacha, który w efekcie - za dyskusję - musiał opuścić ławkę i udać się na trybuny. W tym samym czasie dwie żółte kartki w odstępie kilkudziesięciu sekund - obie za dyskusję - otrzymał Szymon Gąsiński i było jasne, że w bramce będzie musiał stanąć Marcin Skrzeszewski. To jednak nie był koniec "kartkowych" emocji. Kilkanaście minut później młody golkiper Pasów - również za dyskusję - otrzymał czerwoną kartkę! Tym samym Młoda Cracovia została bez bramkarza i  między słupkami musiał stanąć Dawid Sarga, nominalny obrońca. Choć młodzi zawodnicy Pasów kończyli mecz w dziewięciu, w dodatku z graczem z pola w bramce, starali się doprowadzić do wyrównania. Niestety ta sztuka już im się nie udała.

MŁODA KORONA - MŁODA CRACOVIA 2 : 1 (0 : 1)

0:1 - Steblecki 45.

1:1 - Paprocki 65.-k.

2:1 - Zieliński 66.

Żółte kartki: Rupa, N. Piszczek, Florek, Sarga, Gąsiński (Cracovia).

Czerwona kartka: Gąsiński 68.- za dwie żółte, Skrzeszewski 83. (obaj Cracovia).

Młoda Korona: Małecki - Cebula (78. Piotrowski), Bednarski (46. Lenartowski), Hernani (46. Malarczyk), Duda (84. P. Paprocki), Jamróz (46. Papka), Maliszewski, Żubrowski, Janiec, A. Paprocki, Janczyk (46. Zieliński).

Młoda Cracovia: Gąsiński - N. Piszczek, Talik, Soprych (8. Sarga), Puzigaća - Florek, Romanek, Żołądź, Rupa - Steblecki - R. Piszczek (68. Skrzeszewski).