Porażka rezerw na własnym stadionie

06.10.2013
    Nie udał się rezerwom Cracovii mecz z Garbarzem Zembrzyce. Podopieczni trenera Michała Wiącka przegrali na własnym stadionie 2:4.

Spotkanie nie ułożyło się najlepiej dla „Pasów", bowiem już w 4. minucie Garbarz objął prowadzenie. Cracovia II szybko wzięła się jednak w garść i już minutę później doprowadziła do remisu, gdy rzut karny na bramkę zamienił Daniel Duszyk.

W dalszej części pierwszej połowy stroną dominującą był jednak Garbarz, który zdobył dwie kolejne bramki i do przerwy prowadził 3:1. Po zmianie stron Cracovia II szukała gola kontaktowego i to udało się w 57. minucie, gdy bramkarza rywali pokonał Piotr Kowalówka.

Rezerwy "Pasów" próbowały doprowadzić do remisu, jednak Garbarz grał mądrze w defensywie, a co więcej w 83. minucie przeprowadził kontrę, po której zdobył swojego czwartego gola.

CRACOVIA II - GARBARZ ZEMBRZYCE 2 : 4 (1 : 3)

Bramki dla „Pasów": Duszyk 5-k., Kowalówka 57.

Cracovia: Szarek - Piekarski, Bartosz, Duszyk, Jaroszyński - Dudek (78. Piątek), Krasuski, Wdowiak - Klimczyk (62. Gala), Kowalówka (62. Ropski), Dębowski (37. Wzorek).

Trener Michał Wiącek: - Był to bardzo słaby mecz w naszym wykonaniu. Przegraliśmy go zasłużenie. Zaprezentowaliśmy się słabo piłkarsko, pod względem zaangażowania też mam sporo zastrzeżeń do moich zawodników.