Zmiana na stanowisku kierownika I drużyny Pasów

  05.01.2021
  Zmiana na stanowisku kierownika I drużyny Pasów

  Wraz z nowym rokiem w sztabie szkoleniowym pierwszej drużyny Cracovii doszło do istotnej zmiany. Artura Bernackiego na stanowisku kierownika I zespołu zastąpi Filip Trubalski.


  Decyzję o zawieszeniu swojej pracy w Cracovii, z przyczyn osobistych, podjął dotychczasowy kierownik, Artur Bernacki.

  - Podjąłem tą decyzję z przyczyn osobistych. Szkoda, ale po prostu czasami tak w życiu bywa. Cracovię noszę w sercu od lat. Cieszę się, że przez ostatnie 2,5 sezonu mogłem być tak blisko drużyny, która zdobyła Puchar i Superpuchar Polski - to dla mnie wielki powód do dumy. Bardzo dziękuję wszystkim, z którymi miałem okazję współpracować, dziękuję również kibicom za ich wsparcie. Klub zostawił mi możliwość powrotu, z czego również jestem bardzo zadowolony. Nie mówię więc "do widzenia", raczej "do zobaczenia"! - zakończył Artur Bernacki.

  Artur Bernacki to rodowity krakowianin i wierny Kibic Cracovii, który przez lata nie opuszczał ani jednego meczu Pasów. W latach 2003 - 2005 pełnił funkcję kierownika naszych rezerw. Ukończył zarządzanie organizacjami na krakowskiej Akademii Ekonomicznej.

  Artur, dziękujemy Ci za wszystko. Pamiętaj, że miejsce w Cracovii będzie zawsze na Ciebie czekać. Powodzenia i wracaj do nas jak najszybciej!

  Funkcję kierownika I drużyny przejmie Filip Trubalski, który będzie odpowiedzialny za kwestie organizacyjno-administracyjne pierwszego zespołu. Nowy kierownik drużyny jest absolwentem Prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej i zawodowo związany jest z Pasami od sezonu 2018/2019. Dotychczas odpowiedzialny był m.in. za komunikację marketingową, akcje outdoorowe czy wdrożenie projektu Oficjalnych Fanklubów Cracovii. Nadchodzący mecz z Wartą Poznań nie będzie jednak debiutem na ławce rezerwowych, ponieważ w grudniowych meczach zastępował już w tej roli Artura Bernackiego.

  Filip, życzymy powodzenia w nowej roli!

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