III Liga

Tabela

Lp.DrużynaMeczeZwycięstwaRemisyPorażkiBramkiPunkty
1 Wisła Puławy - Logo Wisła Puławy 20 15 3 2 54 -20 48
  • Mecze 20
  • Zwycięstwa 15
  • Remisy 3
  • Porażki 2
  • Bramki 54 - 20
2 Sokół Sieniawa - Logo Sokół Sieniawa 20 12 7 1 38 -16 43
  • Mecze 20
  • Zwycięstwa 12
  • Remisy 7
  • Porażki 1
  • Bramki 38 - 16
3 Stal Stalowa Wola - Logo Stal Stalowa Wola 20 12 2 6 40 -23 38
  • Mecze 20
  • Zwycięstwa 12
  • Remisy 2
  • Porażki 6
  • Bramki 40 - 23
4 Wisła Sandomierz - Logo Wisła Sandomierz 20 10 7 3 36 -24 37
  • Mecze 20
  • Zwycięstwa 10
  • Remisy 7
  • Porażki 3
  • Bramki 36 - 24
5 Avia Świdnik - Logo Avia Świdnik 20 10 6 4 46 -20 36
  • Mecze 20
  • Zwycięstwa 10
  • Remisy 6
  • Porażki 4
  • Bramki 46 - 20
6 Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo Wólczanka Wólka Pełkińska 20 11 3 6 43 -26 36
  • Mecze 20
  • Zwycięstwa 11
  • Remisy 3
  • Porażki 6
  • Bramki 43 - 26
7 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 20 10 2 8 34 -23 32
  • Mecze 20
  • Zwycięstwa 10
  • Remisy 2
  • Porażki 8
  • Bramki 34 - 23
8 Siarka Tarnobrzeg - Logo Siarka Tarnobrzeg 20 9 4 7 39 -29 31
  • Mecze 20
  • Zwycięstwa 9
  • Remisy 4
  • Porażki 7
  • Bramki 39 - 29
9 NKP Podhale Nowy Targ - Logo NKP Podhale Nowy Targ 20 9 4 7 32 -28 31
  • Mecze 20
  • Zwycięstwa 9
  • Remisy 4
  • Porażki 7
  • Bramki 32 - 28
10 Wisłoka Dębica - Logo Wisłoka Dębica 20 7 7 6 26 -21 28
  • Mecze 20
  • Zwycięstwa 7
  • Remisy 7
  • Porażki 6
  • Bramki 26 - 21
11 Chełmianka Chełm - Logo Chełmianka Chełm 20 8 4 8 33 -30 28
  • Mecze 20
  • Zwycięstwa 8
  • Remisy 4
  • Porażki 8
  • Bramki 33 - 30
12 ŁKS Łagów - Logo ŁKS Łagów 20 8 4 8 29 -33 28
  • Mecze 20
  • Zwycięstwa 8
  • Remisy 4
  • Porażki 8
  • Bramki 29 - 33
13 Lewart Lubartów - Logo Lewart Lubartów 20 6 8 6 26 -23 26
  • Mecze 20
  • Zwycięstwa 6
  • Remisy 8
  • Porażki 6
  • Bramki 26 - 23
14 Korona II Kielce - Logo Korona II Kielce 20 7 2 11 37 -45 23
  • Mecze 20
  • Zwycięstwa 7
  • Remisy 2
  • Porażki 11
  • Bramki 37 - 45
15 FKS Stal Kraśnik - Logo FKS Stal Kraśnik 20 6 4 10 25 -32 22
  • Mecze 20
  • Zwycięstwa 6
  • Remisy 4
  • Porażki 10
  • Bramki 25 - 32
16 KS Wiązownica - Logo KS Wiązownica 20 6 3 11 25 -45 21
  • Mecze 20
  • Zwycięstwa 6
  • Remisy 3
  • Porażki 11
  • Bramki 25 - 45
17 Orlęta Radzyń Podlaski - Logo Orlęta Radzyń Podlaski 20 5 4 11 21 -42 19
  • Mecze 20
  • Zwycięstwa 5
  • Remisy 4
  • Porażki 11
  • Bramki 21 - 42
18 Cracovia II - Logo Cracovia II 20 5 3 12 22 -29 18
  • Mecze 20
  • Zwycięstwa 5
  • Remisy 3
  • Porażki 12
  • Bramki 22 - 29
19 Podlasie Biała Podlaska - Logo Podlasie Biała Podlaska 20 5 3 12 29 -55 18
  • Mecze 20
  • Zwycięstwa 5
  • Remisy 3
  • Porażki 12
  • Bramki 29 - 55
20 Jutrzenka Giebułtów - Logo Jutrzenka Giebułtów 20 4 4 12 25 -54 16
  • Mecze 20
  • Zwycięstwa 4
  • Remisy 4
  • Porażki 12
  • Bramki 25 - 54
21 Hetman Zamość - Logo Hetman Zamość 20 1 4 15 18 -60 7
  • Mecze 20
  • Zwycięstwa 1
  • Remisy 4
  • Porażki 15
  • Bramki 18 - 60
Hide all fixtures

