Tabela

Lp.DrużynaMeczeZwycięstwaRemisyPorażkiBramkiPunkty
1Jagiellonia Białystok30253297-3078
2Legia Warszawa30234369-2273
3UKS SMS Łódź30184853-3158
4Korona Kielce301410641-3052
5Wisła Kraków301212646-3048
6MKS Polonia Warszawa301451161-4947
7Cracovia301371041-3546
8Motor Lublin301361148-4645
9Stal Mielec301191048-3742
10ŁKS Łódź301151437-4538
11GKS Bełchatów30991229-3936
12TOP 54 Biała Podlaska30881436-4932
13Stal Rzeszów30732034-4824
14KSZO Ostrowiec Świętokrzyski30481828-5720
15MKS Ełk30462029-9218
16Hutnik Nowa Huta30332431-8812

Kolejka 1 (1-2 sierpnia)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Cracovia 3 : 0 KSZO Ostrowiec Św. (01.08.15, g. 17)
MKS Polonia Warszawa 0 : 1 Korona Kielce
UKS SMS Łódź 1 : 2 Motor Lublin
Stal Mielec 3 : 1 GKS Bełchatów
Hutnik Nowa Huta 0 : 3 Stal Rzeszów
Płomień Ełk 3 : 1 ŁKS Łódź
Jagiellonia Białystok 3 : 4 Legia Warszawa
TOP54 Biała Podlaska 1 : 4 Wisła Kraków

Kolejka 2 (8-9 sierpnia)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2 : 2 Wisła Kraków
Legia Warszawa 3 : 2 TOP54 Biała Podlaska
ŁKS Łódź 0 : 2 Jagiellonia Białystok
Stal Rzeszów 8 : 0 Płomień Ełk
GKS Bełchatów 2 : 1 Hutnik Nowa Huta
Motor Lublin 2 : 1 Stal Mielec
Korona Kielce 0 : 0 UKS SMS Łódź
Cracovia 2 : 0 MKS Polonia Warszawa (08.08.15, g. 16)

Kolejka 3 (15-16 sierpnia)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
MKS Polonia Warszawa 2 : 1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
UKS SMS Łódź 2 : 0 Cracovia (15.08. g.13:00)
Stal Mielec 1 : 2 Korona Kielce
Hutnik Nowa Huta 1 : 2 Motor Lublin
MKS Ełk 2 : 3 GKS Bełchatów
Jagiellonia Białystok 4 : 1 Stal Rzeszów
TOP54 Biała Podlaska 1 : 3 ŁKS Łódź
Wisła Kraków 1 : 1 Legia Warszawa

Kolejka 4 (22-23 sierpnia)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0 : 4 Legia Warszawa
ŁKS Łódź 0 : 0 Wisła Kraków
Stal Rzeszów 1 : 1 TOP54 Biała Podlaska
GKS Bełchatów 0 : 2 Jagiellonia Białystok
Motor Lublin 5 : 1 Płomień Ełk
Korona Kielce 1 : 3 Hutnik Nowa Huta
Cracovia 1 : 1 Stal Mielec (22.08 g.12:00)
MKS Polonia Warszawa 1 : 2 UKS SMS Łódź

Kolejka 5 (29-30 sierpnia)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
UKS SMS Łódź 0 : 0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Stal Mielec 0 : 1 MKS Polonia Warszawa
Hutnik Nowa Huta 0 : 3 Cracovia
Płomień Ełk 2 : 0 Korona Kielce
Jagiellonia Białystok 3 : 0 Motor Lublin
TOP 54 Biała Podlaska 2 : 1 GKS Bełchatów
Wisła Kraków 1 : 0 Stal Rzeszów
Legia Warszawa 2 : 1 ŁKS Łódź

Kolejka 6 (5-6 września)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0 : 2 ŁKS Łódź
Stal Rzeszów 1 : 0 Legia Warszawa
GKS Bełchatów 2 : 1 Wisła Kraków
Motor Lublin 1 : 2 TOP 54 Biała Podlaska
Korona Kielce 1 : 1 Jagiellonia Białystok
Cracovia 2 : 1 Płomień Ełk (06.09 g.12:00)
MKS Polonia Warszawa 7 : 2 Hutnik Nowa Huta
UKS SMS Łódź 2 : 1 Stal Mielec

