Centralna Liga Juniorów U-18: Cracovia - Hutnik Kraków, godz. 12:00

  03.11.2019
  Centralna Liga Juniorów U-18: Cracovia - Hutnik Kraków, godz. 12:00
  Przed nami wyjątkowo ważne spotkanie dla układu tabeli Centralnej Ligi Juniorów. W samo południe Pasy podejmą dziś Hutnika w derbach Krakowa. Mecz rozegramy na obiektach AWF w roli gospodarza.

  Nasz dzisiejszy rywal to debiutant w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów.  Zderzenie młodych graczy Hutnika z rozgrywkami centralnymi jest jednak wyjątkowo bolesne. Rywale jak do tej pory odnieśli tylko jedno zwycięstwo, w wyjazdowym meczu pokonując innego beniaminka - Gwarek Zabrze.

  Mimo zwycięstwa aż 3:0, bilans bramkowy Hutnika również jest najsłabszym wynikiem w lidze. Zespół z Ptaszyckiego trafiał do siatki zaledwie dziesięciokrotnie, tracąc aż 39 bramek.

  Jednak choć Hutnik to aktualnie najsłabszy zespół w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów, podopieczni Trenera Jakuba Dziółki z pewnością nie mogą go zlekceważyć. Przed nami wszak mecz derbowy, wiążący się z dużym prestiżem dla rywala. Przed nami spotkanie pełne walki, lecz wierzymy, że zakończone zwycięstwem Pasów.

  Transmisję z meczu przeprowadzą media klubowe MKS Cracovia SSA. Link do transmisji zostanie udostępniony bliżej startu spotkania. Pierwszy gwizdek wybrzmi w samo południe.

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