#PasiasteLekcjeWF w Łyczance

  21.11.2022
  #PasiasteLekcjeWF w Łyczance

  W poniedziałkowe przedpołudnie miała miejsce wizyta przedstawicieli naszego Klubu w Szkole Podstawowej w Łyczance. W spotkaniu z uczniami wzięli udział dwaj zawodnicy Pasów, Michał Stachera i Thiago de Souza.

  Uczniowie, tradycyjnie już, poznali podstawowe informacje o naszym klubie dotyczące m.in. stadionu, najważniejszych zawodników, a co najaważniejsze historii Cracovii. Następnie piłkarze stanęli oko w oko z pytaniami zaciekawionych dzieci, a także nauczycieli. 

  Później, wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali klubowe gadżety w postaci plakatów i smyczek. Mali kibice odwdzięczyli się natomiast własnoręcznie wykonanymi laurkami i rysunkami. Po rozdaniu autografów i sesji zdjęciowej, wizytę zwieńczył konkurs rzutów karnych, w którym to w role bramkarzy wcielili się nasi zawodnicy. 

  Dziękujemy za gościnę w Waszych progach!

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