Centralna Liga Juniorów U-18: 2021/2022

Tabela

Lp.DrużynaMeczeZwycięstwaRemisyPorażkiBramkiPunkty
1 Zagłębie Lubin - Logo Zagłębie Lubin 30 17 8 5 47 -32 59
  • Mecze 30
  • Zwycięstwa 17
  • Remisy 8
  • Porażki 5
  • Bramki 47 - 32
2 Arka Gdynia - Logo Arka Gdynia 30 17 5 8 65 -46 56
  • Mecze 30
  • Zwycięstwa 17
  • Remisy 5
  • Porażki 8
  • Bramki 65 - 46
3 Legia Warszawa - Logo Legia Warszawa 30 16 5 9 64 -52 53
  • Mecze 30
  • Zwycięstwa 16
  • Remisy 5
  • Porażki 9
  • Bramki 64 - 52
4 Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków 30 16 4 10 65 -46 52
  • Mecze 30
  • Zwycięstwa 16
  • Remisy 4
  • Porażki 10
  • Bramki 65 - 46
5 Cracovia U-18 - Logo Cracovia U-18 30 16 4 10 52 -48 52
  • Mecze 30
  • Zwycięstwa 16
  • Remisy 4
  • Porażki 10
  • Bramki 52 - 48
6 MKS Polonia Warszawa - Logo MKS Polonia Warszawa 30 15 3 12 68 -53 48
  • Mecze 30
  • Zwycięstwa 15
  • Remisy 3
  • Porażki 12
  • Bramki 68 - 53
7 Śląsk Wrocław - Logo Śląsk Wrocław 30 13 9 8 57 -43 48
  • Mecze 30
  • Zwycięstwa 13
  • Remisy 9
  • Porażki 8
  • Bramki 57 - 43
8 Lech Poznań - Logo Lech Poznań 30 14 5 11 73 -50 47
  • Mecze 30
  • Zwycięstwa 14
  • Remisy 5
  • Porażki 11
  • Bramki 73 - 50
9 Jagiellonia Białystok - Logo Jagiellonia Białystok 30 12 6 12 70 -59 42
  • Mecze 30
  • Zwycięstwa 12
  • Remisy 6
  • Porażki 12
  • Bramki 70 - 59
10 Pogoń Szczecin - Logo Pogoń Szczecin 30 12 6 12 60 -46 42
  • Mecze 30
  • Zwycięstwa 12
  • Remisy 6
  • Porażki 12
  • Bramki 60 - 46
11 Raków Częstochowa - Logo Raków Częstochowa 30 10 7 13 50 -55 37
  • Mecze 30
  • Zwycięstwa 10
  • Remisy 7
  • Porażki 13
  • Bramki 50 - 55
12 Górnik Zabrze - Logo Górnik Zabrze 30 8 12 10 49 -42 36
  • Mecze 30
  • Zwycięstwa 8
  • Remisy 12
  • Porażki 10
  • Bramki 49 - 42
13 UKS SMS Łódź - Logo UKS SMS Łódź 30 8 8 14 38 -51 32
  • Mecze 30
  • Zwycięstwa 8
  • Remisy 8
  • Porażki 14
  • Bramki 38 - 51
14 Warta Poznań - Logo Warta Poznań 30 6 9 15 43 -62 27
  • Mecze 30
  • Zwycięstwa 6
  • Remisy 9
  • Porażki 15
  • Bramki 43 - 62
15 Stal Rzeszów - Logo Stal Rzeszów 30 6 4 20 43 -88 22
  • Mecze 30
  • Zwycięstwa 6
  • Remisy 4
  • Porażki 20
  • Bramki 43 - 88
16 Gwarek Zabrze - Logo Gwarek Zabrze 30 5 3 22 25 -96 18
  • Mecze 30
  • Zwycięstwa 5
  • Remisy 3
  • Porażki 22
  • Bramki 25 - 96

Rozegrane

Kolejka 30

  • 28.05
    Warta Poznań Warta Poznań - Logo
    0-0
    Cracovia U-18 - Logo Cracovia U-18
  • 28.05
    Górnik Zabrze Górnik Zabrze - Logo
    2-0
    Pogoń Szczecin - Logo Pogoń Szczecin
  • 28.05
    Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin - Logo
    2-1
    Arka Gdynia - Logo Arka Gdynia
  • 28.05
    MKS Polonia Warszawa MKS Polonia Warszawa - Logo
    2-2
    UKS SMS Łódź - Logo UKS SMS Łódź
  • 28.05
    Gwarek Zabrze Gwarek Zabrze - Logo
    1-1
    Śląsk Wrocław - Logo Śląsk Wrocław
  • 28.05
    Raków Częstochowa Raków Częstochowa - Logo
    1-3
    Lech Poznań - Logo Lech Poznań
  • 28.05
    Stal Rzeszów Stal Rzeszów - Logo
    1-3
    Legia Warszawa - Logo Legia Warszawa
  • 28.05
    Wisła Kraków Wisła Kraków - Logo
    2-1
    Jagiellonia Białystok - Logo Jagiellonia Białystok

