Bilety na mecz z Legią już w sprzedaży!

  23.11.2021
  Bilety na mecz z Legią już w sprzedaży!

  Wystartowała sprzedaż wejściówek na kolejne domowe spotkanie Pasów w rundzie jesiennej 2021/22. Nie zwlekajże i zapewnij sobie miejsce na Ziemi Świętej w trakcie meczu z Legią Warszawa!


  Sprzedaż prowadzona jest zarówno online - na witrynie bilety.cracovia.pl - jak i w stacjonarnych Punktach Obsługi Kibica. Przypominamy, że mecz z aktualnym mistrzem Polski zostanie rozegrany w niedzielę, 5 grudnia o godz. 20:00.

  Podczas sprzedaży możliwe jest zadeklarowanie faktu zaszczepienia przeciwko wirusowi SARS-CoV-2. To działanie dobrowolne i nieobowiązkowe, które jednak może doprowadzić do realnego zwiększenia frekwencji na meczu. Przypominamy, że zgodnie z obowiązującymi regulacjami, osoby zaszczepione nie są wliczane do obowiązującego nas limitu 50% zajętych miejsc na obiektach sportowych. Każdy zaszczepiony Kibic daje nam możliwość wpuszczenia większej liczby osób.

  Uwaga: podczas procesu sprzedaży prosimy o okazanie ważnej Karty Kibica Cracovii bądź - w razie jej braku - wyrobienie sobie nowej. Zapraszamy zarazem do naszych Punktów Obsługi Kibica, gdzie czekają na Państwa nowe wzory pasiastych Kart. Jednocześnie swojej ważności nie tracą wzory dostępne w poprzednich latach.

  Na wszelkie pytania oraz wątpliwości, związane z procesem sprzedaży karnetów na nowy sezon, odpowiadamy w naszych Punktach Obsługi Kibica. Zachęcamy do kontaktu drogą mailową pod adresem pok@cracovia.pl, lub też telefoniczną pod numerem: +48 694 464 557.

  Przypominamy, że zgodnie z obowiązującymi nas rozporządzeniami sanitarnymi, Klub nie może prowadzić sprzedaży stacjonarnej biletów w dniu meczowym, tj. 5 grudnia. W naszych Punktach będzie jednak dostępna obsługa, gotowa udzielić pomocy Kibicom we wszystkich sprawach technicznych.

  Godziny otwarcia Punktów w dniu meczowym pozostają niezmienne.

  Do zobaczenia #NaStadionie!

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