Kolejka 22

  • 27.02
    NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ - Logo
    TBD
    Lewart Lubartów - Logo Lewart Lubartów
  • 27.02
    Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - Logo
    TBD
    Siarka Tarnobrzeg - Logo Siarka Tarnobrzeg
  • 27.02
    Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm - Logo
    TBD
    Wisła Sandomierz - Logo Wisła Sandomierz
  • 27.02
    Hetman Zamość Hetman Zamość - Logo
    TBD
    KS Wiązownica - Logo KS Wiązownica
  • 27.02
    Korona II Kielce Korona II Kielce - Logo
    TBD
    FKS Stal Kraśnik - Logo FKS Stal Kraśnik
  • 27.02
    Jutrzenka Giebułtów Jutrzenka Giebułtów - Logo
    TBD
    ŁKS Łagów - Logo ŁKS Łagów
  • 27.02
    Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo
    TBD
    Wisła Puławy - Logo Wisła Puławy
  • 27.02
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo
    TBD
    Sokół Sieniawa - Logo Sokół Sieniawa
  • 27.02
    Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska - Logo
    TBD
    Orlęta Radzyń Podlaski - Logo Orlęta Radzyń Podlaski
  • 27.02
    Avia Świdnik Avia Świdnik - Logo
    TBD
    Cracovia II - Logo Cracovia II

Kolejka 21

  • 21.11
    Korona II Kielce Korona II Kielce - Logo
    3-4
    KS Wiązownica - Logo KS Wiązownica
  • 21.11
    Hetman Zamość Hetman Zamość - Logo
    1-3
    Wisła Sandomierz - Logo Wisła Sandomierz
  • 21.11
    Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska - Logo
    1-2
    Sokół Sieniawa - Logo Sokół Sieniawa
  • 21.11
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo
    1-0
    Wisła Puławy - Logo Wisła Puławy
  • 21.11
    Jutrzenka Giebułtów Jutrzenka Giebułtów - Logo
    1-3
    FKS Stal Kraśnik - Logo FKS Stal Kraśnik
  • 21.11
    Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm - Logo
    4-2
    Siarka Tarnobrzeg - Logo Siarka Tarnobrzeg
  • 21.11
    Avia Świdnik Avia Świdnik - Logo
    1-1
    Orlęta Radzyń Podlaski - Logo Orlęta Radzyń Podlaski
  • 21.11
    ŁKS Łagów ŁKS Łagów - Logo
    0-3
    Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo Wólczanka Wólka Pełkińska
  • 21.11
    Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola - Logo
    2-1
    NKP Podhale Nowy Targ - Logo NKP Podhale Nowy Targ
  • 22.11
    Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - Logo
    1-1
    Lewart Lubartów - Logo Lewart Lubartów

Kolejka 20

  • 14.11
    Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz - Logo
    1-2
    Korona II Kielce - Logo Korona II Kielce
  • 14.11
    KS Wiązownica KS Wiązownica - Logo
    1-0
    Jutrzenka Giebułtów - Logo Jutrzenka Giebułtów
  • 14.11
    Cracovia II Cracovia II - Logo
    0-3
    Stal Stalowa Wola - Logo Stal Stalowa Wola
    Relacja z meczu
  • 14.11
    NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ - Logo
    1-1
    Wisłoka Dębica - Logo Wisłoka Dębica
  • 15.11
    Lewart Lubartów Lewart Lubartów - Logo
    0-2
    Chełmianka Chełm - Logo Chełmianka Chełm
  • 15.11
    Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg - Logo
    4-1
    Hetman Zamość - Logo Hetman Zamość
  • 15.11
    ŁKS Łagów ŁKS Łagów - Logo
    1-3
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
  • 15.11
    Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - Logo
    0-1
    Avia Świdnik - Logo Avia Świdnik
  • 15.11
    Wisła Puławy Wisła Puławy - Logo
    6-0
    Podlasie Biała Podlaska - Logo Podlasie Biała Podlaska
  • 17.11
    FKS Stal Kraśnik FKS Stal Kraśnik - Logo
    1-1
    Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo Wólczanka Wólka Pełkińska

