C1 Trampkarz, I Liga Okręgowa: Sezon 2021/2022

Tabela

Lp.DrużynaMeczeZwycięstwaRemisyPorażkiBramkiPunkty
1 Pogoń Kraków - Logo Pogoń Kraków 14 12 0 2 103 -19 36
  • Mecze 14
  • Zwycięstwa 12
  • Remisy 0
  • Porażki 2
  • Bramki 103 - 19
2 Cracovia U-15 II - Logo Cracovia U-15 II 14 10 1 3 61 -22 31
  • Mecze 14
  • Zwycięstwa 10
  • Remisy 1
  • Porażki 3
  • Bramki 61 - 22
3 Słowik Olkusz - Logo Słowik Olkusz 14 9 2 3 69 -27 29
  • Mecze 14
  • Zwycięstwa 9
  • Remisy 2
  • Porażki 3
  • Bramki 69 - 27
4 Orzeł Piaski Wielkie - Logo Orzeł Piaski Wielkie 14 8 1 5 65 -31 25
  • Mecze 14
  • Zwycięstwa 8
  • Remisy 1
  • Porażki 5
  • Bramki 65 - 31
5 Hutnik II Kraków - Logo Hutnik II Kraków 14 7 1 6 81 -35 22
  • Mecze 14
  • Zwycięstwa 7
  • Remisy 1
  • Porażki 6
  • Bramki 81 - 35
6 Kolejarz-Prokocim Kraków - Logo Kolejarz-Prokocim Kraków 14 5 1 8 22 -69 16
  • Mecze 14
  • Zwycięstwa 5
  • Remisy 1
  • Porażki 8
  • Bramki 22 - 69
7 Tramwaj Kraków - Logo Tramwaj Kraków 14 1 1 12 18 -120 4
  • Mecze 14
  • Zwycięstwa 1
  • Remisy 1
  • Porażki 12
  • Bramki 18 - 120
8 Zieleńczanka Zielonki - Logo Zieleńczanka Zielonki 14 0 1 13 10 -106 1
  • Mecze 14
  • Zwycięstwa 0
  • Remisy 1
  • Porażki 13
  • Bramki 10 - 106
Hide all fixtures

Kolejka 14

  • 13.11
    Cracovia U-15 II Cracovia U-15 II - Logo
    3-0
    Kolejarz-Prokocim Kraków - Logo Kolejarz-Prokocim Kraków
  • 13.11
    Zieleńczanka Zielonki Zieleńczanka Zielonki - Logo
    2-2
    Tramwaj Kraków - Logo Tramwaj Kraków
  • 13.11
    Hutnik II Kraków Hutnik II Kraków - Logo
    1-2
    Orzeł Piaski Wielkie - Logo Orzeł Piaski Wielkie
  • 14.11
    Słowik Olkusz Słowik Olkusz - Logo
    3-1
    Pogoń Kraków - Logo Pogoń Kraków

Kolejka 13

  • 06.11
    Tramwaj Kraków Tramwaj Kraków - Logo
    0-4
    Cracovia U-15 II - Logo Cracovia U-15 II
  • 06.11
    Orzeł Piaski Wielkie Orzeł Piaski Wielkie - Logo
    1-1
    Słowik Olkusz - Logo Słowik Olkusz
  • 06.11
    Pogoń Kraków Pogoń Kraków - Logo
    9-0
    Zieleńczanka Zielonki - Logo Zieleńczanka Zielonki
  • 07.11
    Kolejarz-Prokocim Kraków Kolejarz-Prokocim Kraków - Logo
    1-1
    Hutnik II Kraków - Logo Hutnik II Kraków

Kolejka 12

  • 28.10
    Cracovia U-15 II Cracovia U-15 II - Logo
    2-6
    Pogoń Kraków - Logo Pogoń Kraków
  • 30.10
    Kolejarz-Prokocim Kraków Kolejarz-Prokocim Kraków - Logo
    4-3
    Tramwaj Kraków - Logo Tramwaj Kraków
  • 30.10
    Zieleńczanka Zielonki Zieleńczanka Zielonki - Logo
    0-10
    Orzeł Piaski Wielkie - Logo Orzeł Piaski Wielkie
  • 30.10
    Hutnik II Kraków Hutnik II Kraków - Logo
    1-2
    Słowik Olkusz - Logo Słowik Olkusz