Kolejka 29

  • 21.05
    Legia Warszawa Legia Warszawa - Logo
    3-2
    Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków
  • 21.05
    Lech Poznań Lech Poznań - Logo
    7-0
    Stal Rzeszów - Logo Stal Rzeszów
  • 21.05
    Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok - Logo
    2-2
    Górnik Zabrze - Logo Górnik Zabrze
  • 21.05
    Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław - Logo
    2-1
    Raków Częstochowa - Logo Raków Częstochowa
  • 21.05
    Cracovia U-18 Cracovia U-18 - Logo
    0-1
    Zagłębie Lubin - Logo Zagłębie Lubin
  • 21.05
    Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin - Logo
    3-2
    Warta Poznań - Logo Warta Poznań
  • 21.05
    UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź - Logo
    7-1
    Gwarek Zabrze - Logo Gwarek Zabrze
  • 21.05
    Arka Gdynia Arka Gdynia - Logo
    3-0
    MKS Polonia Warszawa - Logo MKS Polonia Warszawa

Kolejka 28

  • 14.05
    MKS Polonia Warszawa MKS Polonia Warszawa - Logo
    2-3
    Cracovia U-18 - Logo Cracovia U-18
  • 14.05
    Gwarek Zabrze Gwarek Zabrze - Logo
    1-2
    Arka Gdynia - Logo Arka Gdynia
  • 14.05
    Raków Częstochowa Raków Częstochowa - Logo
    2-1
    UKS SMS Łódź - Logo UKS SMS Łódź
  • 14.05
    Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok - Logo
    3-6
    Legia Warszawa - Logo Legia Warszawa
  • 14.05
    Górnik Zabrze Górnik Zabrze - Logo
    3-3
    Warta Poznań - Logo Warta Poznań
  • 14.05
    Stal Rzeszów Stal Rzeszów - Logo
    0-3
    Śląsk Wrocław - Logo Śląsk Wrocław
  • 14.05
    Wisła Kraków Wisła Kraków - Logo
    4-2
    Lech Poznań - Logo Lech Poznań
  • 15.05
    Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin - Logo
    4-2
    Pogoń Szczecin - Logo Pogoń Szczecin

Kolejka 27

  • 07.05
    Arka Gdynia Arka Gdynia - Logo
    1-0
    Raków Częstochowa - Logo Raków Częstochowa
  • 07.05
    Lech Poznań Lech Poznań - Logo
    1-2
    Jagiellonia Białystok - Logo Jagiellonia Białystok
  • 07.05
    Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław - Logo
    3-1
    Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków
  • 07.05
    Warta Poznań Warta Poznań - Logo
    0-0
    Zagłębie Lubin - Logo Zagłębie Lubin
  • 07.05
    Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin - Logo
    4-1
    MKS Polonia Warszawa - Logo MKS Polonia Warszawa
  • 07.05
    UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź - Logo
    1-0
    Stal Rzeszów - Logo Stal Rzeszów
  • 07.05
    Cracovia U-18 Cracovia U-18 - Logo
    4-0
    Gwarek Zabrze - Logo Gwarek Zabrze
  • 08.05
    Legia Warszawa Legia Warszawa - Logo
    0-2
    Górnik Zabrze - Logo Górnik Zabrze

Kolejka 26

  • 29.04
    Legia Warszawa Legia Warszawa - Logo
    6-3
    Lech Poznań - Logo Lech Poznań
  • 29.04
    Stal Rzeszów Stal Rzeszów - Logo
    2-5
    Arka Gdynia - Logo Arka Gdynia
  • 30.04
    MKS Polonia Warszawa MKS Polonia Warszawa - Logo
    0-2
    Warta Poznań - Logo Warta Poznań
  • 30.04
    Gwarek Zabrze Gwarek Zabrze - Logo
    1-4
    Pogoń Szczecin - Logo Pogoń Szczecin
  • 30.04
    Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok - Logo
    4-1
    Śląsk Wrocław - Logo Śląsk Wrocław
  • 30.04
    Raków Częstochowa Raków Częstochowa - Logo
    0-1
    Cracovia U-18 - Logo Cracovia U-18
  • 30.04
    Wisła Kraków Wisła Kraków - Logo
    1-1
    UKS SMS Łódź - Logo UKS SMS Łódź
  • 01.05
    Górnik Zabrze Górnik Zabrze - Logo
    0-1
    Zagłębie Lubin - Logo Zagłębie Lubin