Kolejka 19

  • 11.11
    Korona II Kielce Korona II Kielce - Logo
    4-1
    Siarka Tarnobrzeg - Logo Siarka Tarnobrzeg
  • 11.11
    Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola - Logo
    2-1
    Orlęta Radzyń Podlaski - Logo Orlęta Radzyń Podlaski
  • 11.11
    Avia Świdnik Avia Świdnik - Logo
    1-1
    Wisła Puławy - Logo Wisła Puławy
  • 11.11
    Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska - Logo
    0-2
    ŁKS Łagów - Logo ŁKS Łagów
  • 11.11
    Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo
    1-0
    KS Wiązownica - Logo KS Wiązownica
  • 11.11
    Jutrzenka Giebułtów Jutrzenka Giebułtów - Logo
    3-3
    Wisła Sandomierz - Logo Wisła Sandomierz
  • 11.11
    Hetman Zamość Hetman Zamość - Logo
    0-2
    Lewart Lubartów - Logo Lewart Lubartów
  • 11.11
    Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm - Logo
    0-0
    Wisłoka Dębica - Logo Wisłoka Dębica
  • 11.11
    Cracovia II Cracovia II - Logo
    5-1
    NKP Podhale Nowy Targ - Logo NKP Podhale Nowy Targ
    Relacja z meczu
  • 25.11
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo
    1-0
    FKS Stal Kraśnik - Logo FKS Stal Kraśnik

Kolejka 18

  • 08.08
    Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - Logo
    5-1
    Hetman Zamość - Logo Hetman Zamość
  • 07.11
    Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz - Logo
    1-0
    Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo Wólczanka Wólka Pełkińska
  • 07.11
    KS Wiązownica KS Wiązownica - Logo
    3-2
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
  • 07.11
    Lewart Lubartów Lewart Lubartów - Logo
    1-1
    Korona II Kielce - Logo Korona II Kielce
  • 07.11
    Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg - Logo
    6-1
    Jutrzenka Giebułtów - Logo Jutrzenka Giebułtów
  • 07.11
    ŁKS Łagów ŁKS Łagów - Logo
    1-4
    Avia Świdnik - Logo Avia Świdnik
  • 07.11
    Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski - Logo
    2-1
    Cracovia II - Logo Cracovia II
  • 07.11
    NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ - Logo
    3-2
    Chełmianka Chełm - Logo Chełmianka Chełm
  • 08.11
    Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - Logo
    1-0
    Stal Stalowa Wola - Logo Stal Stalowa Wola
  • 30.11
    FKS Stal Kraśnik FKS Stal Kraśnik - Logo
    4-1
    Podlasie Biała Podlaska - Logo Podlasie Biała Podlaska

Kolejka 17

  • 31.10
    Korona II Kielce Korona II Kielce - Logo
    0-3
    Wisłoka Dębica - Logo Wisłoka Dębica
  • 31.10
    Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola - Logo
    0-3
    Wisła Puławy - Logo Wisła Puławy
  • 31.10
    Jutrzenka Giebułtów Jutrzenka Giebułtów - Logo
    1-3
    Lewart Lubartów - Logo Lewart Lubartów
  • 31.10
    Avia Świdnik Avia Świdnik - Logo
    3-1
    FKS Stal Kraśnik - Logo FKS Stal Kraśnik
  • 31.10
    Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo
    1-2
    Siarka Tarnobrzeg - Logo Siarka Tarnobrzeg
  • 31.10
    Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski - Logo
    0-2
    NKP Podhale Nowy Targ - Logo NKP Podhale Nowy Targ
  • 04.11
    Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska - Logo
    4-2
    KS Wiązownica - Logo KS Wiązownica
  • 04.11
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo
    3-1
    Wisła Sandomierz - Logo Wisła Sandomierz
  • 04.11
    Hetman Zamość Hetman Zamość - Logo
    2-7
    Chełmianka Chełm - Logo Chełmianka Chełm
  • 25.11
    Cracovia II Cracovia II - Logo
    1-2
    Sokół Sieniawa - Logo Sokół Sieniawa
    Relacja z meczu

