Wysoka wygrana rezerw

10.10.2013
    Piłkarze rezerw Cracovii zmierzyli się dziś w Kleczy Dolnej z miejscową Iskrą. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4:1 dla podopiecznych Michała Wiącka.

Cracovia dobrze rozpoczęła dzisiejsze spotkanie, już w 12. minucie po trafieniu Gali Pasy prowadziły 1:0. Jedenaście minut później było 2:0 za sprawą Wdowiaka, przy obu trafieniach świetnymi asystami popisał się Przemysław Kita. Początek drugiej połowy przyniósł gola kontaktowego dla rywali, Iskra zwietrzyła swoją szansę ale kapitalnie między słupkami Pasów spisywał się Oskar Szarek. Końcówka meczu to ponownie dominacja zawodników trenera Wiącka, którzy dzięki kolejnej bramce Wdowiaka oraz pewnie wykorzystanej "jedenastce" przez Marka Wasiluka wygrali ostatecznie 4:1.

Rezerwy Cracovii po jedenastu kolejkach zajmują czwarte miejsce w tabeli IV-ligi grupy zachodniej. Liderem jest drużyna Jutrzenki Giebułtów, która ma osiem punktów przewagi nad Cracovią II.

ISKRA KLECZA DOLNA - CRACOVIA II 1 : 4 (0 : 2)

Bramki dla "Pasów": Gala, Wdowiak x 2, Wasiluk (karny)

Cracovia II: Szarek, Duszyk (65. Moskal), Bartosz, Wasiluk, Łucarz, Dobosz, Krasuski, Gala (77. Klimczyk), Panek (71. Piątek), Kita, Wdowiak (87. Kowalówka)

Trener Michał Wiącek: - Na pewno cieszą trzy punkty wywalczone na ciężkim terenie. Nasza młodzież, wzmocniona Przemkiem Kitą i Markiem Wasilukiem, pokazała dziś zarówno umiejętności jak i charakter. Wspominam o tym charakterze dlatego, że po ostatniej porażce dużo rozmawialiśmy o podejściu mentalnym do meczu i widzę poprawę w tym aspekcie. Jedyne co mnie martwi to fakt, że na początku II połowy daliśmy się zepchnąć do głębokiej defensywy. Całościowo jednak możemy być zadowoleni.