Kolejka 25

  • 23.04
    Cracovia U-18 Cracovia U-18 - Logo
    4-1
    Stal Rzeszów - Logo Stal Rzeszów
  • 23.04
    Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin - Logo
    4-1
    Raków Częstochowa - Logo Raków Częstochowa
  • 23.04
    Warta Poznań Warta Poznań - Logo
    0-2
    Gwarek Zabrze - Logo Gwarek Zabrze
  • 23.04
    UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź - Logo
    1-0
    Jagiellonia Białystok - Logo Jagiellonia Białystok
  • 24.04
    Arka Gdynia Arka Gdynia - Logo
    2-4
    Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków
  • 24.04
    Lech Poznań Lech Poznań - Logo
    1-0
    Górnik Zabrze - Logo Górnik Zabrze
  • 24.04
    Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław - Logo
    3-0
    Legia Warszawa - Logo Legia Warszawa
  • 24.04
    Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin - Logo
    1-1
    MKS Polonia Warszawa - Logo MKS Polonia Warszawa

Kolejka 24

  • 14.04
    Gwarek Zabrze Gwarek Zabrze - Logo
    1-4
    Zagłębie Lubin - Logo Zagłębie Lubin
  • 14.04
    Raków Częstochowa Raków Częstochowa - Logo
    1-1
    Warta Poznań - Logo Warta Poznań
  • 14.04
    Wisła Kraków Wisła Kraków - Logo
    3-0
    Cracovia U-18 - Logo Cracovia U-18
  • 14.04
    Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok - Logo
    3-3
    Arka Gdynia - Logo Arka Gdynia
  • 14.04
    Legia Warszawa Legia Warszawa - Logo
    4-0
    UKS SMS Łódź - Logo UKS SMS Łódź
  • 14.04
    Lech Poznań Lech Poznań - Logo
    1-1
    Śląsk Wrocław - Logo Śląsk Wrocław
  • 14.04
    Górnik Zabrze Górnik Zabrze - Logo
    3-0
    MKS Polonia Warszawa - Logo MKS Polonia Warszawa
  • 15.04
    Stal Rzeszów Stal Rzeszów - Logo
    1-2
    Pogoń Szczecin - Logo Pogoń Szczecin

Kolejka 23

  • 09.04
    UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź - Logo
    1-2
    Lech Poznań - Logo Lech Poznań
  • 09.04
    Arka Gdynia Arka Gdynia - Logo
    2-1
    Legia Warszawa - Logo Legia Warszawa
  • 09.04
    Cracovia U-18 Cracovia U-18 - Logo
    2-1
    Jagiellonia Białystok - Logo Jagiellonia Białystok
  • 09.04
    Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin - Logo
    1-2
    Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków
  • 09.04
    Warta Poznań Warta Poznań - Logo
    3-3
    Stal Rzeszów - Logo Stal Rzeszów
  • 09.04
    MKS Polonia Warszawa MKS Polonia Warszawa - Logo
    2-0
    Gwarek Zabrze - Logo Gwarek Zabrze
  • 09.04
    Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin - Logo
    3-0
    Raków Częstochowa - Logo Raków Częstochowa
  • 10.04
    Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław - Logo
    1-1
    Górnik Zabrze - Logo Górnik Zabrze

Kolejka 22

  • 02.04
    Górnik Zabrze Górnik Zabrze - Logo
    1-0
    Gwarek Zabrze - Logo Gwarek Zabrze
  • 02.04
    Legia Warszawa Legia Warszawa - Logo
    2-2
    Cracovia U-18 - Logo Cracovia U-18
  • 02.04
    Lech Poznań Lech Poznań - Logo
    1-4
    Arka Gdynia - Logo Arka Gdynia
  • 02.04
    Raków Częstochowa Raków Częstochowa - Logo
    1-3
    MKS Polonia Warszawa - Logo MKS Polonia Warszawa
  • 02.04
    Wisła Kraków Wisła Kraków - Logo
    5-0
    Warta Poznań - Logo Warta Poznań
  • 03.04
    Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok - Logo
    3-1
    Pogoń Szczecin - Logo Pogoń Szczecin
  • 03.04
    Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław - Logo
    2-1
    UKS SMS Łódź - Logo UKS SMS Łódź
  • 04.04
    Stal Rzeszów Stal Rzeszów - Logo
    1-1
    Zagłębie Lubin - Logo Zagłębie Lubin

