IV Liga

Tabela

Lp.DrużynaMeczeZwycięstwaRemisyPorażkiBramkiPunkty
1 Wiślanie Jaśkowice - Logo Wiślanie Jaśkowice 16 12 3 1 39 -14 39
  • Mecze 16
  • Zwycięstwa 12
  • Remisy 3
  • Porażki 1
  • Bramki 39 - 14
2 Cracovia II - Logo Cracovia II 16 12 2 2 48 -13 38
  • Mecze 16
  • Zwycięstwa 12
  • Remisy 2
  • Porażki 2
  • Bramki 48 - 13
3 Wisła II Kraków - Logo Wisła II Kraków 16 11 0 5 35 -24 33
  • Mecze 16
  • Zwycięstwa 11
  • Remisy 0
  • Porażki 5
  • Bramki 35 - 24
4 Pcimianka Pcim - Logo Pcimianka Pcim 16 10 2 4 32 -21 32
  • Mecze 16
  • Zwycięstwa 10
  • Remisy 2
  • Porażki 4
  • Bramki 32 - 21
5 Słomniczanka Słomniki - Logo Słomniczanka Słomniki 16 8 4 4 28 -26 28
  • Mecze 16
  • Zwycięstwa 8
  • Remisy 4
  • Porażki 4
  • Bramki 28 - 26
6 Beskid Andrychów - Logo Beskid Andrychów 16 7 4 5 29 -20 25
  • Mecze 16
  • Zwycięstwa 7
  • Remisy 4
  • Porażki 5
  • Bramki 29 - 20
7 Dalin Myślenice - Logo Dalin Myślenice 16 6 7 3 35 -17 25
  • Mecze 16
  • Zwycięstwa 6
  • Remisy 7
  • Porażki 3
  • Bramki 35 - 17
8 Orzeł Piaski Wielkie - Logo Orzeł Piaski Wielkie 15 7 3 5 32 -27 24
  • Mecze 15
  • Zwycięstwa 7
  • Remisy 3
  • Porażki 5
  • Bramki 32 - 27
9 MKS Trzebinia - Logo MKS Trzebinia 16 6 6 4 23 -17 24
  • Mecze 16
  • Zwycięstwa 6
  • Remisy 6
  • Porażki 4
  • Bramki 23 - 17
10 Orzeł Ryczów - Logo Orzeł Ryczów 15 7 3 5 27 -22 24
  • Mecze 15
  • Zwycięstwa 7
  • Remisy 3
  • Porażki 5
  • Bramki 27 - 22
11 Clepardia Kraków - Logo Clepardia Kraków 16 6 2 8 25 -37 20
  • Mecze 16
  • Zwycięstwa 6
  • Remisy 2
  • Porażki 8
  • Bramki 25 - 37
12 Unia Oświęcim - Logo Unia Oświęcim 16 5 3 8 22 -30 18
  • Mecze 16
  • Zwycięstwa 5
  • Remisy 3
  • Porażki 8
  • Bramki 22 - 30
13 LKS Jawiszowice - Logo LKS Jawiszowice 16 4 2 10 27 -48 14
  • Mecze 16
  • Zwycięstwa 4
  • Remisy 2
  • Porażki 10
  • Bramki 27 - 48
14 LKS Rajsko - Logo LKS Rajsko 16 4 2 10 21 -42 14
  • Mecze 16
  • Zwycięstwa 4
  • Remisy 2
  • Porażki 10
  • Bramki 21 - 42
15 Skawinka Skawina - Logo Skawinka Skawina 16 4 1 11 23 -44 13
  • Mecze 16
  • Zwycięstwa 4
  • Remisy 1
  • Porażki 11
  • Bramki 23 - 44
16 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie - Logo Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 15 2 5 8 15 -29 11
  • Mecze 15
  • Zwycięstwa 2
  • Remisy 5
  • Porażki 8
  • Bramki 15 - 29
17 Czarni Staniątki - Logo Czarni Staniątki 15 3 1 11 16 -33 10
  • Mecze 15
  • Zwycięstwa 3
  • Remisy 1
  • Porażki 11
  • Bramki 16 - 33
18 Sokół Kocmyrzów - Logo Sokół Kocmyrzów 16 2 2 12 22 -40 8
  • Mecze 16
  • Zwycięstwa 2
  • Remisy 2
  • Porażki 12
  • Bramki 22 - 40

