Zwycięstwo w kolejnym sparingu. Cracovia znowu strzela cztery bramki!

  • Wywiady
23.06.2018
Zwycięstwo w kolejnym sparingu. Cracovia znowu strzela cztery bramki!
Po ubiegłotygodniowym zwycięstwie nad trzecioligowym Górnikiem Wieliczka (4:0), tym razem Cracovia zmierzyła się z dużo bardziej wymagającym przeciwnikiem, bowiem MFK Karvina z czeskiej ekstraklasy. Podopieczni trenera Michała Probierza ponownie stanęli na wysokości zadania i wygrali to spotkanie 4:2, strzelając cztery gole drugi raz z rzędu! Już w poniedziałek „Pasy” udadzą się na obóz przygotowawczy do Słowenii.

Po ubiegłotygodniowym zwycięstwie nad trzecioligowym Górnikiem Wieliczka (4:0), tym razem Cracovia zmierzyła się z dużo bardziej wymagającym przeciwnikiem, bowiem MFK Karvina z czeskiej ekstraklasy. Podopieczni trenera Michała Probierza ponownie stanęli na wysokości zadania i wygrali to spotkanie 4:2, strzelając cztery gole w  drugim meczu z rzędu! Już w poniedziałek "Pasy" udadzą się na obóz przygotowawczy do Słowenii.

MFK KARVINA - CRACOVIA 2 : 4 (0 : 2)

0:1 - Helik 4-k.

0:2 - Hernandez 41.

0:3 - Dias 67.

1:3 - Wagner 76.

2:3 - Piroch 83.

2:4 - Serafin 86.

MFK Karvina: Berkovec - Colic, Davila Ba, Dreksa, Sisler, Marecek, Mustafic, Kalabiska, Lingr, Stepanovsky, Moravec oraz Wagner, Suchan, Menich, Tusjak, Weber, Piroch, Budinsky, Ramirez, Letic, Panak, Janecka, Pastornicky.

Cracovia: Pesković (46. Wilk) - Diego (46. Serafin), Helik, Dytiatiev, Siplak - Zenjov (46. Danek), Covilo (81. Zaucha), Dimun, Vinicius (46. Pestka) - Budziński (60. Dias), Hernandez (85. Przybycień).

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