Kolejka 21

  • 26.03
    Arka Gdynia Arka Gdynia - Logo
    2-1
    Śląsk Wrocław - Logo Śląsk Wrocław
  • 26.03
    UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź - Logo
    0-0
    Górnik Zabrze - Logo Górnik Zabrze
  • 26.03
    Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin - Logo
    1-1
    Legia Warszawa - Logo Legia Warszawa
  • 26.03
    Warta Poznań Warta Poznań - Logo
    2-2
    Jagiellonia Białystok - Logo Jagiellonia Białystok
  • 26.03
    MKS Polonia Warszawa MKS Polonia Warszawa - Logo
    5-0
    Stal Rzeszów - Logo Stal Rzeszów
  • 26.03
    Gwarek Zabrze Gwarek Zabrze - Logo
    1-0
    Raków Częstochowa - Logo Raków Częstochowa
  • 26.03
    Cracovia U-18 Cracovia U-18 - Logo
    2-1
    Lech Poznań - Logo Lech Poznań
  • 26.03
    Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin - Logo
    2-0
    Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków

Kolejka 20

  • 19.03
    Wisła Kraków Wisła Kraków - Logo
    2-5
    MKS Polonia Warszawa - Logo MKS Polonia Warszawa
  • 19.03
    Legia Warszawa Legia Warszawa - Logo
    3-1
    Warta Poznań - Logo Warta Poznań
  • 19.03
    Lech Poznań Lech Poznań - Logo
    4-2
    Pogoń Szczecin - Logo Pogoń Szczecin
  • 20.03
    Górnik Zabrze Górnik Zabrze - Logo
    4-1
    Raków Częstochowa - Logo Raków Częstochowa
  • 20.03
    Stal Rzeszów Stal Rzeszów - Logo
    4-0
    Gwarek Zabrze - Logo Gwarek Zabrze
  • 20.03
    Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok - Logo
    3-1
    Zagłębie Lubin - Logo Zagłębie Lubin
  • 20.03
    UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź - Logo
    0-0
    Arka Gdynia - Logo Arka Gdynia
  • 20.03
    Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław - Logo
    3-2
    Cracovia U-18 - Logo Cracovia U-18

Kolejka 19

  • 12.03
    Warta Poznań Warta Poznań - Logo
    4-1
    Lech Poznań - Logo Lech Poznań
  • 12.03
    Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin - Logo
    2-0
    Legia Warszawa - Logo Legia Warszawa
  • 12.03
    Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin - Logo
    1-1
    Śląsk Wrocław - Logo Śląsk Wrocław
  • 12.03
    MKS Polonia Warszawa MKS Polonia Warszawa - Logo
    1-0
    Jagiellonia Białystok - Logo Jagiellonia Białystok
  • 12.03
    Gwarek Zabrze Gwarek Zabrze - Logo
    1-6
    Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków
  • 12.03
    Raków Częstochowa Raków Częstochowa - Logo
    2-0
    Stal Rzeszów - Logo Stal Rzeszów
  • 12.03
    Cracovia U-18 Cracovia U-18 - Logo
    2-4
    UKS SMS Łódź - Logo UKS SMS Łódź
  • 13.03
    Arka Gdynia Arka Gdynia - Logo
    1-1
    Górnik Zabrze - Logo Górnik Zabrze

Kolejka 18

  • 05.03
    Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok - Logo
    5-1
    Gwarek Zabrze - Logo Gwarek Zabrze
  • 05.03
    Arka Gdynia Arka Gdynia - Logo
    3-3
    Cracovia U-18 - Logo Cracovia U-18
  • 05.03
    Górnik Zabrze Górnik Zabrze - Logo
    4-1
    Stal Rzeszów - Logo Stal Rzeszów
  • 05.03
    Wisła Kraków Wisła Kraków - Logo
    4-4
    Raków Częstochowa - Logo Raków Częstochowa
  • 05.03
    Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław - Logo
    2-1
    Warta Poznań - Logo Warta Poznań
  • 05.03
    UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź - Logo
    0-3
    Pogoń Szczecin - Logo Pogoń Szczecin
  • 05.03
    Legia Warszawa Legia Warszawa - Logo
    0-4
    MKS Polonia Warszawa - Logo MKS Polonia Warszawa
  • 06.03
    Lech Poznań Lech Poznań - Logo
    0-0
    Zagłębie Lubin - Logo Zagłębie Lubin