Kolejka 11

  • 23.10
    Pogoń Kraków Pogoń Kraków - Logo
    6-0
    Kolejarz-Prokocim Kraków - Logo Kolejarz-Prokocim Kraków
  • 23.10
    Tramwaj Kraków Tramwaj Kraków - Logo
    3-11
    Hutnik II Kraków - Logo Hutnik II Kraków
  • 23.10
    Słowik Olkusz Słowik Olkusz - Logo
    6-0
    Zieleńczanka Zielonki - Logo Zieleńczanka Zielonki
  • 23.10
    Orzeł Piaski Wielkie Orzeł Piaski Wielkie - Logo
    2-1
    Cracovia U-15 II - Logo Cracovia U-15 II

Kolejka 10

  • 16.10
    Cracovia U-15 II Cracovia U-15 II - Logo
    3-3
    Słowik Olkusz - Logo Słowik Olkusz
  • 16.10
    Hutnik II Kraków Hutnik II Kraków - Logo
    6-1
    Zieleńczanka Zielonki - Logo Zieleńczanka Zielonki
  • 17.10
    Orzeł Piaski Wielkie Orzeł Piaski Wielkie - Logo
    8-0
    Kolejarz-Prokocim Kraków - Logo Kolejarz-Prokocim Kraków
  • 17.10
    Tramwaj Kraków Tramwaj Kraków - Logo
    0-10
    Pogoń Kraków - Logo Pogoń Kraków

Kolejka 9

  • 09.10
    Zieleńczanka Zielonki Zieleńczanka Zielonki - Logo
    1-3
    Cracovia U-15 II - Logo Cracovia U-15 II
  • 10.10
    Słowik Olkusz Słowik Olkusz - Logo
    9-0
    Kolejarz-Prokocim Kraków - Logo Kolejarz-Prokocim Kraków
  • 10.10
    Pogoń Kraków Pogoń Kraków - Logo
    6-2
    Hutnik II Kraków - Logo Hutnik II Kraków
  • 11.11
    Orzeł Piaski Wielkie Orzeł Piaski Wielkie - Logo
    11-0
    Tramwaj Kraków - Logo Tramwaj Kraków

Kolejka 8

  • 02.10
    Pogoń Kraków Pogoń Kraków - Logo
    8-1
    Orzeł Piaski Wielkie - Logo Orzeł Piaski Wielkie
  • 02.10
    Hutnik II Kraków Hutnik II Kraków - Logo
    1-0
    Cracovia U-15 II - Logo Cracovia U-15 II
  • 03.10
    Tramwaj Kraków Tramwaj Kraków - Logo
    0-10
    Słowik Olkusz - Logo Słowik Olkusz
  • 03.10
    Kolejarz-Prokocim Kraków Kolejarz-Prokocim Kraków - Logo
    3-0
    Zieleńczanka Zielonki - Logo Zieleńczanka Zielonki

Kolejka 7

  • 25.09
    Orzeł Piaski Wielkie Orzeł Piaski Wielkie - Logo
    3-5
    Hutnik II Kraków - Logo Hutnik II Kraków
  • 25.09
    Tramwaj Kraków Tramwaj Kraków - Logo
    4-0
    Zieleńczanka Zielonki - Logo Zieleńczanka Zielonki
  • 26.09
    Pogoń Kraków Pogoń Kraków - Logo
    8-1
    Słowik Olkusz - Logo Słowik Olkusz
  • 26.09
    Kolejarz-Prokocim Kraków Kolejarz-Prokocim Kraków - Logo
    0-4
    Cracovia U-15 II - Logo Cracovia U-15 II

