dodano: 2017-10-12 12:00:00

Dziś drużyna trenuje #NaStadionie

Cracovia sposobi się do meczu z Pogonią Szczecin. Dziś podopieczni trenera Michała Probierza wzięli udział w zajęciach #NaStadionie.

We wtorek i środę drużyna Cracovii intensywnie trenowała, biorąc udział w zajęciach dwa razy dziennie, dzisiaj z kolei spotkała się na jeden trening. Odbył on się do południa #NaStadionie. Zespół ćwiczył rozgrywanie akcji, strzały na bramkę, przygotowując się pod mecz z Pogonią Szczecin. Teraz zawodnicy mają odnowę biologiczną.

Spotkanie z Pogonią zostanie rozegrane w poniedziałek. „Pasy" liczą na to, że dobrze przepracowana przerwa na reprezentację pozwoli im osiągnąć w starciu z „Portowcami" dobry rezultat i trzy punkty zostaną w Krakowie. Nasza drużyna bardzo potrzebuje punktów, jeśli chce opuścić ostatnie miejsce w tabeli. Mamy nadzieję, że uda się to uczynić już za cztery dni, przerywając tym samym nieudaną serię meczów bez zwycięstwa.

Przez kolejne trzy dni nasi piłkarze będą jeszcze kontynuowali przygotowania do tego meczu. Treningi będą odbywały się raz dziennie.

Aby dowiedzieć się więcej o dystrybucji biletów na poniedziałkowy mecz Cracovii, kliknij w obrazek poniżej.