Okręgowy Puchar Polski "Rejon Kraków": Garbarnia II Kraków - Cracovia II, godz. 16:00

06.10.2021

Przed nami kolejne spotkanie rezerw Pasów w lokalnym Pucharze! O awans do czołowej czwórki zmagań w Krakowie zmierzymy się z rezerwami Garbarni.

Pierwszy gwizdek na obiektach naszego rywala wybrzmi dziś o 16:00. Zwycięzcę wyłoni jedno spotkanie, w zasadach krakowskiego Pucharu nie ma przewidzianego rewanżu. Po zakończeniu regulaminowego czasu gry, w razie remisu, zwycięzcę od razu wyłoni seria rzutów karnych.

Małe derby Krakowa między zespołami rezerw rozegrane zostaną po rocznej przerwie. W sezonie 2020/21 Cracovia II w drodze do finału lokalnego Pucharu również mierzyła się z drugą drużyną Garbarni, eliminując rywala po konkursie "jedenastek". Mecz wówczas rozgrywany był jednak o poziom wyżej - jego stawką był wówczas awans do finałowej rozgrywki.

Zespół Trenera Piotra Gizy wystąpił wtedy w zestawieniu: Grzywaczewski - Pieńczak, Jarzynka, Bończyk, Stachera - Supryn, Wiśniewski, Matheus, Rząsa, Nowicki - Bała. Po przerwie na boisku pojawili się także Ożóg, Vinicius, Pituła, Bracik oraz Bociek.

Zwycięzca dzisiejszego spotkania o awans do finału zagra z rywalizującym w klasie okręgowej zespołem LKS Niedźwiedź, który wczoraj pokonał Proszowiankę Proszowice 3:1. Potencjalny mecz półfinałowy rozegrany zostanie 20 października (środa) o godz. 15:00 na obiekcie rywala.

Z meczu Garbarnia II - Cracovia II przeprowadzimy relację tekstową, do której link udostępnimy przed startem spotkania.