Polska pokonuje Ukrainę, kolejny występ Bartosza Kapustki!

21.06.2016
    Reprezentacja Polski pokonała dziś Ukrainę 1:0 w meczu ostatniej kolejki grupy C mistrzostw Europy we Francji, który był 800. spotkaniem naszej drużyny narodowej. W 1/8 finału zespołowi pod wodzą Adama Nawałki przyjdzie zmierzyć się ze Szwajcarią.

Biało-czerwoni zakończyli zmagania w fazie grupowej Euro 2016 na drugim miejscu w tabeli, mając taki sam dorobek punkty jak pierwsze Niemcy, jednak o jedną bramkę strzeloną mniej. Naszym rywalem będzie w kolejnej fazie rozgrywek Szwajcaria, która z kolei zajęła drugie miejsce w grupie A, za Francją. Mecz ze Szwajcarią zostanie rozegrany w najbliższą sobotę o godzinie 15:00.

W dzisiejszym meczu 70 minut rozegrał zawodnik Cracovii, Bartosz Kapustka. Piłkarz "Pasów" pokazał się z dobrej strony, między innymi w 56. minucie spotkania, gdy reprezentacja Polski przeprowadziła szybką akcję lewą stroną boiska, która została zakończona strzałem "Kapiego" w boczną siatkę. Niestety, ze względu na drugą żółtą kartkę, którą Bartek zobaczył podczas tego turnieju, nie będzie mógł się zaprezentować na boisku w kolejnym spotkaniu.