Wynik mówi sam za siebie - rezerwy wygrywają 7:0!

• Wideo
19.04.2015
Cracovia II przyzwyczaiła nas w tym sezonie do wysokich zwycięstw. Dziś rezerwy "Pasów" pokonały kolejnego rywala w drodze do awansu - Wiślankę Grabie.

Mecz od początku zdominowali nasi piłkarze. Już w 11. minucie wynik spotkania otworzył Mateusz Cetnarski efektownie strzelając piękną bramkę z przewrotki. Drugiego gola zdobył Dariusz Zjawiński i zawodnicy obu drużyn schodzili do szatni z wynikiem 2:0 dla naszych. Po przerwie bramką znów popisał się Zjawiński, a niespełna 10 minut później, po faulu na Przemysławie Kicie, sędzia odgwizdał rzut karny. Jego wykonawcą był Cetnarski, który ze spokojem umieścił futbolówkę w siatce. Kolejny gol padł w 69. minucie, a jego autorem został Patryk Moskal. W 75. minucie do rzutu karnego podyktowanego po faulu na Cetnarskim podszedł Mateusz Żytko i pewnym strzałem skierował piłkę do bramki. Trzy asyasty w tym spotkaniu zaliczył Deleu, a strzelając bramkę na 7:0 w 81. minucie, dzieła dokonał Krzysztof Szewczyk, który wcześniej zmienił na boisku Kitę.

W przekroju całego spotkania całkowita nasza przewaga i zasłużone zwycięstwo. Trzeba podkreślić, że zawodnicy pierwszego zespołu, którzy dzisiaj wystąpili w meczu spisali się świetnie. Po ciężkim środowym meczu inkasujemy 3 punkty, które jeszcze bardziej przybliżają nas do awansu - skomentował spotkanie trener bramkarzy drugieh drużyny - Maciej Palczewski.

CRACOVIA II - WIŚLANKA GRABIE 7:0 (2:0)