17. Kolejka (16-17 listopada)

  • 16.11
    Pcimianka Pcim Pcimianka Pcim - Logo
    12:00
    Wisła II Kraków - Logo Wisła II Kraków
  • 16.11
    Orzeł Piaski Wielkie Orzeł Piaski Wielkie - Logo
    12:00
    LKS Jawiszowice - Logo LKS Jawiszowice
  • 16.11
    Beskid Andrychów Beskid Andrychów - Logo
    12:00
    Orzeł Ryczów - Logo Orzeł Ryczów
  • 16.11
    Clepardia Kraków Clepardia Kraków - Logo
    12:00
    Unia Oświęcim - Logo Unia Oświęcim
  • 16.11
    Cracovia II Cracovia II - Logo
    12:00
    MKS Trzebinia - Logo MKS Trzebinia
  • 16.11
    Czarni Staniątki Czarni Staniątki - Logo
    12:00
    Słomniczanka Słomniki - Logo Słomniczanka Słomniki
  • 16.11
    LKS Rajsko LKS Rajsko - Logo
    12:00
    Węgrzcanka Węgrzce Wielkie - Logo Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
  • 16.11
    Skawinka Skawina Skawinka Skawina - Logo
    12:00
    Dalin Myślenice - Logo Dalin Myślenice
  • 16.11
    Sokół Kocmyrzów Sokół Kocmyrzów - Logo
    12:00
    Wiślanie Jaśkowice - Logo Wiślanie Jaśkowice

16. Kolejka (9-10 listopada)

  • 09.11
    Sokół Kocmyrzów Sokół Kocmyrzów - Logo
    2-0
    Wisła II Kraków - Logo Wisła II Kraków
  • 09.11
    Wiślanie Jaśkowice Wiślanie Jaśkowice - Logo
    4-1
    Skawinka Skawina - Logo Skawinka Skawina
  • 09.11
    Dalin Myślenice Dalin Myślenice - Logo
    5-0
    LKS Rajsko - Logo LKS Rajsko
  • 09.11
    Węgrzcanka Węgrzce Wielkie Węgrzcanka Węgrzce Wielkie - Logo
    0-0
    Czarni Staniątki - Logo Czarni Staniątki
  • 09.11
    MKS Trzebinia MKS Trzebinia - Logo
    0-1
    Clepardia Kraków - Logo Clepardia Kraków
  • 09.11
    Unia Oświęcim Unia Oświęcim - Logo
    0-1
    Beskid Andrychów - Logo Beskid Andrychów
  • 09.11
    Orzeł Ryczów Orzeł Ryczów - Logo
    0-0
    Orzeł Piaski Wielkie - Logo Orzeł Piaski Wielkie
  • 09.11
    LKS Jawiszowice LKS Jawiszowice - Logo
    2-3
    Pcimianka Pcim - Logo Pcimianka Pcim
  • 09.11
    Słomniczanka Słomniki Słomniczanka Słomniki - Logo
    1-0
    Cracovia II - Logo Cracovia II

15. Kolejka (2-3 listopada)

  • 02.11
    LKS Jawiszowice LKS Jawiszowice - Logo
    0-2
    Wisła II Kraków - Logo Wisła II Kraków
  • 02.11
    Pcimianka Pcim Pcimianka Pcim - Logo
    3-3
    Orzeł Ryczów - Logo Orzeł Ryczów
  • 02.11
    Orzeł Piaski Wielkie Orzeł Piaski Wielkie - Logo
    0-3
    Unia Oświęcim - Logo Unia Oświęcim
  • 02.11
    Beskid Andrychów Beskid Andrychów - Logo
    1-1
    MKS Trzebinia - Logo MKS Trzebinia
  • 02.11
    Clepardia Kraków Clepardia Kraków - Logo
    2-3
    Słomniczanka Słomniki - Logo Słomniczanka Słomniki
  • 02.11
    Cracovia II Cracovia II - Logo
    1-0
    Węgrzcanka Węgrzce Wielkie - Logo Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
  • 02.11
    Czarni Staniątki Czarni Staniątki - Logo
    0-4
    Dalin Myślenice - Logo Dalin Myślenice
  • 02.11
    LKS Rajsko LKS Rajsko - Logo
    0-3
    Wiślanie Jaśkowice - Logo Wiślanie Jaśkowice
  • 02.11
    Skawinka Skawina Skawinka Skawina - Logo
    1-3
    Sokół Kocmyrzów - Logo Sokół Kocmyrzów

