Zgłoś się do turnieju eliminacyjnego FIFA 19 Ekstraklasa Cup!

  26.02.2019
  Zgłoś się do turnieju eliminacyjnego FIFA 19 Ekstraklasa Cup!
  Jeśli jesteś kibicem Cracovii, a jednocześnie grasz w FIFA 19 właśnie teraz możesz się wykazać! Wyślij zgłoszenie i weź udział w eliminacjach do turnieju FIFA 19 Ekstraklasa Cup! Zwycięzca zmagań, wraz z zawodnikiem pierwszej drużyny Pasów, będzie reprezentował nasz Klub podczas finałów w Warszawie. Co więcej, dwóch najlepszych graczy dostanie szansę reprezentowania Cracovii w rozgrywkach Ekstraklasa Games!

  Jeśli jesteś kibicem Cracovii, a jednocześnie grasz w FIFA 19 właśnie teraz możesz się wykazać!  Wyślij zgłoszenie i weź udział w eliminacjach do turnieju FIFA 19 Ekstraklasa Cup! Zwycięzca zmagań, wraz z zawodnikiem pierwszej drużyny Pasów, będzie reprezentował nasz Klub podczas finałów w Warszawie. Co więcej, dwóch najlepszych graczy dostanie szansę reprezentowania Cracovii w rozgrywkach Ekstraklasa Games!

  W turnieju organizowanym przez Ekstraklasę S.A. wspólnie z EA SPORTS Polska wezmą udział reprezentacje wszystkich 16 klubów występujących na najwyższym szczeblu piłkarskich rozgrywek w kraju.

  Wyślij swoje zgłoszenie na adres konkurs@cracovia.pl. W zawodach może wziąć udział jedynie osoba pełnoletnia, która okaże karnet lub bilet z domowego meczu Pasów obecnego sezonu LOTTO Ekstraklasy. O wyborze decydować będzie kolejność zgłoszeń, a na wasze maile czekamy do niedzieli 3 marca.

  Najpóźniej następnego dnia wybrane osoby dostaną od nas informację zwrotną ze wszystkimi szczegółami dotyczącymi turnieju eliminacyjnego, który odbędzie się w Krakowie w środę 6 marca o godz. 18:00. Zwycięzca eliminacji w Warszawie będzie reprezentował Cracovię w ogólnopolskim finale FIFA 19 Ekstraklasa Cup!

  UWAGA! Dwóch najlepszych graczy turnieju FIFA 19 Ekstraklasa Cup dostanie również szansę reprezentowania Cracovii w turnieju Ekstraklasa Games, o którym więcej możecie przeczytać [TUTAJ]

  Serdecznie zachęcamy do wysyłania zgłoszeń, przyprowadzania na eliminacje swoich znajomych i kibicowania graczom w czasie rozgrywek!

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