Juniorzy zmierzyli się z Rakowem w meczach sparingowych

  22.01.2022
  Juniorzy zmierzyli się z Rakowem w meczach sparingowych

  W sobotę na boiskach Cracovia Training Center zespoły juniorów starszych oraz juniorów młodszych zmierzyły się z rówieśnikami z Rakowa Częstochowa.

  Jako pierwsi swój mecz rozegrali podopieczni trenera Wojciecha Ankowskiego, występujący na co dzień w Centralnej Lidze Juniorów U-18. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4:4, choć w pewnym momencie nasz zespół prowadził już 4:1. Prowadzenia nie udało się jednak utrzymać do końca, a wyrównujący gol padł w samej końcówce meczu. Bramki dla Pasów zdobywali Adam Kapusta, Jakub Gut, Oliwier Hyla oraz Jakub Wojtysko. 

  Cracovia U18 - Raków Częstochowa U18 4:4
  1:1 Kapusta
  2:1 Gut
  3:1 Hyla
  4:1 Wojtysko


  W drugim starciu wzięła udział drużyna trenera Marcina Dudzińskiego, która na wiosnę będzie walczyć w Centralnej Lidze Juniorów U-17. Juniorzy młodsi prowadzili do przerwy z Rakowem 2:1 po golu zawodnika testowanego oraz bramce z rzutu wolnego zdobytej przez Konrada Gorszkowa. Po zamianie stron na boisku oglądaliśmy drugą jedenastkę Pasów, która nie zdołała utrzymać prowadzenia, tracąc bramkę na 2:3 po rzucie karnym w ostatnich minutach spotkania. 

  Cracovia U17 - Raków Częstochowa U17 2:3
  1:0 Zawodnik testowany
  2:1 Konrad Gorszkow

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