14. Kolejka (26-27 października)

  • 26.10
    Wiślanie Jaśkowice Wiślanie Jaśkowice - Logo
    2-1
    Czarni Staniątki - Logo Czarni Staniątki
  • 26.10
    Sokół Kocmyrzów Sokół Kocmyrzów - Logo
    3-4
    LKS Rajsko - Logo LKS Rajsko
  • 26.10
    Dalin Myślenice Dalin Myślenice - Logo
    1-1
    Cracovia II - Logo Cracovia II
  • 26.10
    Słomniczanka Słomniki Słomniczanka Słomniki - Logo
    1-0
    Beskid Andrychów - Logo Beskid Andrychów
  • 26.10
    MKS Trzebinia MKS Trzebinia - Logo
    0-2
    Orzeł Piaski Wielkie - Logo Orzeł Piaski Wielkie
  • 26.10
    Unia Oświęcim Unia Oświęcim - Logo
    1-2
    Pcimianka Pcim - Logo Pcimianka Pcim
  • 27.10
    Wisła II Kraków Wisła II Kraków - Logo
    1-6
    Skawinka Skawina - Logo Skawinka Skawina
  • 27.10
    Węgrzcanka Węgrzce Wielkie Węgrzcanka Węgrzce Wielkie - Logo
    1-1
    Clepardia Kraków - Logo Clepardia Kraków
  • 27.10
    Orzeł Ryczów Orzeł Ryczów - Logo
    3-1
    LKS Jawiszowice - Logo LKS Jawiszowice

13. Kolejka (19-20 października)

  • 19.10
    Beskid Andrychów Beskid Andrychów - Logo
    4-0
    Węgrzcanka Węgrzce Wielkie - Logo Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
  • 19.10
    Clepardia Kraków Clepardia Kraków - Logo
    2-1
    Dalin Myślenice - Logo Dalin Myślenice
  • 19.10
    LKS Jawiszowice LKS Jawiszowice - Logo
    2-2
    Unia Oświęcim - Logo Unia Oświęcim
  • 19.10
    Orzeł Piaski Wielkie Orzeł Piaski Wielkie - Logo
    1-1
    Słomniczanka Słomniki - Logo Słomniczanka Słomniki
  • 19.10
    LKS Rajsko LKS Rajsko - Logo
    4-3
    Skawinka Skawina - Logo Skawinka Skawina
  • 20.10
    Czarni Staniątki Czarni Staniątki - Logo
    2-0
    Sokół Kocmyrzów - Logo Sokół Kocmyrzów
  • 20.10
    Cracovia II Cracovia II - Logo
    2-1
    Wiślanie Jaśkowice - Logo Wiślanie Jaśkowice
  • 20.10
    Orzeł Ryczów Orzeł Ryczów - Logo
    0-1
    Wisła II Kraków - Logo Wisła II Kraków
  • 20.10
    Pcimianka Pcim Pcimianka Pcim - Logo
    1-0
    MKS Trzebinia - Logo MKS Trzebinia

12. Kolejka (12-13 października)

  • 12.10
    Sokół Kocmyrzów Sokół Kocmyrzów - Logo
    1-3
    Cracovia II - Logo Cracovia II
  • 12.10
    MKS Trzebinia MKS Trzebinia - Logo
    5-1
    LKS Jawiszowice - Logo LKS Jawiszowice
  • 12.10
    Dalin Myślenice Dalin Myślenice - Logo
    2-2
    Beskid Andrychów - Logo Beskid Andrychów
  • 12.10
    Słomniczanka Słomniki Słomniczanka Słomniki - Logo
    0-1
    Pcimianka Pcim - Logo Pcimianka Pcim
  • 12.10
    Węgrzcanka Węgrzce Wielkie Węgrzcanka Węgrzce Wielkie - Logo
    0-3
    Orzeł Piaski Wielkie - Logo Orzeł Piaski Wielkie
  • 12.10
    Skawinka Skawina Skawinka Skawina - Logo
    0-3
    Czarni Staniątki - Logo Czarni Staniątki
  • 12.10
    Wiślanie Jaśkowice Wiślanie Jaśkowice - Logo
    5-0
    Clepardia Kraków - Logo Clepardia Kraków
  • 12.10
    Unia Oświęcim Unia Oświęcim - Logo
    2-5
    Orzeł Ryczów - Logo Orzeł Ryczów
  • 13.10
    Wisła II Kraków Wisła II Kraków - Logo
    2-0
    LKS Rajsko - Logo LKS Rajsko

