Zwycięstwo Daniel Laszkiewicz Team! Gol Oskara Laszkiewicza!!!

21.09.2014
    To było wspaniałe święto hokeja i godne pożegnanie Kapitana, Mistrza Daniela Laszkiewicza! Drużyna przyjaciół Daniela Laszkiewicza - Daniel Laszkiewicz Team zwyciężyła z Comarch Cracovią 7:6!

Dzisiejszy mecz był zwieńczeniem wspaniałej kariery Daniela Laszkiewicza. Nim spotkanie zaczęło się na dobre już doszło do epokowego wydarzenia! Do pierwszego wznowienia stanął Oskar Laszkiewicz, syn Daniela, nie dość, że je wygrał, to na dodatek wymanewrował obronę oraz Marka Rączkę i zdobył pierwszego gola.

Później na tafli dominowała dobra zabawa, choć momentami oglądaliśmy naprawdę ciekawe zagrania. Duża w tym zasługa Romana Stebleckiego, który za wszelką cenę chciał pokonać, strzegącego bramki Comarch Cracovii, Rafała Radziszewskiego.

Główni bohaterzy wieczoru - Daniel Laszkiewicz oraz Michał Piotrowski, również kończący karierę. Pierwszą tercję rozegrali w barwach Comarch Cracovii, kolejne odsłony rozegrali jednak już w Daniel Laszkiewicz Team. W przerwie pomiędzy drugą, a trzecią tercją oprócz licznych konkursów odbyło się również oficjalne podziękowanie dla zawodników. Wiceprezes Klubu Jakub Tabisz wręczył Piotrowskiemu oraz Laszkiewiczowi pamiątkowe fotografie oraz koszulki.

Trzecia tercja, która trwała 10 minut, obfitowała nawet w pojedynek pięściarski! Stoczyli go Patryk Wajda oraz oczywiście Daniel Laszkiewicz, wszystko miało jednak dość żartobliwą formę. Jako, że pojedynek był na remis to sędziowie, aby go rozstrzygnąć dali po rzucie karnym. Tu również rozstrzygnięcia nie było, obaj zawodnicy pewnie strzelili! Gdy wydawało się, że mecz zakończy się remisem przypomniał o sobie brat Daniela - Leszek Laszkiewicz, który zdobył siódmego gola dla Daniel Laszkiewicz Team.

Po zakończeniu spotkania, nie mogło być inaczej, Daniel wskoczył na bandę i poprowadził po raz ostatni „lokomotywę"! Hej... Hej... Cracovia!!!

DZIĘKUJEMY DANIEL!!! DZIĘKUJEMY MICHAŁ!!!

Comarch Cracovia - Daniel Laszkiewicz Team 6:7 (1:2, 3:3, 2:2)

1:0 - Oskar Laszkiewicz 1

1:1 - Mikołaj Łopuski 14

1:2 - Artur Ślusarczyk 20

1:3 - Andrzej Zabawa 23

1:4 - Marian Csorich 25

1:5 - Michał Piotrowski 27

2:5 - Josef Fojtik 28