Kolejka 16

  • 24.10
    KS Wiązownica KS Wiązownica - Logo
    1-1
    Avia Świdnik - Logo Avia Świdnik
  • 24.10
    Lewart Lubartów Lewart Lubartów - Logo
    2-0
    Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo Wólczanka Wólka Pełkińska
  • 24.10
    Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg - Logo
    2-2
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
  • 24.10
    NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ - Logo
    1-2
    Hetman Zamość - Logo Hetman Zamość
  • 24.10
    Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - Logo
    3-1
    Jutrzenka Giebułtów - Logo Jutrzenka Giebułtów
  • 24.10
    Wisła Puławy Wisła Puławy - Logo
    4-1
    Cracovia II - Logo Cracovia II
    Relacja z meczu
  • 24.11
    Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz - Logo
    2-2
    Podlasie Biała Podlaska - Logo Podlasie Biała Podlaska
  • 24.11
    Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm - Logo
    3-4
    Korona II Kielce - Logo Korona II Kielce
  • 25.11
    Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - Logo
    4-3
    Orlęta Radzyń Podlaski - Logo Orlęta Radzyń Podlaski
  • 25.11
    ŁKS Łagów ŁKS Łagów - Logo
    1-4
    Stal Stalowa Wola - Logo Stal Stalowa Wola

Kolejka 15

  • 17.10
    Korona II Kielce Korona II Kielce - Logo
    1-1
    Hetman Zamość - Logo Hetman Zamość
  • 17.10
    Cracovia II Cracovia II - Logo
    2-0
    ŁKS Łagów - Logo ŁKS Łagów
    Relacja z meczu
  • 17.10
    Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola - Logo
    2-0
    FKS Stal Kraśnik - Logo FKS Stal Kraśnik
  • 17.10
    Jutrzenka Giebułtów Jutrzenka Giebułtów - Logo
    0-1
    Chełmianka Chełm - Logo Chełmianka Chełm
  • 17.10
    Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska - Logo
    3-2
    Siarka Tarnobrzeg - Logo Siarka Tarnobrzeg
  • 17.10
    Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo
    2-1
    Wisłoka Dębica - Logo Wisłoka Dębica
  • 17.10
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo
    2-0
    Lewart Lubartów - Logo Lewart Lubartów
  • 17.10
    Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski - Logo
    0-4
    Wisła Puławy - Logo Wisła Puławy
  • 17.10
    Avia Świdnik Avia Świdnik - Logo
    2-2
    Wisła Sandomierz - Logo Wisła Sandomierz
  • 18.10
    Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - Logo
    2-1
    NKP Podhale Nowy Targ - Logo NKP Podhale Nowy Targ

Kolejka 14

  • 10.10
    KS Wiązownica KS Wiązownica - Logo
    0-6
    Stal Stalowa Wola - Logo Stal Stalowa Wola
  • 10.10
    Hetman Zamość Hetman Zamość - Logo
    2-2
    Jutrzenka Giebułtów - Logo Jutrzenka Giebułtów
  • 10.10
    Lewart Lubartów Lewart Lubartów - Logo
    2-0
    Podlasie Biała Podlaska - Logo Podlasie Biała Podlaska
  • 10.10
    Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg - Logo
    2-1
    Avia Świdnik - Logo Avia Świdnik
  • 10.10
    FKS Stal Kraśnik FKS Stal Kraśnik - Logo
    0-3
    Cracovia II - Logo Cracovia II
    Relacja z meczu
  • 10.10
    Wisła Puławy Wisła Puławy - Logo
    1-1
    Sokół Sieniawa - Logo Sokół Sieniawa
  • 10.10
    NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ - Logo
    3-0
    Korona II Kielce - Logo Korona II Kielce
  • 10.10
    Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm - Logo
    0-1
    Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo Wólczanka Wólka Pełkińska
  • 10.10
    Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - Logo
    1-1
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
  • 11.10
    ŁKS Łagów ŁKS Łagów - Logo
    4-1
    Orlęta Radzyń Podlaski - Logo Orlęta Radzyń Podlaski

