Młodzież Cracovii niepokonana w miniony weekend

26.09.2016
    Trzy zwycięstwa i jeden remis – tak grały w ten weekend nasze grupy młodzieżowe. Prezentujemy przegląd ostatnich spotkań naszych drużyn.

Trzy zwycięstwa i jeden remis - tak grały w ten weekend nasze grupy młodzieżowe. Prezentujemy przegląd ostatnich spotkań naszych drużyn.

Rezerwy: Cracovia II - Wiślanie Jaśkowice 2:1 (0:1)

Rezerwy Cracovii pozostają niepokonane po ośmiu kolejkach rozgrywek IV ligi grupy małopolskiej zachodniej! Nasza drużyna przegrywała do przerwy z zespołem Wiślanie Jaśkowice, jednak po zmianie stron ruszyła do przodu i odniosła zwycięstwo za sprawą dwóch trafień Sebastiana Stebleckiego.

Więcej informacji o meczu [TUTAJ].

Juniorzy starsi: Stal Mielec - Cracovia 2:2 (0:1)

Po ostatniej wygranej 4:0 nad drużyną TOP 54 Biała Podlaska podopieczni trenera Kordiana Wójsa mieli duże nadzieje, by i w ten weekend dopisać do swojego dorobku trzy „oczka". Nasza drużyna podzieliła się jednak punktami ze Stalą Mielec, mimo że do przerwy była na prowadzeniu.

Juniorzy młodsi: Cracovia - Garbarnia Kraków 3:0 (0:0)

Juniorzy młodsi „Pasów" rozegrali w niedzielę przedostatni mecz pierwszej fazy rozgrywek Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych. Ich rywal Garbarnia Kraków wyszedł na to spotkanie cofnięty i to nasza drużyna od początku prowadziła grę, a worek z bramkami udało jej się rozwiązać po zmianie stron.

Trampkarze starsi: Cracovia - AS Progres 2:0 (1:0)

W ten weekend nasi trampkarze starsi zrobili to, do czego już nas przyzwyczaili - zgarnęli trzy punkty. Drużyna zagrała bardzo dobry mecz, w którym stworzyła sobie dużo sytuacji bramkowyhc, a dwa zdobyte gole były niemałej urody. Po 7 meczach zespół ma 7 zwycięstw na koncie i jest liderem tabeli.