Kolejka 17

  • 03.12
    Raków Częstochowa Raków Częstochowa - Logo
    2-1
    Jagiellonia Białystok - Logo Jagiellonia Białystok
  • 04.12
    Gwarek Zabrze Gwarek Zabrze - Logo
    0-2
    Legia Warszawa - Logo Legia Warszawa
  • 04.12
    Cracovia U-18 Cracovia U-18 - Logo
    2-1
    Górnik Zabrze - Logo Górnik Zabrze
  • 04.12
    Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin - Logo
    1-3
    Arka Gdynia - Logo Arka Gdynia
  • 04.12
    MKS Polonia Warszawa MKS Polonia Warszawa - Logo
    2-1
    Lech Poznań - Logo Lech Poznań
  • 04.12
    Stal Rzeszów Stal Rzeszów - Logo
    1-3
    Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków
  • 04.12
    Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin - Logo
    1-0
    Śląsk Wrocław - Logo Śląsk Wrocław
  • 04.12
    Warta Poznań Warta Poznań - Logo
    1-1
    UKS SMS Łódź - Logo UKS SMS Łódź

Kolejka 16

  • 27.11
    Arka Gdynia Arka Gdynia - Logo
    3-1
    Warta Poznań - Logo Warta Poznań
  • 27.11
    UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź - Logo
    0-0
    Zagłębie Lubin - Logo Zagłębie Lubin
  • 27.11
    Górnik Zabrze Górnik Zabrze - Logo
    2-2
    Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków
  • 27.11
    Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław - Logo
    1-1
    MKS Polonia Warszawa - Logo MKS Polonia Warszawa
  • 27.11
    Cracovia U-18 Cracovia U-18 - Logo
    3-2
    Pogoń Szczecin - Logo Pogoń Szczecin
  • 28.11
    Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok - Logo
    5-0
    Stal Rzeszów - Logo Stal Rzeszów
  • 28.11
    Lech Poznań Lech Poznań - Logo
    7-0
    Gwarek Zabrze - Logo Gwarek Zabrze
  • 16.03
    Legia Warszawa Legia Warszawa - Logo
    3-1
    Raków Częstochowa - Logo Raków Częstochowa

Kolejka 15

  • 20.11
    Cracovia U-18 Cracovia U-18 - Logo
    1-3
    Warta Poznań - Logo Warta Poznań
  • 20.11
    Arka Gdynia Arka Gdynia - Logo
    3-2
    Zagłębie Lubin - Logo Zagłębie Lubin
  • 20.11
    Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin - Logo
    1-1
    Górnik Zabrze - Logo Górnik Zabrze
  • 20.11
    Lech Poznań Lech Poznań - Logo
    1-1
    Raków Częstochowa - Logo Raków Częstochowa
  • 20.11
    Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok - Logo
    2-3
    Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków
  • 21.11
    UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź - Logo
    1-0
    MKS Polonia Warszawa - Logo MKS Polonia Warszawa
  • 21.11
    Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław - Logo
    4-0
    Gwarek Zabrze - Logo Gwarek Zabrze
  • 08.12
    Legia Warszawa Legia Warszawa - Logo
    4-0
    Stal Rzeszów - Logo Stal Rzeszów

Kolejka 14

  • 12.11
    Warta Poznań Warta Poznań - Logo
    0-3
    Pogoń Szczecin - Logo Pogoń Szczecin
  • 13.11
    Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin - Logo
    1-0
    Cracovia U-18 - Logo Cracovia U-18
  • 13.11
    Raków Częstochowa Raków Częstochowa - Logo
    2-2
    Śląsk Wrocław - Logo Śląsk Wrocław
  • 13.11
    Gwarek Zabrze Gwarek Zabrze - Logo
    0-3
    UKS SMS Łódź - Logo UKS SMS Łódź
  • 13.11
    MKS Polonia Warszawa MKS Polonia Warszawa - Logo
    1-2
    Arka Gdynia - Logo Arka Gdynia
  • 14.11
    Stal Rzeszów Stal Rzeszów - Logo
    1-7
    Lech Poznań - Logo Lech Poznań
  • 14.11
    Górnik Zabrze Górnik Zabrze - Logo
    2-2
    Jagiellonia Białystok - Logo Jagiellonia Białystok
  • 17.11
    Wisła Kraków Wisła Kraków - Logo
    2-2
    Legia Warszawa - Logo Legia Warszawa

Kolejka 13

  • 06.11
    Arka Gdynia Arka Gdynia - Logo
    7-1
    Gwarek Zabrze - Logo Gwarek Zabrze
  • 06.11
    Lech Poznań Lech Poznań - Logo
    0-4
    Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków
  • 06.11
    Warta Poznań Warta Poznań - Logo
    1-5
    Górnik Zabrze - Logo Górnik Zabrze
  • 06.11
    Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin - Logo
    1-2
    Zagłębie Lubin - Logo Zagłębie Lubin
  • 06.11
    Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław - Logo
    3-1
    Stal Rzeszów - Logo Stal Rzeszów
  • 06.11
    Legia Warszawa Legia Warszawa - Logo
    3-0
    Jagiellonia Białystok - Logo Jagiellonia Białystok
  • 06.11
    Cracovia U-18 Cracovia U-18 - Logo
    0-3
    MKS Polonia Warszawa - Logo MKS Polonia Warszawa
  • 07.11
    UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź - Logo
    0-3
    Raków Częstochowa - Logo Raków Częstochowa

