Podbeskidzie Bielsko-Biała - Cracovia [DWUGŁOS TRENERSKI]

01.08.2015
    Cracovia wygrała na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej 0:1 i tym samym przedłużyła fantastyczną serię wyjazdowych zwycięstw do sześciu. Oto co do powiedzenia mieli trenerzy obu drużyn.

Cracovia wygrała na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej 0:1 i tym samym przedłużyła fantastyczną serię wyjazdowych zwycięstw do sześciu. Oto co do powiedzenia mieli trenerzy obu drużyn:

Jacek Zieliński (Cracovia): Czasami jest tak, że nie idzie, w tym właśnie meczu szło jak po grudzie. Takie wygrane jednak cieszą i są niezwykle cenne. Dzisiaj nie było tu wielkiego spektaklu, mamy trzy punkty, mamy wygraną i to jest najważniejsze. W kolejnym spotkaniu nie zaznaliśmy goryczy porażki i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku.

Dariusz Kubicki (Podbeskidzie): Wiedzieliśmy, że gramy z trudnym przeciwnikiem, który dobrze operuje piłką i skutecznie wykonuje stałe fragmenty gry. Naszym przedmeczowym założeniem było wzmocnienie środkowej strefy, ale cały nasz plan został zniweczony w 31 minucie. Błąd Kaczmarka i czerwona kartka zmieniła mecz. Straconą bramkę można odrobić, a grać przez ponad 60 minut w dziesiątkę jest niezwykle ciężko. Moi zawodnicy zostawili dzisiaj sporo zdrowia na boisku. Bardzo szkoda tego błędu, mieliśmy kilka sytuacji, nie dopisywało nam dzisiaj jednak szczęście.