Rezerwy zremisowały z Orłem Piaski Wielkie

24.09.2012
    W miniony weekend drużyna rezerwowa Pasów zremisowała swoje spotkanie 1:1.

Mecz zaczął się lepiej dla Cracovii, która początkowo dominowała na boisku. Już w 14. minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Kuligowski, zaś stojący na linii zawodnik Orła interweniował tak nieszczęśliwie, że o mały włos wbiłby sobie gola samobójczego. Kilka minut później Pasy dopięły jednak swego: Piszczek wrzucił piłkę z autu w pole karne, a Rupa uderzeniem z 12 metrów pokonał Szymachę. Bramka ta podziała jednak mobilizująco na piłkarzy z Piasków Wielkich. Gospodarze ruszyli do ataków i już w 24. minucie mogli wyrównać, ale strzał Zygmunta trafił w poprzeczkę. W 36. minucie z kolei uderzać próbował Gołoś, jednak był to strzał obok bramki. Dwie minuty później było już 1:1 - Petho dośrodkował, a Kolański wykończył akcję Orła celnym strzałem do siatki.

W drugiej połowie przeważał nadal Orzeł, jednak gospodarze przegrywali pojedynki sam na sam ze świetnie dysponowanym Skrzeszewskim. Rezultat meczu do końca nie uległ już zmianie i rezerwy wywiozły z boiska Orła cenny punkt.

Po rozegraniu dziewięciu spotkań podopieczni trenera Stanisława Owcy zajmują 7. miejsce w tabeli małopolskiej IV ligi, z 13 punktami na swoim koncie. Liderem jest Soła Oświęcim, która w dotychczasowych meczach zgromadziła już 22 punkty.

Orzeł Piaski Wielkie - Cracovia 1:1 (1:1)