Kolejka 7 (12-13 września)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Stal Mielec 2 : 0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Hutnik Nowa Huta 0 : 6 UKS SMS Łódź
Płomień Ełk 1 : 8 MKS Polonia Warszawa
Jagiellonia Białystok 2 : 1 Cracovia
TOP 54 Biała Podlaska 0 : 4 Korona Kielce
Wisła Kraków 1 : 2 Motor Lublin
Legia Warszawa 1 : 0 GKS Bełchatów
ŁKS Łódź 1 : 0 Stal Rzeszów

Kolejka 8 (19-20 września)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1 : 0 Stal Rzeszów
GKS Bełchatów 1 : 0 ŁKS Łódź
Motor Lublin 2 : 3 Legia Warszawa
Korona Kielce 1 : 1 Wisła Kraków
Cracovia 2 : 0 TOP 54 Biała Podlaska (19.09 g.11:00)
MKS Polonia Warszawa 3 : 7 Jagiellonia Białystok
UKS SMS Łódź 4 : 0 Płomień Ełk
Stal Mielec 3 : 0 Hutnik Nowa Huta

Kolejka 9 (26-27 września)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Hutnik Nowa Huta 1 : 0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Płomień Ełk 1 : 7 Stal Mielec
Jagiellonia Białystok 6 : 1 UKS SMS Łódź
TOP 54 Biała Podlaska 3 : 2 MKS Polonia Warszawa
Wisła Kraków 2 : 1 Cracovia
Legia Warszawa 7 : 0 Korona Kielce
ŁKS Łódź 4 : 0 Motor Lublin
Stal Rzeszów 1 : 1 GKS Bełchatów

Kolejka 10 (3-4 paździenrika)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0 : 2 GKS Bełchatów
Motor Lublin 2 : 0 Stal Rzeszów
Korona Kielce 6 : 0 ŁKS Łódź
Cracovia 1 : 2 Legia Warszawa (03.10 g. 15:00)
MKS Polonia Warszawa 0 : 2 Wisła Kraków
UKS SMS Łódź 3 : 0 TOP 54 Biała Podlaska
Stal Mielec 0 : 2 Jagiellonia Białystok
Hutnik Nowa Huta 3 : 3 Płomień Ełk

Kolejka 11 (10-11 paździenrika)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Płomień Ełk 0 : 1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Jagiellonia Białystok 3 : 2 Hutnik Nowa Huta
TOP 54 Biała Podlaska 0 : 0 Stal Mielec
Wisła Kraków 1 : 2 UKS SMS Łódź
Legia Warszawa 0 : 2 MKS Polonia Warszawa
ŁKS Łódź 0 : 2 Cracovia (10.10.2015 g.12:00)
Stal Rzeszów 0 : 1 Korona Kielce
GKS Bełchatów 0 : 2 Motor Lublin

Kolejka 12 (17-18 października)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0 : 1 Motor Lublin
Korona Kielce 1 : 1 GKS Bełchatów
Cracovia 3 : 0 Stal Rzeszów
MKS Polonia Warszawa 1 : 1 ŁKS Łódź
UKS SMS Łódź 1 : 2 Legia Warszawa
Stal Mielec 3 : 3 Wisła Kraków
Hutnik Nowa Huta 3 : 5 TOP 54 Biała Podlaska
Płomień Ełk 1 : 7 Jagiellonia Białystok

Kolejka 13 (24-25 września)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Jagiellonia Białystok 4 : 3 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
TOP 54 Biała Podlaska 0 : 1 Płomień Ełk
Wisła Kraków 2 : 1 Hutnik Nowa Huta
Legia Warszawa 1 : 1 Stal Mielec
ŁKS Łódź 0 : 3 UKS SMS Łódź
Stal Rzeszów 1 : 3 MKS Polonia Warszawa
GKS Bełchatów 1 : 2 Cracovia
Motor Lublin 1 : 1 Korona Kielce

Kolejka 14 (31 października)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1 : 2 Korona Kielce
Cracovia 1 : 2 Motor Lublin (30.10. g.14:00)
MKS Polonia Warszawa 2 : 1 GKS Bełchatów
UKS SMS Łódź 3 : 1 Stal Rzeszów
Stal Mielec 3 : 1 ŁKS Łódź
Hutnik Nowa Huta 0 : 3 Legia Warszawa
Płomień Ełk 2 : 2 Wisła Kraków
Jagiellonia Białystok 3 : 0 TOP 54 Biała Podlaska