11. Kolejka (5-6 października)

  • 05.10
    Clepardia Kraków Clepardia Kraków - Logo
    4-0
    Sokół Kocmyrzów - Logo Sokół Kocmyrzów
  • 05.10
    Unia Oświęcim Unia Oświęcim - Logo
    0-3
    Wisła II Kraków - Logo Wisła II Kraków
  • 05.10
    LKS Jawiszowice LKS Jawiszowice - Logo
    3-4
    Słomniczanka Słomniki - Logo Słomniczanka Słomniki
  • 05.10
    Orzeł Piaski Wielkie Orzeł Piaski Wielkie - Logo
    2-2
    Dalin Myślenice - Logo Dalin Myślenice
  • 05.10
    Beskid Andrychów Beskid Andrychów - Logo
    2-3
    Wiślanie Jaśkowice - Logo Wiślanie Jaśkowice
  • 06.10
    Orzeł Ryczów Orzeł Ryczów - Logo
    0-2
    MKS Trzebinia - Logo MKS Trzebinia
  • 06.10
    Cracovia II Cracovia II - Logo
    3-0
    Skawinka Skawina - Logo Skawinka Skawina
  • 06.10
    Pcimianka Pcim Pcimianka Pcim - Logo
    3-0
    Węgrzcanka Węgrzce Wielkie - Logo Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
  • 06.10
    Czarni Staniątki Czarni Staniątki - Logo
    0-1
    LKS Rajsko - Logo LKS Rajsko

10. Kolejka (28-29 września)

  • 28.09
    Wiślanie Jaśkowice Wiślanie Jaśkowice - Logo
    3-0
    Orzeł Piaski Wielkie - Logo Orzeł Piaski Wielkie
  • 28.09
    MKS Trzebinia MKS Trzebinia - Logo
    2-1
    Unia Oświęcim - Logo Unia Oświęcim
  • 28.09
    LKS Rajsko LKS Rajsko - Logo
    2-2
    Cracovia II - Logo Cracovia II
  • 28.09
    Skawinka Skawina Skawinka Skawina - Logo
    1-2
    Clepardia Kraków - Logo Clepardia Kraków
  • 28.09
    Sokół Kocmyrzów Sokół Kocmyrzów - Logo
    0-0
    Beskid Andrychów - Logo Beskid Andrychów
  • 28.09
    Dalin Myślenice Dalin Myślenice - Logo
    0-0
    Pcimianka Pcim - Logo Pcimianka Pcim
  • 28.09
    Słomniczanka Słomniki Słomniczanka Słomniki - Logo
    1-1
    Orzeł Ryczów - Logo Orzeł Ryczów
  • 29.09
    Wisła II Kraków Wisła II Kraków - Logo
    3-2
    Czarni Staniątki - Logo Czarni Staniątki
  • 29.09
    Węgrzcanka Węgrzce Wielkie Węgrzcanka Węgrzce Wielkie - Logo
    1-1
    LKS Jawiszowice - Logo LKS Jawiszowice

