PKO BP Ekstraklasa: Cracovia - Raków Częstochowa [RELACJA LIVE]

08.12.2019
    Dokładnie o 12:30 rozpocznie się ligowy mecz Pasów z Rakowem Częstochowa. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej z tego meczu.

Uwaga: relacja wymaga odświeżenia strony.

90+' Koniec meczu! Trzy bramki za trzy punkty i wygrywamy z Rakowem! Dziękujemy za śledzenie naszej relacji tekstowej.

90+' Od środka goście.

90' Rakoczy odnajduje Pellego w polu karnym - i mamy trzecią bramkę!

89' Trzecia zmiana w naszym zespole. Siplak zastępuje Hankę.

87' Uderzenie van Amersfoorta nieco ponad bramką.

86' Szumski wychodzi z bramki, ale nie wykorzystuje tego Rakoczy. Strzał mija słupek.

84' Z powietrza uderza Petrasek, nie ma jednak zagrożenia naszej bramki.

83' Zmiana nr 2 w naszym zespole. Rakoczy zastępuje Wdowiaka.

81' Wdowiak zagraniem poszukuje Hanki, lecz zagranie niecelne i przejmuje to Petrasek.

80' Dośrodkowanie w pole karne Pasów wybite przez Jablonskiego.

78' Zastępuje on Rafę Lopesa.

77' Do zmiany szykuje się Filip Piszczek.

76' Trzecia i ostatnia zmiana w zespole Rakowa. Bartl zastępuje Piątkowskiego.

74' Hanca poszukuje van Amersfoorta, lecz podanie nie dociera do adresata.

72' Rusłan Babenko napomniany żółtą kartką.

71' Nieprzepisowe zagranie Babenki.

70' Faul Skórasia w środku pola. Przejmujemy grę.

69' Petrasek bezpośrednio w Peskovicia - bardzo nieudany strzał.

67' Uderzenie Jarosława Jacha prosto w mur Pasów. Cracovia w posiadaniu piłki.

66' Arbiter ustawia mur do rzutu wolnego.

65' Lusiusz fauluje Koleva w środku pola. Raków przejmuje piłkę.

63' Piłka dociera do Koleva, który jednak zwleka ze strzałem. Przejmujemy futbolówkę.

62' Rapa poszkodowany podczas próby interwencji w polu karnym. Piłka przyznana Pasom.

60' Marek Papszun reaguje zmianą. Skóraś zastępuje Malinowskiego.

59' Goście ponownie od środka.

58' KAMIL PESTKA PEWNIE W RÓG BRAMKI I MAMY 2:0!

57' Szukamy szans na drugą bramkę! Wdowiak szarpie pod polem karnym Rakowa.

56' Janusz Gol napomniany żółtą kartką.

54' Goście rozpoczynają od środka.

53' Nasz kapitan otwiera wynik strzałem głową! Janusz Gol i 1:0!

52' Piłka dośrodkowana w pole karne szuka Janusza Gola.

50' Wybite dośrodkowanie Kamila Pestki.

49' Gracze Cracovii sygnalizują zagranie ręką, ale arbiter nakazuje dalszą grę.

47' Rozegranie Pasów przejęte przez częstochowian.

46' Wracamy do gry! Obydwa zespoły bez zmiany w przerwie.

45+' Koniec pierwszej części spotkania. Do przerwy bezbramkowo remisujemy z Rakowem Częstochowa.

45' Jablonsky potężnie uderza z dystansu - poprzeczka chroni Szumskiego!

44' Pierwsza połowa potrwa minimum o dwie minuty dłużej.

43' W środku pola faulowany van Amersfoort. Piłka przyznana Pasom.

41' Bez zagrożenia dla bramki Szumskiego.

40' Zagranie w pole karne zablokowane przez obrońców Rakowa, mamy rzut rożny.

39' Pierwsza zmiana w zespole z Częstochowy. Musiolik zastępuje Szczepańskiego.

37' Wdowiak pędzi skrzydłem, ale przeszkadzają mu obrońcy rywali.

36' Kolev szuka sobie miejsca w polu karnym, lecz piłkę wygarnia Michał Helik.

35' Akcja rywali przerwana przez Lusiusza w środku pola.

33' Nie ma karnego. Gra wznowiona.

32' Arbiter konsultuje swoją decyzję.

31' W polu karnym po kontakcie z Petraskiem pada Lusiusz. Chwila przerwy w grze, nasi gracze domagają się podyktowania jedenastki.

29' Kolejne uderzenie Lopesa, jednak ląduje ono ponad bramką.

28' Po raz kolejny na posterunku Szumski - tym razem uderzał Lopes.

27' Lekkie uderzenie Wdowiaka wybite przez graczy gości.

25' Wdowiak z rajdem w pole karne, w ostatniej chwili powstrzymuje to obrona rywali.

24' Zagranie w pole karne trafia do Gola, który lekko uderza. Wyłapuje to Szumski.

22' Janusz Gol rozprowadza piłkę pewnie w środku pola. Zbliżamy się do bramki Szumskiego.

21' Rapa do Pestki, ale zagranie w pole karne niecelne.

19' Szczepański pędzi na bramkę Peskovicia, uderza minimalnie niecelnie!

18' Szumski długim podaniem uruchamia Szczepańskiego.

16' Pestka uderza z ostrego kąta w narożniku pola karnego, nie trafia jednak do siatki.

15' Sergiu Hanca wrzuca w pole karne, przeobraża się to w strzał. Słupek ratuje Szumskiego!

14' Goście grają spokojnie w środku pola.

13' Kolev obiega Kamila Pestkę i szuka miejsca w polu karnym. Nie opanowuje jednak piłki.

11' Pewna interwencja obrony Pasów.

10' Rzut wolny dla rywali. Dośrodkowywać będzie Szczepański.

9' Udane zagranie gości w pole karne, ale pewnie interweniuje Helik.

8' Piątkowski wchodzi na naszą połowę, będzie próbował dośrodkowania.

6' Długo wybijają goście, ale Pasy szybko odzyskują piłkę.

5' Sergiu Hanca blisko strzelenia bramki! Nieznacznie mija się z celem.

4' Mateusz Wdowiak z prostopadłym zagraniem do Pelle, ale nie dociera ono do adresata.

2' Pelle van Amersfoort z rajdem po skrzydle, lecz bezowocnym. Wybijają to rywale.

1' Rozpoczynamy! Od środka Raków.

Obydwa zespoły już na murawie. Sekundy do rozpoczęcia meczu. Tylko trzy punkty!