Juniorzy młodsi z wysoką wygraną

• Wideo
30.08.2017
Juniorzy młodsi Cracovii zmierzyli się dzisiaj na wyjeździe z Juventą Starachowice z ramach rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów U-17. Spotkanie zakończyło się wygraną naszego zespołu 4:1.

Juventa Starachowice - Cracovia 1:4 (1:2)

1:0 - ? 16

1:1 - Malisz 20

1:2 - Rakoczy 26

1:3 - Smołaga 55

1:4 - Biernat (k.) 60

Cracovia: Mrózek - Tatar, Lasek (65. Podyma), Barański, Rusek (41. Smołaga)- Kędzior (55. Wdowiak), Ł. Feret, Malisz (66. Wohlman), M. Feret (65. Hajdacz) - Rakoczy (60. Pałkowski), Biernat

Trener Marcin Gędłek: Mecz pod nasze dyktando. Pierwsi straciliśmy bramkę po indywidualnym błędzie w obronie, była to jednak jedyna poważna sytuacja przeciwnika w pierwszej połowie. Dominowaliśmy, więc udało nam się wyrównać, a zaraz potem strzelić kolejną bramkę. W drugiej połowie zdobyliśmy kolejne gole po bardzo fajnych akcjach. Mieliśmy sytuacje, żeby jeszcze podwyższyć wynik, ale najważniejsza jest dobra gra zespołu. Małymi krokami robimy postępy zarówno jeśli chodzi o naszą grę w ofensywie, jak i defensywie.