M. Probierz: Musimy znowu złapać pewność siebie [RETRANSMISJA]

  25.04.2019
  M. Probierz: Musimy znowu złapać pewność siebie [RETRANSMISJA]
  W czwartek o godz. 11:00 trener Michał Probierz spotkał się z dziennikarzami na konferencji prasowej przed piątkowym meczem Pasów w Gliwicach. Zachęcamy do obejrzenia jej retransmisji.

  Michał Probierz (trener Cracovii): Piast jest bardzo wymagającym i poukładanym zespołem, bardzo dobrze punktującym. Gonią czołówkę i zdecydowanie się do niej zbliżają, mają też dobre statystyki w spotkaniach u siebie. Z każdym kolejnym meczem takiej serii zwiększa się jednak prawdopodobieństwo porażki. Postaramy się przerwać tę serię i wykorzystać szansę na rehabilitację. Patrzymy na siebie. Nie uważam, że ostatni mecz zagraliśmy słabo. Mieliśmy swoje sytuacje, zabrakło nam skuteczności. Gramy jednak dalej, musimy znowu złapać pewność siebie. Myślimy też o wzmocnieniach na przyszły sezon.

  Damian Dąbrowski raczej nie zdąży wyleczyć się na mecz. Jest chory, dzisiaj przejdzie jeszcze badania. Filip Piszczek być może znajdzie się na ławce. Jest po zabiegu - jeśli będzie miał maskę, może wejdzie, lecz o tym również przekonamy się dzisiaj. Wielu zawodników jest zmęczonych i poobijanych, lecz po to wprowadziliśmy do gry innych i zdecydowaliśmy się na zmiany. Stawiamy na graczy mogących występować na kilku pozycjach - to daje nam więcej możliwości, jeśli idzie o rozwiązania taktyczne.

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