Kolejka 13

  • 03.10
    Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola - Logo
    0-1
    Wisła Sandomierz - Logo Wisła Sandomierz
  • 03.10
    KS Wiązownica KS Wiązownica - Logo
    2-1
    Cracovia II - Logo Cracovia II
    Relacja z meczu
  • 03.10
    Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska - Logo
    0-0
    Wisłoka Dębica - Logo Wisłoka Dębica
  • 03.10
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo
    2-0
    Chełmianka Chełm - Logo Chełmianka Chełm
  • 03.10
    Avia Świdnik Avia Świdnik - Logo
    0-0
    Lewart Lubartów - Logo Lewart Lubartów
  • 03.10
    Wisła Puławy Wisła Puławy - Logo
    2-2
    NKP Podhale Nowy Targ - Logo NKP Podhale Nowy Targ
  • 03.10
    Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski - Logo
    1-3
    FKS Stal Kraśnik - Logo FKS Stal Kraśnik
  • 03.10
    Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo
    6-1
    Hetman Zamość - Logo Hetman Zamość
  • 04.10
    Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - Logo
    2-0
    ŁKS Łagów - Logo ŁKS Łagów
  • 21.10
    Jutrzenka Giebułtów Jutrzenka Giebułtów - Logo
    6-1
    Korona II Kielce - Logo Korona II Kielce

Kolejka 12

  • 26.09
    Korona II Kielce Korona II Kielce - Logo
    1-2
    Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo Wólczanka Wólka Pełkińska
  • 26.09
    KS Wiązownica KS Wiązownica - Logo
    1-3
    Orlęta Radzyń Podlaski - Logo Orlęta Radzyń Podlaski
  • 26.09
    Hetman Zamość Hetman Zamość - Logo
    1-4
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
  • 26.09
    FKS Stal Kraśnik FKS Stal Kraśnik - Logo
    0-0
    Sokół Sieniawa - Logo Sokół Sieniawa
  • 26.09
    NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ - Logo
    2-0
    Jutrzenka Giebułtów - Logo Jutrzenka Giebułtów
  • 26.09
    Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm - Logo
    3-1
    Podlasie Biała Podlaska - Logo Podlasie Biała Podlaska
  • 26.09
    Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - Logo
    0-0
    Avia Świdnik - Logo Avia Świdnik
  • 26.09
    Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg - Logo
    1-4
    Stal Stalowa Wola - Logo Stal Stalowa Wola
  • 27.09
    Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz - Logo
    2-1
    Cracovia II - Logo Cracovia II
    Relacja z meczu
  • 27.09
    ŁKS Łagów ŁKS Łagów - Logo
    1-3
    Wisła Puławy - Logo Wisła Puławy

Kolejka 11

  • 19.09
    Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola - Logo
    0-0
    Lewart Lubartów - Logo Lewart Lubartów
  • 19.09
    Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska - Logo
    5-2
    Hetman Zamość - Logo Hetman Zamość
  • 19.09
    Avia Świdnik Avia Świdnik - Logo
    5-1
    Chełmianka Chełm - Logo Chełmianka Chełm
  • 19.09
    Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo
    3-0
    Jutrzenka Giebułtów - Logo Jutrzenka Giebułtów
  • 19.09
    Wisła Puławy Wisła Puławy - Logo
    2-0
    FKS Stal Kraśnik - Logo FKS Stal Kraśnik
  • 19.09
    Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski - Logo
    0-0
    Wisła Sandomierz - Logo Wisła Sandomierz
  • 19.09
    Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg - Logo
    1-0
    Cracovia II - Logo Cracovia II
    Relacja z meczu
  • 19.09
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo
    1-2
    Korona II Kielce - Logo Korona II Kielce
  • 20.09
    ŁKS Łagów ŁKS Łagów - Logo
    3-2
    NKP Podhale Nowy Targ - Logo NKP Podhale Nowy Targ
  • 20.09
    Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - Logo
    0-0
    KS Wiązownica - Logo KS Wiązownica

Kolejka 10

  • 12.09
    Korona II Kielce Korona II Kielce - Logo
    8-0
    Podlasie Biała Podlaska - Logo Podlasie Biała Podlaska
  • 12.09
    Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz - Logo
    0-0
    Sokół Sieniawa - Logo Sokół Sieniawa
  • 12.09
    KS Wiązownica KS Wiązownica - Logo
    1-4
    Wisła Puławy - Logo Wisła Puławy
  • 12.09
    Hetman Zamość Hetman Zamość - Logo
    0-3
    Avia Świdnik - Logo Avia Świdnik
  • 12.09
    Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg - Logo
    3-0
    Orlęta Radzyń Podlaski - Logo Orlęta Radzyń Podlaski
  • 12.09
    FKS Stal Kraśnik FKS Stal Kraśnik - Logo
    1-2
    ŁKS Łagów - Logo ŁKS Łagów
  • 12.09
    NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ - Logo
    2-2
    Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo Wólczanka Wólka Pełkińska
  • 12.09
    Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - Logo
    0-2
    Stal Stalowa Wola - Logo Stal Stalowa Wola
  • 13.09
    Jutrzenka Giebułtów Jutrzenka Giebułtów - Logo
    0-4
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
  • 13.09
    Lewart Lubartów Lewart Lubartów - Logo
    1-1
    Cracovia II - Logo Cracovia II
    Relacja z meczu