Kolejka 12

  • 29.10
    Stal Rzeszów Stal Rzeszów - Logo
    1-0
    UKS SMS Łódź - Logo UKS SMS Łódź
  • 29.10
    MKS Polonia Warszawa MKS Polonia Warszawa - Logo
    2-3
    Pogoń Szczecin - Logo Pogoń Szczecin
  • 30.10
    Wisła Kraków Wisła Kraków - Logo
    2-0
    Śląsk Wrocław - Logo Śląsk Wrocław
  • 30.10
    Raków Częstochowa Raków Częstochowa - Logo
    2-1
    Arka Gdynia - Logo Arka Gdynia
  • 30.10
    Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin - Logo
    1-0
    Warta Poznań - Logo Warta Poznań
  • 31.10
    Górnik Zabrze Górnik Zabrze - Logo
    1-1
    Legia Warszawa - Logo Legia Warszawa
  • 31.10
    Gwarek Zabrze Gwarek Zabrze - Logo
    0-2
    Cracovia U-18 - Logo Cracovia U-18
  • 10.12
    Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok - Logo
    2-3
    Lech Poznań - Logo Lech Poznań

Kolejka 11

  • 23.10
    Arka Gdynia Arka Gdynia - Logo
    2-1
    Stal Rzeszów - Logo Stal Rzeszów
  • 23.10
    Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin - Logo
    1-1
    Górnik Zabrze - Logo Górnik Zabrze
  • 23.10
    Warta Poznań Warta Poznań - Logo
    1-2
    MKS Polonia Warszawa - Logo MKS Polonia Warszawa
  • 23.10
    Cracovia U-18 Cracovia U-18 - Logo
    0-3
    Raków Częstochowa - Logo Raków Częstochowa
  • 23.10
    Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław - Logo
    0-2
    Jagiellonia Białystok - Logo Jagiellonia Białystok
  • 23.10
    Lech Poznań Lech Poznań - Logo
    1-2
    Legia Warszawa - Logo Legia Warszawa
  • 23.10
    UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź - Logo
    1-0
    Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków
  • 24.10
    Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin - Logo
    6-0
    Gwarek Zabrze - Logo Gwarek Zabrze

Kolejka 10

  • 15.10
    Raków Częstochowa Raków Częstochowa - Logo
    0-0
    Pogoń Szczecin - Logo Pogoń Szczecin
  • 16.10
    Wisła Kraków Wisła Kraków - Logo
    3-1
    Arka Gdynia - Logo Arka Gdynia
  • 16.10
    MKS Polonia Warszawa MKS Polonia Warszawa - Logo
    5-1
    Zagłębie Lubin - Logo Zagłębie Lubin
  • 17.10
    Legia Warszawa Legia Warszawa - Logo
    1-4
    Śląsk Wrocław - Logo Śląsk Wrocław
  • 17.10
    Górnik Zabrze Górnik Zabrze - Logo
    2-3
    Lech Poznań - Logo Lech Poznań
  • 17.10
    Stal Rzeszów Stal Rzeszów - Logo
    4-1
    Cracovia U-18 - Logo Cracovia U-18
  • 17.10
    Gwarek Zabrze Gwarek Zabrze - Logo
    1-4
    Warta Poznań - Logo Warta Poznań
  • 17.10
    Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok - Logo
    6-4
    UKS SMS Łódź - Logo UKS SMS Łódź

Kolejka 9

  • 09.10
    Cracovia U-18 Cracovia U-18 - Logo
    1-0
    Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków
    Relacja z meczu
  • 09.10
    MKS Polonia Warszawa MKS Polonia Warszawa - Logo
    3-1
    Górnik Zabrze - Logo Górnik Zabrze
  • 09.10
    Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin - Logo
    0-2
    Gwarek Zabrze - Logo Gwarek Zabrze
  • 09.10
    Warta Poznań Warta Poznań - Logo
    3-2
    Raków Częstochowa - Logo Raków Częstochowa
  • 09.10
    Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin - Logo
    6-1
    Stal Rzeszów - Logo Stal Rzeszów
  • 09.10
    Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław - Logo
    1-1
    Lech Poznań - Logo Lech Poznań
  • 09.10
    Arka Gdynia Arka Gdynia - Logo
    2-0
    Jagiellonia Białystok - Logo Jagiellonia Białystok
  • 09.10
    UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź - Logo
    2-1
    Legia Warszawa - Logo Legia Warszawa