Kolejka 15 (7-8 listopada)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
TOP 54 Biała Podlaska 1 : 2 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Wisła Kraków 0 : 0 Jagiellonia Białystok
Legia Warszawa 2 : 1 Płomień Ełk
ŁKS Łódź 2 : 1 Hutnik Nowa Huta
Stal Rzeszów 0 : 1 Stal Mielec
GKS Bełchatów 0 : 2 UKS SMS Łódź
Motor Lublin 3 : 1 MKS Polonia Warszawa
Korona Kielce 1 : 0 Cracovia (8.11.2015 g.15:00)

Kolejka 16 (14-15 listopada)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2 : 2 Cracovia (15.11.2015 g.12:00)
Korona Kielce 0 : 2 MKS Polonia Warszawa
Motor Lublin 1 : 2 UKS SMS Łódź
GKS Bełchatów 1 : 1 Stal Mielec
Stal Rzeszów 1 : 0 Hutnik Nowa Huta
ŁKS Łódź 3 : 0 Płomień Ełk
Legia Warszawa 4 : 0 Jagiellonia Białystok
Wisła Kraków 0 : 0 TOP 54 Biała Podlaska

Kolejka 17 (21-22 listopada)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Wisła Kraków - : - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
TOP 54 Biała Podlaska 1 : 3 Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok 4 : 1 ŁKS Łódź
Płomień Ełk 1 : 5 Stal Rzeszów
Hutnik Nowa Huta 1 : 2 GKS Bełchatów
Stal Mielec 0 : 0 Motor Lublin
UKS SMS Łódź 2 : 3 Korona Kielce
MKS Polonia Warszawa 1 : 2 Cracovia (21.11.2015 g.17:00)

Kolejka 18 (28-29 listopada)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1 : 1 MKS Polonia Warszawa
Cracovia 1 : 2 UKS SMS Łódź (16.03, 14:00)
Korona Kielce 3 : 1 Stal Mielec
Motor Lublin 4 : 2 Hutnik Nowa Huta
GKS Bełchatów 0 : 0 Płomień Ełk
Stal Rzeszów 1 : 3 Jagiellonia Białystok
ŁKS Łódź 0 : 0 TOP 54 Biała Podlaska
Legia Warszawa 1 : 2 Wisła Kraków

Kolejka 19 (5-6 marca)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Legia Warszawa 1 : 1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Wisła Kraków 2 : 1 ŁKS Łódź
TOP 54 Biała Podlaska 3 : 1 Stal Rzeszów
Jagiellonia Białystok 3 : 0 GKS Bełchatów
Płomień Ełk 3 : 2 Motor Lublin
Hutnik Nowa Huta 0 : 1 Korona Kielce
Stal Mielec 1 : 2 Cracovia (06.03, 12:00)
UKS SMS Łódź 3 : 1 MKS Polonia Warszawa

Kolejka 20 (12-13 marca)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1 : 3 UKS SMS Łódź
MKS Polonia Warszawa 3 : 1 Stal Mielec
Cracovia 2 : 2 Hutnik Nowa Huta (13.03, 12:00)
Korona Kielce 1 : 1 Płomień Ełk
Motor Lublin 1 : 2 Jagiellonia Białystok
GKS Bełchatów 1 : 0 TOP 54 Biała Podlaska
Stal Rzeszów 0 : 1 Wisła Kraków
ŁKS Łódź 1 : 2 Legia Warszawa

Kolejka 21 (19-20 marca)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
ŁKS Łódź 2 : 1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Legia Warszawa 3 : 0 Stal Rzeszów
Wisła Kraków 0 : 0 GKS Bełchatów
TOP 54 Bielsko Biała 2 : 1 Motor Lublin
Jagiellonia Białystok 2 : 1 Korona Kielce
Płomień Ełk 0 : 1 Cracovia (20.03, 14:00)
Hutnik Nowa Huta 1 : 2 MKS Polonia Warszawa
Stal Mielec 1 : 0 UKS SMS Łódź

Kolejka 22 (26 marca)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2 : 2 Stal Mielec
UKS SMS Łódź 1 : 0 Hutnik Nowa Huta
MKS Polonia Warszawa 2 : 0 Płomień Ełk
Cracovia 0 : 4 Jagiellonia Białystok (13.04, 12:00)
Korona Kielce 0 : 0 TOP 54 Biała Podlaska
Motor Lublin 2 : 0 Wisła Kraków
GKS Bełchatów 1 : 1 Legia Warszawa
Stal Rzeszów 0 : 1 ŁKS Łódź