Kolejka 9

  • 09.09
    Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - Logo
    1-0
    Siarka Tarnobrzeg - Logo Siarka Tarnobrzeg
  • 09.09
    Cracovia II Cracovia II - Logo
    0-1
    Wisłoka Dębica - Logo Wisłoka Dębica
    Relacja z meczu
  • 09.09
    Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola - Logo
    0-1
    Chełmianka Chełm - Logo Chełmianka Chełm
  • 09.09
    Avia Świdnik Avia Świdnik - Logo
    6-1
    Korona II Kielce - Logo Korona II Kielce
  • 09.09
    Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska - Logo
    0-2
    Jutrzenka Giebułtów - Logo Jutrzenka Giebułtów
  • 09.09
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo
    0-1
    Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo Wólczanka Wólka Pełkińska
  • 09.09
    FKS Stal Kraśnik FKS Stal Kraśnik - Logo
    2-2
    NKP Podhale Nowy Targ - Logo NKP Podhale Nowy Targ
  • 09.09
    Wisła Puławy Wisła Puławy - Logo
    3-2
    Wisła Sandomierz - Logo Wisła Sandomierz
  • 12.09
    Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski - Logo
    2-1
    Lewart Lubartów - Logo Lewart Lubartów
  • 07.10
    ŁKS Łagów ŁKS Łagów - Logo
    2-0
    KS Wiązownica - Logo KS Wiązownica

Kolejka 8

  • 05.09
    Jutrzenka Giebułtów Jutrzenka Giebułtów - Logo
    0-6
    Avia Świdnik - Logo Avia Świdnik
  • 05.09
    Lewart Lubartów Lewart Lubartów - Logo
    2-2
    Sokół Sieniawa - Logo Sokół Sieniawa
  • 05.09
    Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm - Logo
    0-0
    Cracovia II - Logo Cracovia II
    Relacja z meczu
  • 05.09
    Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - Logo
    3-0
    Orlęta Radzyń Podlaski - Logo Orlęta Radzyń Podlaski
  • 05.09
    Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo
    3-3
    Podlasie Biała Podlaska - Logo Podlasie Biała Podlaska
  • 05.09
    Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg - Logo
    2-1
    Wisła Puławy - Logo Wisła Puławy
  • 06.09
    Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz - Logo
    1-1
    ŁKS Łagów - Logo ŁKS Łagów
  • 06.09
    KS Wiązownica KS Wiązownica - Logo
    0-1
    FKS Stal Kraśnik - Logo FKS Stal Kraśnik
  • 06.09
    Hetman Zamość Hetman Zamość - Logo
    1-1
    Stal Stalowa Wola - Logo Stal Stalowa Wola
  • 06.09
    NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ - Logo
    1-0
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Kolejka 7

  • 29.08
    Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska - Logo
    3-2
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
  • 29.08
    Avia Świdnik Avia Świdnik - Logo
    2-4
    Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo Wólczanka Wólka Pełkińska
  • 29.08
    Cracovia II Cracovia II - Logo
    2-1
    Hetman Zamość - Logo Hetman Zamość
    Relacja z meczu
  • 30.08
    KS Wiązownica KS Wiązownica - Logo
    0-1
    NKP Podhale Nowy Targ - Logo NKP Podhale Nowy Targ
  • 30.08
    FKS Stal Kraśnik FKS Stal Kraśnik - Logo
    3-4
    Wisła Sandomierz - Logo Wisła Sandomierz
  • 30.08
    ŁKS Łagów ŁKS Łagów - Logo
    1-1
    Siarka Tarnobrzeg - Logo Siarka Tarnobrzeg
  • 30.08
    Wisła Puławy Wisła Puławy - Logo
    3-2
    Lewart Lubartów - Logo Lewart Lubartów
  • 30.08
    Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - Logo
    1-1
    Wisłoka Dębica - Logo Wisłoka Dębica
  • 30.08
    Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski - Logo
    0-2
    Chełmianka Chełm - Logo Chełmianka Chełm
  • 30.08
    Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola - Logo
    2-0
    Korona II Kielce - Logo Korona II Kielce

