Zakłady bukmacherskie STS oficjalnym sponsorem Cracovii

  17.02.2017
  Zakłady bukmacherskie STS oficjalnym sponsorem Cracovii
  Miło nam poinformować, że STS – największy legalny bukmacher w Polsce – podpisał umowę z naszym klubem. Porozumienie przewiduje ekspozycję brandingu bukmachera w trakcie spotkań na stadionie im. Józefa Piłsudskiego. Kontrakt będzie obowiązywać do końca obecnego sezonu Lotto Ekstraklasy.

  Miło nam poinformować, że STS - największy legalny bukmacher w Polsce - podpisał umowę z naszym klubem. Porozumienie przewiduje ekspozycję brandingu bukmachera w trakcie spotkań na stadionie im. Józefa Piłsudskiego. Kontrakt będzie obowiązywać do końca obecnego sezonu Lotto Ekstraklasy.

  - STS jest największą prywatną firmą sponsorującą polski sport. Nasze zaangażowanie na płaszczyźnie marketingu sportowego z każdym półroczem rośnie. W tym roku zawarliśmy już nowe umowy m.in. z Vive Kielce oraz Asseco Resovią. Wraz z początkiem rozgrywek Lotto Ekstraklasy postanowiliśmy wzmocnić naszą obecność w najważniejszej krajowej lidze, stąd współpraca z Cracovią - mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

  - Bardzo cieszymy się, że tak uznana i renomowana marka, jaką jest STS, będzie towarzyszyć nam w rozgrywkach Lotto Ekstraklasy. Ufamy, że współpraca przyniesie wymierne korzyści dla naszego partnera, jednocześnie przyczyniając się do rozwoju sportowo-organizacyjnego Cracovii - powiedział Maciej Czupryna, dyrektor handlowy MKS Cracovia.

  STS jest największym w Polsce legalnym bukmacherem posiadającym niemal połowę rynku zakładów wzajemnych. Firma jest największym prywatnym podmiotem wspierającym polski sport. Obecnie STS jest partnerem reprezentacji Polski w piłce nożnej, sponsorem strategicznym Lecha Poznań oraz oficjalnym bukmacherem Ruchu Chorzów, Górnika Zabrze, Śląska Wrocław, Pogoni Szczecin, Vive Kielce oraz Asseco Resovii Rzeszów.

  Więcej informacji znajdą Państwo na www.sts.pl

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