Rezerwy Cracovii pokonały Borek

22.05.2013
    Rezerwy Cracovii zmierzyły się dziś z Borkiem Kraków. Podopieczni trenera Stanisława Owcy wygrali ten mecz 2:0.

Borek Kraków - Cracovia II 0 : 2 (0 : 0)

0:1 - Kurleto 75.

0:2 - Kimura 78.

Cracovia: Terlik - Pająk, Duszyk, Ma. Zieliński, Jaroszyński - Krasuski, Kłusek (75. Kurleto), Kotwica (85. Wzorek) - Kimura, Kita, Bufnal (90. Czernecki).

Stanisław Owca (trener Cracovii II): - W pierwszej połowie nie działo się nic szczególnego, choć mieliśmy optyczną przewagę. Po zmianie stron gospodarze grali w dziesiątkę od 60. minuty. Graliśmy w przewadze, stwarzaliśmy sytuacje, z których dwie zakończyły się bramkami. Chłopcy pokazali w tym meczu charakter.