Kolejka 6

  • 26.08
    Jutrzenka Giebułtów Jutrzenka Giebułtów - Logo
    3-2
    Stal Stalowa Wola - Logo Stal Stalowa Wola
  • 26.08
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo
    0-1
    Avia Świdnik - Logo Avia Świdnik
  • 26.08
    Korona II Kielce Korona II Kielce - Logo
    3-0
    Cracovia II - Logo Cracovia II
  • 26.08
    Hetman Zamość Hetman Zamość - Logo
    0-0
    Orlęta Radzyń Podlaski - Logo Orlęta Radzyń Podlaski
  • 26.08
    Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm - Logo
    1-1
    Sokół Sieniawa - Logo Sokół Sieniawa
  • 26.08
    Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - Logo
    0-2
    Wisła Puławy - Logo Wisła Puławy
  • 26.08
    Lewart Lubartów Lewart Lubartów - Logo
    2-2
    ŁKS Łagów - Logo ŁKS Łagów
  • 26.08
    Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg - Logo
    1-1
    FKS Stal Kraśnik - Logo FKS Stal Kraśnik
  • 26.08
    Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz - Logo
    1-1
    KS Wiązownica - Logo KS Wiązownica
  • 29.08
    NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ - Logo
    2-1
    Podlasie Biała Podlaska - Logo Podlasie Biała Podlaska

Kolejka 5

  • 22.08
    FKS Stal Kraśnik FKS Stal Kraśnik - Logo
    0-3
    Lewart Lubartów - Logo Lewart Lubartów
  • 22.08
    Avia Świdnik Avia Świdnik - Logo
    6-1
    Podlasie Biała Podlaska - Logo Podlasie Biała Podlaska
  • 22.08
    Wisła Puławy Wisła Puławy - Logo
    2-1
    Chełmianka Chełm - Logo Chełmianka Chełm
  • 22.08
    Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - Logo
    3-0
    Hetman Zamość - Logo Hetman Zamość
  • 22.08
    Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski - Logo
    3-1
    Korona II Kielce - Logo Korona II Kielce
  • 22.08
    Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz - Logo
    2-1
    NKP Podhale Nowy Targ - Logo NKP Podhale Nowy Targ
  • 23.08
    KS Wiązownica KS Wiązownica - Logo
    1-7
    Siarka Tarnobrzeg - Logo Siarka Tarnobrzeg
  • 23.08
    ŁKS Łagów ŁKS Łagów - Logo
    3-1
    Wisłoka Dębica - Logo Wisłoka Dębica
  • 23.08
    Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola - Logo
    4-3
    Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo Wólczanka Wólka Pełkińska
  • 07.10
    Jutrzenka Giebułtów Jutrzenka Giebułtów - Logo
    2-2
    Cracovia II - Logo Cracovia II
    Relacja z meczu

Kolejka 4

  • 08.08
    NKP Podhale Nowy Targ NKP Podhale Nowy Targ - Logo
    2-0
    Avia Świdnik - Logo Avia Świdnik
  • 15.08
    Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo
    1-0
    Cracovia II - Logo Cracovia II
  • 15.08
    Hetman Zamość Hetman Zamość - Logo
    1-5
    Wisła Puławy - Logo Wisła Puławy
  • 15.08
    Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg - Logo
    0-1
    Wisła Sandomierz - Logo Wisła Sandomierz
  • 15.08
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo
    1-2
    Stal Stalowa Wola - Logo Stal Stalowa Wola
  • 15.08
    Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - Logo
    1-2
    FKS Stal Kraśnik - Logo FKS Stal Kraśnik
  • 16.08
    Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm - Logo
    1-1
    ŁKS Łagów - Logo ŁKS Łagów
  • 16.08
    Korona II Kielce Korona II Kielce - Logo
    1-2
    Sokół Sieniawa - Logo Sokół Sieniawa
  • 16.08
    Lewart Lubartów Lewart Lubartów - Logo
    4-1
    KS Wiązownica - Logo KS Wiązownica
  • 30.09
    Jutrzenka Giebułtów Jutrzenka Giebułtów - Logo
    1-1
    Orlęta Radzyń Podlaski - Logo Orlęta Radzyń Podlaski

