Niespodziewany remis juniorów starszych z KSZO Junior Ostrowiec Śwętokrzyski

• Wideo
22.11.2014
Podopieczni trenera Pawła Zegarka, po zeszłotygodniowym karnawale strzeleckim, dziś tylko zremisowali 1:1 z KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski.

Tego remisu nie można uznać za korzystny, bo juniorzy starsi Cracovii przyzwyczaili nas do zdecydowanie lepszych rezultatów. Mecze z drużynami z końca tabeli może nie są najlepsze w ich wykonaniu, ale w starciach z zespołami uplasowanymi wyżej, potrafią radzić sobie świetnie!

Bramkę dla "Pasów" zdobył w 30. minucie Eryk Ceglarz, który wykorzystał podanie otwierające od Damiana Leśniaka i wykorzystał okazję będąc sam na sam z bramkarzem.

W drugiej połowie piłkarze Cracovii, przez nieporozumienie w polu karnym, stracili bramkę i od tego czasu wynik już się nie zmienił. Było jednak kilka niewykorzystanych okazji, mieli je także przeciwnicy. Nikomu jednak nie udało się zmienić rezultatu.

Przeciwnik grał bardzo agresywnie w defensywie. My mieliśmy 2-3 okazje do strzelenia gola, nie udało się, ale podobnie było z drużyną gości. Dobrze zachował się wtedy nasz bramkarz Damian Kobyłka, który dobrze wyszedł do piki - podsumowuje trener Zegarek i dodaje - nie lubimy meczów z takimi zespołami, gramy piłkę techniczną i dziś było nam trudno. Gra toczyła się na grząskim terenie i momentami się tam nie odnajdywaliśmy, jednak murawa była taka sama dla obu drużyn.

Brawa dla naszej młodzieży za walkę! Trzymamy kciuki za kolejny mecz, który juniorzy starsi zagrają na wyjeździe z ŁKS-em Łódź, 29 listopada o godzinie 12:00.

CRACOVIA - KSZO JUNIOR OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 1:1 (1:0)