Michal Peškovič nowym piłkarzem Pasów!

  28.06.2017
  Michal Peškovič nowym piłkarzem Pasów!
  Cracovia wzmacnia się również między słupkami! Nowym bramkarzem naszej drużyny został Michal Peškovič. Piłkarz popisał z „Pasami” roczny kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny rok. Michal, witamy w najstarszym klubie sportowym w Polsce!

  Cracovia wzmacnia się również między słupkami! Nowym bramkarzem naszej drużyny został Michal Peškovič. Piłkarz popisał z "Pasami" roczny kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny rok. Michal, witamy w najstarszym klubie sportowym w Polsce!

  Michal Peškovič to słowacki bramkarz urodzony 8 lutego 1982 roku w Partizanske. Ma 188 cm wzrostu i waży 88 kg. Swoją karierę seniorską rozpoczynał w 2001 roku w FC Nitra, a następnie grał dla takich zespołów jak OFK Veľký Lapáš, ViOn Zlate Moravce, Polonia Bytom, Aris Saloniki, Ruch Chorzów, Viborg FF, Podbeskidzie Bielsko-Biała, Neftçi Baku, a w ostatnim sezonie Korona Kielce. W barwach Złocisto-krwistych zanotował 8 występów.

  - Porozmawiałem z trenerem Probierzem i od razu zdecydowałem się przyjść do Cracovii. Na obozie chcę pokazać swoje umiejętności. Na pewno będę walczył o swoje - powiedział zawodnik po podpisaniu kontraktu z naszym klubem.

  Michal, witamy i życzymy powodzenia!

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