9. Kolejka (21-22 września)

  • 21.09
    Clepardia Kraków Clepardia Kraków - Logo
    3-1
    LKS Rajsko - Logo LKS Rajsko
  • 21.09
    MKS Trzebinia MKS Trzebinia - Logo
    1-3
    Wisła II Kraków - Logo Wisła II Kraków
  • 21.09
    Orzeł Ryczów Orzeł Ryczów - Logo
    0-1
    Węgrzcanka Węgrzce Wielkie - Logo Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
  • 21.09
    Beskid Andrychów Beskid Andrychów - Logo
    5-0
    Skawinka Skawina - Logo Skawinka Skawina
  • 21.09
    LKS Jawiszowice LKS Jawiszowice - Logo
    2-5
    Dalin Myślenice - Logo Dalin Myślenice
  • 21.09
    Cracovia II Cracovia II - Logo
    2-0
    Czarni Staniątki - Logo Czarni Staniątki
  • 22.09
    Orzeł Piaski Wielkie Orzeł Piaski Wielkie - Logo
    3-0
    Sokół Kocmyrzów - Logo Sokół Kocmyrzów
  • 22.09
    Unia Oświęcim Unia Oświęcim - Logo
    0-0
    Słomniczanka Słomniki - Logo Słomniczanka Słomniki
  • 22.09
    Pcimianka Pcim Pcimianka Pcim - Logo
    0-1
    Wiślanie Jaśkowice - Logo Wiślanie Jaśkowice

8. Kolejka (14-15 września)

  • 13.09
    Wiślanie Jaśkowice Wiślanie Jaśkowice - Logo
    2-1
    LKS Jawiszowice - Logo LKS Jawiszowice
  • 14.09
    Słomniczanka Słomniki Słomniczanka Słomniki - Logo
    0-1
    MKS Trzebinia - Logo MKS Trzebinia
  • 14.09
    Czarni Staniątki Czarni Staniątki - Logo
    0-1
    Clepardia Kraków - Logo Clepardia Kraków
  • 14.09
    Dalin Myślenice Dalin Myślenice - Logo
    1-2
    Orzeł Ryczów - Logo Orzeł Ryczów
  • 14.09
    LKS Rajsko LKS Rajsko - Logo
    3-0
    Beskid Andrychów - Logo Beskid Andrychów
  • 14.09
    Skawinka Skawina Skawinka Skawina - Logo
    2-6
    Orzeł Piaski Wielkie - Logo Orzeł Piaski Wielkie
  • 15.09
    Wisła II Kraków Wisła II Kraków - Logo
    3-2
    Cracovia II - Logo Cracovia II
  • 15.09
    Sokół Kocmyrzów Sokół Kocmyrzów - Logo
    2-3
    Pcimianka Pcim - Logo Pcimianka Pcim
  • 15.09
    Węgrzcanka Węgrzce Wielkie Węgrzcanka Węgrzce Wielkie - Logo
    1-3
    Unia Oświęcim - Logo Unia Oświęcim

7. Kolejka (7-8 września)

  • 07.09
    Clepardia Kraków Clepardia Kraków - Logo
    1-6
    Cracovia II - Logo Cracovia II
  • 07.09
    Unia Oświęcim Unia Oświęcim - Logo
    0-0
    Dalin Myślenice - Logo Dalin Myślenice
  • 07.09
    Słomniczanka Słomniki Słomniczanka Słomniki - Logo
    3-2
    Wisła II Kraków - Logo Wisła II Kraków
  • 07.09
    MKS Trzebinia MKS Trzebinia - Logo
    2-2
    Węgrzcanka Węgrzce Wielkie - Logo Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
  • 07.09
    Orzeł Ryczów Orzeł Ryczów - Logo
    0-2
    Wiślanie Jaśkowice - Logo Wiślanie Jaśkowice
  • 07.09
    LKS Jawiszowice LKS Jawiszowice - Logo
    4-3
    Sokół Kocmyrzów - Logo Sokół Kocmyrzów
  • 08.09
    Pcimianka Pcim Pcimianka Pcim - Logo
    2-0
    Skawinka Skawina - Logo Skawinka Skawina
  • 08.09
    Orzeł Piaski Wielkie Orzeł Piaski Wielkie - Logo
    4-2
    LKS Rajsko - Logo LKS Rajsko
  • 11.09
    Beskid Andrychów Beskid Andrychów - Logo
    3-3
    Czarni Staniątki - Logo Czarni Staniątki

