Tomáš Vestenický na dłużej w Pasach!

  15.01.2020
  Tomáš Vestenický na dłużej w Pasach!
  Kolejny z zawodników najstarszego Klubu sportowego w Polsce przedłuża swoją umowę! 23-letni Słowak podpisał dziś nowy kontrakt, obowiązujący przez kolejny rok - do czerwca 2021 roku.

  - Bardzo się cieszę, że nadal będę mógł grać i rozwijać się w Cracovii. Już tej wiosny zrobię wszystko, by odwdzięczyć się na boisku za zaufanie. - powiedział gracz chwilę po parafowaniu kontraktu.

  Tomáš Vestenický biało-czerwone barwy reprezentuje od wiosny 2016 roku. Wówczas trafił do Pasów na wypożyczenie z włoskiej AS Roma. Z czasem wykupiony przez nasz Klub, rozegrał do tej pory 50 spotkań we wszystkich rozgrywkach.

  W minionej rundzie, po powrocie z półtorarocznego wypożyczenia do FC Nitra, zagrał w ośmiu spotkaniach PKO BP Ekstraklasy oraz trzech Totolotek Pucharu Polski, dwukrotnie trafiając do siatki - w tym otwierając wynik ostatniego spotkania ze Śląskiem Wrocław. W meczu zamykającym rok 2019 został również uznany za najlepszego zawodnika spotkania wg naszych Kibiców, korzystających z oficjalnej aplikacji Cracovii.

  Vesto, cieszymy się, że zostajesz z nami!

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