Kolejka 3

  • 12.08
    FKS Stal Kraśnik FKS Stal Kraśnik - Logo
    1-2
    Chełmianka Chełm - Logo Chełmianka Chełm
  • 12.08
    ŁKS Łagów ŁKS Łagów - Logo
    2-1
    Hetman Zamość - Logo Hetman Zamość
  • 12.08
    Cracovia II Cracovia II - Logo
    1-2
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
    Relacja z meczu
  • 12.08
    Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz - Logo
    4-0
    Lewart Lubartów - Logo Lewart Lubartów
  • 12.08
    KS Wiązownica KS Wiązownica - Logo
    2-3
    Wisłoka Dębica - Logo Wisłoka Dębica
  • 12.08
    Wisła Puławy Wisła Puławy - Logo
    3-2
    Korona II Kielce - Logo Korona II Kielce
  • 16.09
    Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - Logo
    8-0
    Jutrzenka Giebułtów - Logo Jutrzenka Giebułtów
  • 16.09
    Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski - Logo
    1-6
    Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo Wólczanka Wólka Pełkińska
  • 16.09
    Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola - Logo
    3-2
    Podlasie Biała Podlaska - Logo Podlasie Biała Podlaska
  • 07.10
    Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg - Logo
    2-1
    NKP Podhale Nowy Targ - Logo NKP Podhale Nowy Targ

Kolejka 2

  • 08.08
    Korona II Kielce Korona II Kielce - Logo
    0-2
    ŁKS Łagów - Logo ŁKS Łagów
  • 08.08
    Lewart Lubartów Lewart Lubartów - Logo
    0-0
    Siarka Tarnobrzeg - Logo Siarka Tarnobrzeg
  • 08.08
    Jutrzenka Giebułtów Jutrzenka Giebułtów - Logo
    1-3
    Wisła Puławy - Logo Wisła Puławy
  • 08.08
    Podlasie Biała Podlaska Podlasie Biała Podlaska - Logo
    1-0
    Cracovia II - Logo Cracovia II
    Relacja z meczu
  • 08.08
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo
    2-0
    Orlęta Radzyń Podlaski - Logo Orlęta Radzyń Podlaski
  • 08.08
    Wólczanka Wólka Pełkińska Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo
    2-3
    Sokół Sieniawa - Logo Sokół Sieniawa
  • 08.08
    Hetman Zamość Hetman Zamość - Logo
    0-1
    FKS Stal Kraśnik - Logo FKS Stal Kraśnik
  • 08.08
    Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm - Logo
    1-2
    KS Wiązownica - Logo KS Wiązownica
  • 08.08
    Wisłoka Dębica Wisłoka Dębica - Logo
    0-2
    Wisła Sandomierz - Logo Wisła Sandomierz
  • 15.08
    Avia Świdnik Avia Świdnik - Logo
    3-1
    Stal Stalowa Wola - Logo Stal Stalowa Wola

Kolejka 1

  • 01.08
    Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg - Logo
    0-1
    Wisłoka Dębica - Logo Wisłoka Dębica
  • 01.08
    Sokół Sieniawa Sokół Sieniawa - Logo
    3-1
    KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Logo KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
  • 01.08
    Orlęta Radzyń Podlaski Orlęta Radzyń Podlaski - Logo
    2-1
    Podlasie Biała Podlaska - Logo Podlasie Biała Podlaska
  • 01.08
    Cracovia II Cracovia II - Logo
    1-0
    Avia Świdnik - Logo Avia Świdnik
    Relacja z meczu
  • 01.08
    Wisła Puławy Wisła Puławy - Logo
    2-1
    Wólczanka Wólka Pełkińska - Logo Wólczanka Wólka Pełkińska
  • 02.08
    FKS Stal Kraśnik FKS Stal Kraśnik - Logo
    1-2
    Korona II Kielce - Logo Korona II Kielce
  • 02.08
    ŁKS Łagów ŁKS Łagów - Logo
    0-1
    Jutrzenka Giebułtów - Logo Jutrzenka Giebułtów
  • 02.08
    Lewart Lubartów Lewart Lubartów - Logo
    0-1
    NKP Podhale Nowy Targ - Logo NKP Podhale Nowy Targ
  • 02.08
    Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz - Logo
    3-1
    Chełmianka Chełm - Logo Chełmianka Chełm
  • 02.08
    KS Wiązownica KS Wiązownica - Logo
    3-0
    Hetman Zamość - Logo Hetman Zamość

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