Pucharowe Mikołajki już 5 grudnia!

  27.11.2019
  Pucharowe Mikołajki już 5 grudnia!

  Najbliższy domowy mecz Pasów to zmagania w ramach 1/8 finału Totolotek Pucharu Polski. Już w przyszły czwartek, 5 grudnia o 20:45 o awans do najlepszej ósemki powalczymy z Rakowem Częstochowa.

  To doskonała okazja do uczestnictwa w naszych wspólnych, pasiastych Mikołajkach! Przed nami wieczór pełen atrakcji, związanych z tym wyjątkowym dniem. Jedną z nich poznaliście już w ostatni poniedziałek, podczas spotkania z Zagłębiem Lubin.

  #NaStadionie rozdawaliśmy ulotki, informujące o wyjątkowej okazji do zabrania ze sobą osób towarzyszących. Posiadacze karnetów na mecze Pasów mogą zabrać na pucharowe spotkanie dwie osoby za darmo! By skorzystać z okazji, wystarczy jedynie pojawić się przy kasach na ul. Józefa Kałuży 1. Fizyczne posiadanie ulotki nie jest konieczne - wystarczy być naszym karnetowiczem. Po podaniu danych dwóch osób wystawione zostaną darmowe wejściówki, dzięki którym wejdą one na "Ziemię Świętą" w czwartkowy wieczór.

  Promocja nie obejmuje sektora VIP. Bilety w pierwszej kolejności wystawiane są na sektor karnetowicza - przesunięcia następują dopiero przy braku miejsc na danym sektorze.

  Ulotki zawierały ponadto kupon rabatowy na jednorazowe zakupy w Oficjalnym Sklepie Cracovii. Za jego okazaniem otrzymacie 10% zniżkę, którą możecie wykorzystać do 5 grudnia!

  Podczas zakupów można również skorzystać z drugiej promocji, w ramach której za jednorazowy wydatek powyżej 399 zł otrzymacie gratis wino "Cracovia"! Okazje nie łączą się - wybór wina oznacza brak rabatu. Obydwa warianty możecie zrealizować do 5 grudnia.

  Do zobaczenia już w przyszły czwartek #NaStadionie! Tylko na "Ziemi Świętej" łączymy mikołajkową zabawę ze sportową walką na najwyższym poziomie.

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