Dwa zwycięstwa, dwie przegrane – tak poszło w weekend naszej młodzieży

• Wideo
24.04.2017
Za nami kolejny weekend z grupami młodzieżowymi Cracovii. Jak poradziły sobie nasze drużyny w meczach wyjazdowych?

Rezerwy: Iskra Klecza Dolna - Cracovia II 2:1

Rezerwy Cracovii były faworytem spotkania z Iskrą Klecza Dolna, niestety nie udało im się odnieść zwycięstwa. Pierwszą bramkę straciły już w 2. minucie spotkania, drugą w 33., musiały więc odrabiać straty. Ostatecznie udało się „Pasom" zdobyć jedynie honorowego gola w doliczonym czasie gry, gdy do siatki trafił Patryk Serafin. Mimo przegranej Cracovia pozostaje liderem tabeli IV ligi grupy zachodniej.

Więcej informacji o meczu znajdziesz [TUTAJ].

Wejdź [TUTAJ], by sprawdzić aktualną tabelę i terminarz naszych rezerw.

Juniorzy starsi: Wisła Kraków - Cracovia 3:2

Także mecz naszych juniorów starszych ułożył się nie po myśli „Pasów". W młodzieżowych derbach Krakowa Wisła prowadziła już 3:0 po 25. minutach gry, stawiając Cracovię w trudnej sytuacji. Nasz zespół nie poddawał się i walczył, odrabiając szybko dwie bramki straty, nie starczyło już jednak sił, by zremisować to spotkanie.

Wejdź [TUTAJ], by sprawdzić aktualną tabelę i terminarz naszych juniorów starszych.

Juniorzy młodsi: Górnik Łęczna - Cracovia 1:2

We wczorajszym meczu podopieczni trenera Grzegorza Treli odnieśli zwycięstwo w Makroregionalnej Lidze Juniorów Młodszych, w dodatku z liderem tabeli Górnikiem Łęczna! Mimo że nasza drużyna przegrywała 0:1, zdołała się podnieść i odwrócić losy spotkania, wygrywając 2:1!

Wejdź [TUTAJ], by sprawdzić aktualną tabelę i terminarz naszych juniorów młodszych.

Trampkarze starsi: Dalin Myślenice - Cracovia 0:4

Także i w ten weekend mogliśmy liczyć na naszych trampkarzy starszych, którzy odnieśli kolejne zwycięstwo, tym razem triumfując nad Dalinem Myślenice. To kolejna imponująca wygrana naszego zespołu tej wiosny - po zwycięstwach 6:1, 5:0, 3:1 i 7:0, teraz przyszedł czas, by pokonać rywala 4:0.

Wejdź [TUTAJ], by sprawdzić aktualną tabelę i terminarz naszych trampkarzy starszych.