6. Kolejka (31 sierpnia - 1 września)

  • 31.08
    Wiślanie Jaśkowice Wiślanie Jaśkowice - Logo
    4-0
    Unia Oświęcim - Logo Unia Oświęcim
  • 31.08
    Cracovia II Cracovia II - Logo
    1-0
    Beskid Andrychów - Logo Beskid Andrychów
  • 31.08
    Dalin Myślenice Dalin Myślenice - Logo
    0-0
    MKS Trzebinia - Logo MKS Trzebinia
  • 31.08
    Czarni Staniątki Czarni Staniątki - Logo
    0-4
    Orzeł Piaski Wielkie - Logo Orzeł Piaski Wielkie
  • 31.08
    LKS Rajsko LKS Rajsko - Logo
    1-3
    Pcimianka Pcim - Logo Pcimianka Pcim
  • 01.09
    Sokół Kocmyrzów Sokół Kocmyrzów - Logo
    3-3
    Orzeł Ryczów - Logo Orzeł Ryczów
  • 01.09
    Wisła II Kraków Wisła II Kraków - Logo
    3-0
    Clepardia Kraków - Logo Clepardia Kraków
  • 01.09
    Węgrzcanka Węgrzce Wielkie Węgrzcanka Węgrzce Wielkie - Logo
    2-3
    Słomniczanka Słomniki - Logo Słomniczanka Słomniki
  • 01.09
    Skawinka Skawina Skawinka Skawina - Logo
    2-0
    LKS Jawiszowice - Logo LKS Jawiszowice

5. Kolejka (28 sierpnia)

  • 28.08
    Węgrzcanka Węgrzce Wielkie Węgrzcanka Węgrzce Wielkie - Logo
    1-3
    Wisła II Kraków - Logo Wisła II Kraków
  • 28.08
    Słomniczanka Słomniki Słomniczanka Słomniki - Logo
    1-6
    Dalin Myślenice - Logo Dalin Myślenice
  • 28.08
    MKS Trzebinia MKS Trzebinia - Logo
    1-1
    Wiślanie Jaśkowice - Logo Wiślanie Jaśkowice
  • 28.08
    Orzeł Ryczów Orzeł Ryczów - Logo
    3-0
    Skawinka Skawina - Logo Skawinka Skawina
  • 28.08
    LKS Jawiszowice LKS Jawiszowice - Logo
    2-1
    LKS Rajsko - Logo LKS Rajsko
  • 28.08
    Orzeł Piaski Wielkie Orzeł Piaski Wielkie - Logo
    0-6
    Cracovia II - Logo Cracovia II
  • 28.08
    Pcimianka Pcim Pcimianka Pcim - Logo
    5-2
    Czarni Staniątki - Logo Czarni Staniątki
  • 28.08
    Beskid Andrychów Beskid Andrychów - Logo
    4-1
    Clepardia Kraków - Logo Clepardia Kraków
  • 28.08
    Sokół Kocmyrzów Sokół Kocmyrzów - Logo
    2-3
    Unia Oświęcim - Logo Unia Oświęcim

4. Kolejka (24-25 sierpnia)

  • 24.08
    Clepardia Kraków Clepardia Kraków - Logo
    3-3
    Orzeł Piaski Wielkie - Logo Orzeł Piaski Wielkie
  • 24.08
    Wiślanie Jaśkowice Wiślanie Jaśkowice - Logo
    3-3
    Słomniczanka Słomniki - Logo Słomniczanka Słomniki
  • 24.08
    Cracovia II Cracovia II - Logo
    3-1
    Pcimianka Pcim - Logo Pcimianka Pcim
  • 24.08
    Dalin Myślenice Dalin Myślenice - Logo
    2-2
    Węgrzcanka Węgrzce Wielkie - Logo Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
  • 24.08
    Czarni Staniątki Czarni Staniątki - Logo
    0-3
    LKS Jawiszowice - Logo LKS Jawiszowice
  • 24.08
    Skawinka Skawina Skawinka Skawina - Logo
    2-3
    Unia Oświęcim - Logo Unia Oświęcim
  • 24.08
    Sokół Kocmyrzów Sokół Kocmyrzów - Logo
    2-4
    MKS Trzebinia - Logo MKS Trzebinia
  • 25.08
    Wisła II Kraków Wisła II Kraków - Logo
    4-0
    Beskid Andrychów - Logo Beskid Andrychów
  • 25.08
    LKS Rajsko LKS Rajsko - Logo
    1-4
    Orzeł Ryczów - Logo Orzeł Ryczów

