Remis trampkarzy starszych

28.05.2016
    Trampkarze starsi Cracovii zmierzyli się dziś z Sandecją Nowy Sącz w ramach 19. kolejki Małopolskiej Ligi Trampkarzy. Mecz zakończył się remisem 1:1.

- Był to mecz walki. Pierwsza połowa była ze wskazaniem na Sandecję, a po zmianie stron my chcieliśmy przejąć inicjatywę. Udalo się to nam, strzeliliśmy bramkę na 1:0 i mieliśmy kolejne sytuacje, których niestety nie udało się nam wykorzystać. W ostatniej minucie gry straciliśmy bramkę po stałym fragmencie gry. Była już to końcówka meczu, nie zaczynaliśmy już nawet gry od środka boiska. Chłopcy zostawili na boisku serce, szczeście się do nas nie uśmiechnęło, ale szanujemy ten punkt i będziemy walczyć o kolejne w następnych spotkaniach - podsumował mecz trener trampakrzy starszych Cracovii, Grzegorz Trela.

SANDECJA NOWY SĄCZ - CRACOVIA 1:1 (0:0)

Bramka dla Cracovii: Wdowiak 55

Cracovia: Poznański - Maronka, Lasek, Juszczak, Jurek - Ł. Feret, M. Feret, Duszyk - Biernat, Wąchała, Bruzda

Ławka rezerwowych: Stopa, Rolski, Obodziński, Tatar, Pyrczak, Wdowiak, Jeż