+ "Radzik", dziękujemy!
dodano: 2018-03-29 12:17:00

"Radzik", dziękujemy!

Kibiców hokejowej Cracovii czeka w kolejnych rozgrywkach duża zmiana. Dostępu do bramki Pasów nie będzie strzegł już Rafał Radziszewski, golkiper, który walnie przyczynił się do wszystkich sukcesów w ostatnich latach. Rafał, dziękujemy Ci za wiele wspaniałych emocji, których przez ten czas nam dostarczyłeś!

Rafał Radziszewski był bramkarzem Comarch Cracovii od sezonu 2004/05. Przez czternaście kolejnych lat niepodzielnie rządził w bramce Pasów. Dzięki jego wspaniałym występom i interwencjom, po których napastnicy rywali niejednokrotnie łapali się za głowy, hokejowa Cracovia odnosiła całą serię sukcesów. Siedem złotych medali za rozgrywki ligowe, dwa srebrne i dwa brązowe krążki oraz dwa Puchary Polski i trzy Superpuchary to dorobek „Radzika" w Comarch Cracovii. Kibice zgromadzeni na lodowisku przy ulicy Siedleckiego mieli przez ostatnie lata mnóstwo okazji do skandowania nazwiska swojego ulubionego bramkarza. Swoją doskonałą dyspozycją w rozgrywkach Hokejowej Ligi Mistrzów Radziszewski zwrócił na siebie uwagę także hokejowej Europy. Dziękujemy Rafał za Twoje ponad 600 występów w pasiastych barwach!

Na początku nowego sezonu Polskiej Hokej Ligi Rafał Radziszewski zostanie uhonorowany przez Klub.

Rafał, przez wiele lat byłeś wzorem dla młodych bramkarzy i idolem wielu sympatyków Cracovii! Raz jeszcze dziękujemy Ci za wszystko, co zrobiłeś dla najstarszego klubu sportowego w Polsce!