3. Kolejka (17-18 sierpnia)

  • 17.08
    Dalin Myślenice Dalin Myślenice - Logo
    4-2
    Wisła II Kraków - Logo Wisła II Kraków
  • 18.08
    Węgrzcanka Węgrzce Wielkie Węgrzcanka Węgrzce Wielkie - Logo
    1-1
    Wiślanie Jaśkowice - Logo Wiślanie Jaśkowice
  • 18.08
    Słomniczanka Słomniki Słomniczanka Słomniki - Logo
    1-0
    Sokół Kocmyrzów - Logo Sokół Kocmyrzów
  • 18.08
    MKS Trzebinia MKS Trzebinia - Logo
    2-2
    Skawinka Skawina - Logo Skawinka Skawina
  • 18.08
    Orzeł Ryczów Orzeł Ryczów - Logo
    1-0
    Czarni Staniątki - Logo Czarni Staniątki
  • 18.08
    LKS Jawiszowice LKS Jawiszowice - Logo
    1-10
    Cracovia II - Logo Cracovia II
  • 18.08
    Pcimianka Pcim Pcimianka Pcim - Logo
    3-1
    Clepardia Kraków - Logo Clepardia Kraków
  • 18.08
    Orzeł Piaski Wielkie Orzeł Piaski Wielkie - Logo
    1-2
    Beskid Andrychów - Logo Beskid Andrychów
  • 18.08
    LKS Rajsko LKS Rajsko - Logo
    4-0
    Unia Oświęcim - Logo Unia Oświęcim

2. Kolejka (15 sierpnia)

  • 14.08
    Wisła II Kraków Wisła II Kraków - Logo
    1-0
    Orzeł Piaski Wielkie - Logo Orzeł Piaski Wielkie
  • 14.08
    Beskid Andrychów Beskid Andrychów - Logo
    2-0
    Pcimianka Pcim - Logo Pcimianka Pcim
  • 14.08
    Wiślanie Jaśkowice Wiślanie Jaśkowice - Logo
    1-0
    Dalin Myślenice - Logo Dalin Myślenice
  • 15.08
    Clepardia Kraków Clepardia Kraków - Logo
    2-4
    LKS Jawiszowice - Logo LKS Jawiszowice
  • 15.08
    Cracovia II Cracovia II - Logo
    3-0
    Orzeł Ryczów - Logo Orzeł Ryczów
  • 15.08
    Czarni Staniątki Czarni Staniątki - Logo
    3-2
    Unia Oświęcim - Logo Unia Oświęcim
  • 15.08
    LKS Rajsko LKS Rajsko - Logo
    0-0
    MKS Trzebinia - Logo MKS Trzebinia
  • 15.08
    Skawinka Skawina Skawinka Skawina - Logo
    3-2
    Słomniczanka Słomniki - Logo Słomniczanka Słomniki
  • 21.08
    Sokół Kocmyrzów Sokół Kocmyrzów - Logo
    1-3
    Węgrzcanka Węgrzce Wielkie - Logo Węgrzcanka Węgrzce Wielkie

1. Kolejka (10-11 sierpnia)

  • 10.08
    Słomniczanka Słomniki Słomniczanka Słomniki - Logo
    4-1
    LKS Rajsko - Logo LKS Rajsko
  • 10.08
    Wiślanie Jaśkowice Wiślanie Jaśkowice - Logo
    3-2
    Wisła II Kraków - Logo Wisła II Kraków
  • 10.08
    Dalin Myślenice Dalin Myślenice - Logo
    2-0
    Sokół Kocmyrzów - Logo Sokół Kocmyrzów
  • 10.08
    MKS Trzebinia MKS Trzebinia - Logo
    2-0
    Czarni Staniątki - Logo Czarni Staniątki
  • 10.08
    Unia Oświęcim Unia Oświęcim - Logo
    1-3
    Cracovia II - Logo Cracovia II
  • 10.08
    LKS Jawiszowice LKS Jawiszowice - Logo
    0-3
    Beskid Andrychów - Logo Beskid Andrychów
  • 11.08
    Pcimianka Pcim Pcimianka Pcim - Logo
    2-3
    Orzeł Piaski Wielkie - Logo Orzeł Piaski Wielkie
  • 11.08
    Orzeł Ryczów Orzeł Ryczów - Logo
    2-1
    Clepardia Kraków - Logo Clepardia Kraków
  • 11.08
    Skawinka Skawina Skawinka Skawina - Logo
    1-0
    Węgrzcanka Węgrzce Wielkie - Logo Węgrzcanka Węgrzce Wielkie

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