Kolejka 6

  • 18.09
    Zieleńczanka Zielonki Zieleńczanka Zielonki - Logo
    0-8
    Pogoń Kraków - Logo Pogoń Kraków
  • 18.09
    Cracovia U-15 II Cracovia U-15 II - Logo
    3-0
    Tramwaj Kraków - Logo Tramwaj Kraków
  • 18.09
    Słowik Olkusz Słowik Olkusz - Logo
    2-5
    Orzeł Piaski Wielkie - Logo Orzeł Piaski Wielkie
  • 18.09
    Hutnik II Kraków Hutnik II Kraków - Logo
    6-0
    Kolejarz-Prokocim Kraków - Logo Kolejarz-Prokocim Kraków

Kolejka 5

  • 14.09
    Tramwaj Kraków Tramwaj Kraków - Logo
    3-6
    Kolejarz-Prokocim Kraków - Logo Kolejarz-Prokocim Kraków
  • 15.09
    Pogoń Kraków Pogoń Kraków - Logo
    2-4
    Cracovia U-15 II - Logo Cracovia U-15 II
  • 15.09
    Słowik Olkusz Słowik Olkusz - Logo
    4-3
    Hutnik II Kraków - Logo Hutnik II Kraków
  • 16.09
    Orzeł Piaski Wielkie Orzeł Piaski Wielkie - Logo
    7-1
    Zieleńczanka Zielonki - Logo Zieleńczanka Zielonki

Kolejka 4

  • 10.09
    Kolejarz-Prokocim Kraków Kolejarz-Prokocim Kraków - Logo
    0-14
    Pogoń Kraków - Logo Pogoń Kraków
  • 11.09
    Zieleńczanka Zielonki Zieleńczanka Zielonki - Logo
    0-8
    Słowik Olkusz - Logo Słowik Olkusz
  • 11.09
    Hutnik II Kraków Hutnik II Kraków - Logo
    19-0
    Tramwaj Kraków - Logo Tramwaj Kraków
  • 11.09
    Cracovia U-15 II Cracovia U-15 II - Logo
    7-1
    Orzeł Piaski Wielkie - Logo Orzeł Piaski Wielkie

Kolejka 3

  • 04.09
    Zieleńczanka Zielonki Zieleńczanka Zielonki - Logo
    1-17
    Hutnik II Kraków - Logo Hutnik II Kraków
  • 05.09
    Pogoń Kraków Pogoń Kraków - Logo
    16-2
    Tramwaj Kraków - Logo Tramwaj Kraków
  • 05.09
    Słowik Olkusz Słowik Olkusz - Logo
    1-3
    Cracovia U-15 II - Logo Cracovia U-15 II
  • 05.09
    Kolejarz-Prokocim Kraków Kolejarz-Prokocim Kraków - Logo
    2-1
    Orzeł Piaski Wielkie - Logo Orzeł Piaski Wielkie

Kolejka 2

  • 29.08
    Cracovia U-15 II Cracovia U-15 II - Logo
    18-0
    Zieleńczanka Zielonki - Logo Zieleńczanka Zielonki
  • 29.08
    Hutnik II Kraków Hutnik II Kraków - Logo
    3-6
    Pogoń Kraków - Logo Pogoń Kraków
  • 29.08
    Tramwaj Kraków Tramwaj Kraków - Logo
    0-12
    Orzeł Piaski Wielkie - Logo Orzeł Piaski Wielkie
  • 29.08
    Kolejarz-Prokocim Kraków Kolejarz-Prokocim Kraków - Logo
    1-7
    Słowik Olkusz - Logo Słowik Olkusz

Kolejka 1

  • 21.08
    Cracovia U-15 II Cracovia U-15 II - Logo
    6-5
    Hutnik II Kraków - Logo Hutnik II Kraków
  • 08.09
    Zieleńczanka Zielonki Zieleńczanka Zielonki - Logo
    4-5
    Kolejarz-Prokocim Kraków - Logo Kolejarz-Prokocim Kraków
  • 29.09
    Orzeł Piaski Wielkie Orzeł Piaski Wielkie - Logo
    1-3
    Pogoń Kraków - Logo Pogoń Kraków
  • 29.09
    Słowik Olkusz Słowik Olkusz - Logo
    12-1
    Tramwaj Kraków - Logo Tramwaj Kraków

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