Kolejka 8

  • 02.10
    Lech Poznań Lech Poznań - Logo
    0-0
    UKS SMS Łódź - Logo UKS SMS Łódź
  • 02.10
    Legia Warszawa Legia Warszawa - Logo
    2-1
    Arka Gdynia - Logo Arka Gdynia
  • 02.10
    Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok - Logo
    2-3
    Cracovia U-18 - Logo Cracovia U-18
  • 02.10
    Wisła Kraków Wisła Kraków - Logo
    1-0
    Pogoń Szczecin - Logo Pogoń Szczecin
  • 02.10
    Raków Częstochowa Raków Częstochowa - Logo
    2-2
    Zagłębie Lubin - Logo Zagłębie Lubin
  • 03.10
    Stal Rzeszów Stal Rzeszów - Logo
    5-1
    Warta Poznań - Logo Warta Poznań
  • 03.10
    Gwarek Zabrze Gwarek Zabrze - Logo
    3-0
    MKS Polonia Warszawa - Logo MKS Polonia Warszawa
  • 03.10
    Górnik Zabrze Górnik Zabrze - Logo
    2-2
    Śląsk Wrocław - Logo Śląsk Wrocław

Kolejka 7

  • 24.09
    Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin - Logo
    2-2
    Jagiellonia Białystok - Logo Jagiellonia Białystok
  • 25.09
    MKS Polonia Warszawa MKS Polonia Warszawa - Logo
    2-3
    Raków Częstochowa - Logo Raków Częstochowa
  • 25.09
    Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin - Logo
    2-1
    Stal Rzeszów - Logo Stal Rzeszów
  • 25.09
    Warta Poznań Warta Poznań - Logo
    0-1
    Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków
  • 25.09
    Cracovia U-18 Cracovia U-18 - Logo
    4-3
    Legia Warszawa - Logo Legia Warszawa
  • 25.09
    Arka Gdynia Arka Gdynia - Logo
    2-1
    Lech Poznań - Logo Lech Poznań
  • 25.09
    UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź - Logo
    0-4
    Śląsk Wrocław - Logo Śląsk Wrocław
  • 26.09
    Gwarek Zabrze Gwarek Zabrze - Logo
    3-1
    Górnik Zabrze - Logo Górnik Zabrze

Kolejka 6

  • 18.09
    Legia Warszawa Legia Warszawa - Logo
    1-0
    Pogoń Szczecin - Logo Pogoń Szczecin
  • 18.09
    Wisła Kraków Wisła Kraków - Logo
    0-2
    Zagłębie Lubin - Logo Zagłębie Lubin
  • 18.09
    Lech Poznań Lech Poznań - Logo
    1-0
    Cracovia U-18 - Logo Cracovia U-18
  • 18.09
    Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok - Logo
    2-1
    Warta Poznań - Logo Warta Poznań
  • 18.09
    Górnik Zabrze Górnik Zabrze - Logo
    4-1
    UKS SMS Łódź - Logo UKS SMS Łódź
  • 18.09
    Raków Częstochowa Raków Częstochowa - Logo
    6-0
    Gwarek Zabrze - Logo Gwarek Zabrze
  • 19.09
    Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław - Logo
    2-0
    Arka Gdynia - Logo Arka Gdynia
  • 19.09
    Stal Rzeszów Stal Rzeszów - Logo
    1-3
    MKS Polonia Warszawa - Logo MKS Polonia Warszawa

Kolejka 5

  • 10.09
    Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin - Logo
    1-3
    Lech Poznań - Logo Lech Poznań
  • 11.09
    Raków Częstochowa Raków Częstochowa - Logo
    2-1
    Górnik Zabrze - Logo Górnik Zabrze
  • 11.09
    Warta Poznań Warta Poznań - Logo
    1-2
    Legia Warszawa - Logo Legia Warszawa
  • 11.09
    Cracovia U-18 Cracovia U-18 - Logo
    2-1
    Śląsk Wrocław - Logo Śląsk Wrocław
  • 11.09
    Arka Gdynia Arka Gdynia - Logo
    4-3
    UKS SMS Łódź - Logo UKS SMS Łódź
  • 11.09
    MKS Polonia Warszawa MKS Polonia Warszawa - Logo
    5-1
    Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków
  • 12.09
    Gwarek Zabrze Gwarek Zabrze - Logo
    2-2
    Stal Rzeszów - Logo Stal Rzeszów
  • 12.09
    Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin - Logo
    3-1
    Jagiellonia Białystok - Logo Jagiellonia Białystok

