Sparing: Cracovia - Podbeskidzie Bielsko-Biała [RELACJA TEKSTOWA]

17.01.2020
    Punktualnie o 13:00 rozpoczynamy spotkanie kontrolne z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej.

Uwaga: relację należy odświeżać ręcznie.

90' Filip Piszczek! Mamy 2:3.

87' Podbeskidzie wybija piłkę długim zagraniem. Nie ma akcji bramkowej.

85' Długa piłka poszukuje Pestki, ale dobrze ustawiona obrona Podbeskidzia.

82' Wznawiamy od środka.

81' Marzec uderza pod poprzeczkę i zdobywa trzecią bramkę dla rywali.

80' Podbeskidzie spokojnie rozgrywa piłkę w okolicach linii środkowej.

78' Do uderzenia głową nie dochodzi Mateusz Wdowiak.

74' Zbyt mocne dośrodkowanie w pole karne Pasów, szybko piłkę przejmuje Wilk.

69' Sieracki próbuje dośrodkowania, lecz zostaje zablokowany.

65' Na boisko powraca Myszor, zastępując Pieńczaka. Bojan Cecarić przesunięty na pozycję stopera.

62' Przerwa w grze. W zespole Podbeskidzia aż trzy zmiany. Za Rakowskiego, Roginicia i Sierpinę na murawie pojawiają się Hilbrycht, Ivan Martin oraz powracający do gry Danielak.

60' Gra toczy się głównie w środku pola. Obydwa zespoły nie forsują tempa.

56' Przerzut Bojana Cecaricia na drugą stronę boiska nieco zbyt mocny, nie dociera do niego Wdowiak.

50' Čečarić zmierza z rajdem prawą flanką. Powstrzymują go jednak obrońcy rywala.

48' Spokojna, niespieszna gra obydwu zespołów, głównie w środku pola.

Skład Cracovii na drugą połowę spotkania:

46' Wracamy do gry! Od środka Pasy.

45' Koniec pierwszej połowy meczu sparingowego z Podbeskidziem. W pierwszej części spotkania goście skuteczniejsi o jedną bramkę. Przed nami jednak drugie 45 minut.

43' Polacek dalekim wykopem szuka Danielaka, ale dobrze interweniuje Dytiatiev.

41' Rakoczy przejmuje piłkę w zwarciu z Rakowskim.

40' Długie zagranie Dytiatieva przejmuje szybko Gach. Akcja grzęźnie jednak w środku pola.

36' Ponownie gra rozpoczęta od środka.

35' Wykorzystuje ją Sergiu Hanca.

34' W polu karnym faulowany Michał Rakoczy, mamy jedenastkę dla Pasów!

29' Wznowienie od środka.

28' Po uderzeniu głową do siatki trafia Danielak. Druga bramka dla Podbeskidzia.

26' Rozegranie Helika w środku pola przejmuje Sierpina. Podbeskidzie z kontrą.

22' Mocne wybicie piłki spod pola karnego Pasów. Przejmują to jednak rywale.

19' Zbyt dalekie zagranie graczy rywali, nie dochodzi do niego żaden z zawodników ofensywnych.

16' Kolejne dośrodkowanie z narożnika boiska, po którym gracze rywala nie dochodzą do strzału.

12' Vestenicky zapuszcza się pod pole karne rywali. Podbeskidzie nerwowo wyprowadza piłkę do przodu.

10' Do dośrodkowanej piłki nie dochodzi Danielak, interweniuje Helik.

9' Rzuchowski przerzuca na prawą flankę. Atak bielszczan jednak szybko zablokowany.

6' Zawodnicy Podbeskidzia w wysokim pressingu. Hrosso zmuszony do dalekiego wybicia piłki.

4' Wznawiamy od środka.

3' Gracze z Bielska otwierają wynik spotkania. Roginić niestety pokonuje Lukasa Hrosso.

2' Spokojne rozegranie Podbeskidzia po linii obrony.

1' Rozpoczynamy! Od środka goście.

Nasi rywale rozpoczną mecz w następującym zestawieniu: Polacek - Jaroch, Komor, Bashlai, Gach - Danielak, Sieracki, Rakowski, Rzuchowski, Sierpina - Roginić.