Kolejka 23 (2-3 kwietnia)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Stal Rzeszów 2 : 1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
ŁKS Łódź 3 : 1 GKS Bełchatów
Legia Warszawa 4 : 0 Motor Lublin
Wisła Kraków 1 : 2 Korona Kielce
TOP 54 Biała Podlaska 0 : 0 Cracovia (02.04, 11:00)
Jagiellonia Białystok 1 : 1 MKS Polonia Warszawa
Płomień Ełk 0 : 2 UKS SMS Łódź
Hutnik Nowa Huta 1 : 8 Stal Mielec

Kolejka 24 (9-10 kwietnia)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 6 : 2 Hutnik Nowa Huta
Stal Mielec 1 : 1 Płomień Ełk
UKS SMS Łódź 0 : 2 Jagiellonia Białystok
MKS Polonia Warszawa 3 : 2 TOP 54 Biała Podlaska
Cracovia 0 : 2 Wisła Kraków (09.04, 12:00)
Korona Kielce 0 : 1 Legia Warszawa
Motor Lublin 2 : 2 ŁKS Łódź
GKS Bełćhatów 1 : 1 Stal Rzeszów

Kolejka 25 (16-17 kwietnia)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
GKS Bełchatów 1 : 0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Stal Rzeszów 2 : 3 Motor Lublin
ŁKS Łódź 0 : 2 Korona Kielce
Legia Warszawa 3 : 0 Cracovia (16.04, 17:00)
Wisła Kraków 1 : 1 MKS Polonia Warszawa
TOP 54 Biała Podlaska 1 : 1 UKS SMS Łódź
Jagiellonia Białystok 5 : 0 Stal Mielec
Płomień Ełk 1 : 2 Hutnik Nowa Huta

Kolejka 26 (23-24 kwietnia)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
KSZO Ostrowiec Świętokrzyska 0 : 0 Płomień Ełk
Hutnik Nowa Huta 1 : 6 Jagiellonia Białostok
Stal Mielec 1 : 0 TOP 54 Biała Podlaska
UKS SMS Łódź 0 : 0 Wisła Kraków
MKS Polonia Warszawa 0 : 2 Legia Warszawa
Cracovia 1 : 1 ŁKS Łódź (24.04, 15:00)
Korona Kielce 1 : 0 Stal Rzeszów
Motor Lublin 0 : 1 GKS Bełchatów

Kolejka 27 (30 kwietnia-1 maja)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Motor Lublin 1 : 1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
GKS Bełchatów 1 : 1 Korona Kielce
Stal Rzeszów 0 : 2 Cracovia (01.05, 12:00)
ŁKS Łódź 3 : 1 MKS Polonia Warszawa
Legia Warszawa 2 : 0 UKS SMS Łódź
Wisła Kraków 1 : 1 Stal Mielec
TOP 54 Biała Podlaska 1 : 1 Hutnik Nowa Huta
Jagiellonia Białystok 6 : 0 Płomień Ełk

Kolejka 28 (7-8 maja)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1 : 5 Jagiellonia Białystok
Płomień Ełk 1 : 2 TOP 54 Biała Podlaska
Hutnik Nowa Huta 0 : 4 Wisła Kraków
Stal Mielec 0 : 1 Legia Warszawa
UKS SMS Łódź 2 : 0 ŁKS Łódź
MKS Polonia Warszawa 4 : 1 Stal Rzeszów
Cracovia 1 : 1 GKS Bełchatów (08.05, 14:00)
Korona Kielce 0 : 0 Motor Lublin

Kolejka 29 (14-15 maja)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
Korona Kielce 3 : 0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Motor Lublin 1 : 2 Cracovia (14.05, 13:00)
GKS Bełchatów 1 : 3 MKS Polonia Warszawa
Stal Rzeszów 3 : 1 UKS SMS Łódź
ŁKS Łódź 0 : 2 Stal Mielec
Legia Warszawa 1 : 0 Hutnik Nowa Huta
Wisła Kraków 7 : 2 Płomień Ełk
TOP 54 Biała Podlaska 2 : 3 Jagiellonia Białystok

Kolejka 30 (21-22 maja)

Drużyna gospodarzy Bramki Bramki Drużyna gości
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0 : 4 TOP 54 Biała Podlaska
Jagiellonia Białystok 2 : 0 Wisła Kraków
Płomień Ełk 0 : 4 Legia Warszawa
Hutnik Nowa Huta 0 : 3 ŁKS Łódź
Stal Mielec 1 : 0 Stal Rzeszów
UKS SMS Łódź 2 : 1 GKS Bełchatów
MKS Polonia Warszawa 3 : 3 Motor Lublin
Cracovia 1 : 1 Korona Kielce (21.05, 13:00)