Kolejka 4

  • 03.09
    Lech Poznań Lech Poznań - Logo
    3-1
    Warta Poznań - Logo Warta Poznań
  • 04.09
    Legia Warszawa Legia Warszawa - Logo
    3-1
    Zagłębie Lubin - Logo Zagłębie Lubin
  • 04.09
    Wisła Kraków Wisła Kraków - Logo
    2-0
    Gwarek Zabrze - Logo Gwarek Zabrze
  • 04.09
    Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok - Logo
    3-1
    MKS Polonia Warszawa - Logo MKS Polonia Warszawa
  • 04.09
    UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź - Logo
    0-2
    Cracovia U-18 - Logo Cracovia U-18
  • 05.09
    Górnik Zabrze Górnik Zabrze - Logo
    1-2
    Arka Gdynia - Logo Arka Gdynia
  • 05.09
    Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław - Logo
    3-2
    Pogoń Szczecin - Logo Pogoń Szczecin
  • 05.09
    Stal Rzeszów Stal Rzeszów - Logo
    5-1
    Raków Częstochowa - Logo Raków Częstochowa

Kolejka 3

  • 28.08
    Warta Poznań Warta Poznań - Logo
    2-2
    Śląsk Wrocław - Logo Śląsk Wrocław
  • 28.08
    Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin - Logo
    2-0
    UKS SMS Łódź - Logo UKS SMS Łódź
  • 28.08
    Cracovia U-18 Cracovia U-18 - Logo
    3-1
    Arka Gdynia - Logo Arka Gdynia
  • 28.08
    Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin - Logo
    2-1
    Lech Poznań - Logo Lech Poznań
  • 29.08
    Stal Rzeszów Stal Rzeszów - Logo
    0-0
    Górnik Zabrze - Logo Górnik Zabrze
  • 29.08
    Raków Częstochowa Raków Częstochowa - Logo
    1-0
    Wisła Kraków - Logo Wisła Kraków
  • 29.08
    Gwarek Zabrze Gwarek Zabrze - Logo
    2-2
    Jagiellonia Białystok - Logo Jagiellonia Białystok
  • 29.08
    MKS Polonia Warszawa MKS Polonia Warszawa - Logo
    5-0
    Legia Warszawa - Logo Legia Warszawa

Kolejka 2

  • 21.08
    Arka Gdynia Arka Gdynia - Logo
    0-1
    Pogoń Szczecin - Logo Pogoń Szczecin
  • 21.08
    Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław - Logo
    1-2
    Zagłębie Lubin - Logo Zagłębie Lubin
  • 21.08
    Lech Poznań Lech Poznań - Logo
    7-1
    MKS Polonia Warszawa - Logo MKS Polonia Warszawa
  • 21.08
    Wisła Kraków Wisła Kraków - Logo
    2-3
    Stal Rzeszów - Logo Stal Rzeszów
  • 21.08
    Legia Warszawa Legia Warszawa - Logo
    2-0
    Gwarek Zabrze - Logo Gwarek Zabrze
  • 21.08
    UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź - Logo
    1-2
    Warta Poznań - Logo Warta Poznań
  • 22.08
    Górnik Zabrze Górnik Zabrze - Logo
    1-2
    Cracovia U-18 - Logo Cracovia U-18
  • 22.08
    Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok - Logo
    3-2
    Raków Częstochowa - Logo Raków Częstochowa

Kolejka 1

  • 14.08
    Wisła Kraków Wisła Kraków - Logo
    3-0
    Górnik Zabrze - Logo Górnik Zabrze
  • 14.08
    Warta Poznań Warta Poznań - Logo
    2-2
    Arka Gdynia - Logo Arka Gdynia
  • 14.08
    Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin - Logo
    1-1
    Cracovia U-18 - Logo Cracovia U-18
  • 14.08
    MKS Polonia Warszawa MKS Polonia Warszawa - Logo
    6-3
    Śląsk Wrocław - Logo Śląsk Wrocław
  • 15.08
    Raków Częstochowa Raków Częstochowa - Logo
    3-3
    Legia Warszawa - Logo Legia Warszawa
  • 15.08
    Stal Rzeszów Stal Rzeszów - Logo
    2-6
    Jagiellonia Białystok - Logo Jagiellonia Białystok
  • 15.08
    Gwarek Zabrze Gwarek Zabrze - Logo
    1-6
    Lech Poznań - Logo Lech Poznań
  • 15.08
    Zagłębie Lubin Zagłębie Lubin - Logo
    2-2
    UKS SMS Łódź - Logo UKS SMS Łódź

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