dodano: 2018-02-13 09:45:00

Książka „Dlaczego Cracovia” – wciąż dostępna w naszym oficjalnym sklepie!

Z końcem zeszłego roku oddaliśmy w Państwa ręce wyjątkową publikację. W sprzedaży dostępna jest książka „Dlaczego Cracovia” stanowiąca zbiór 24 wywiadów ze znanymi kibicami naszego klubu. Pozycja obowiązkowa dla każdego kibica „Pasów”!

Każdy z nas ma swoją historię związaną z Cracovią. Jak zaczęliśmy kibicować najstarszemu klubowi sportowemu w Polsce, jakie są nasze najwspanialsze pasiaste wspomnienia, które mecze, bramki, wydarzenia na zawsze pozostaną już w naszej pamięci - to tylko niektóre z pytań na które każdy z naszych kibiców potrafiłby odpowiadać godzinami.

Cracovia już od 111 lat dostarcza nam wiele powodów do radości, wzruszeń, choć - jak w życiu - są też trudne chwile, które jednak zawsze pokonujemy razem, jako pasiasta rodzina Cracovii. To wszystko składa się na piękną historię naszego klubu, której wszyscy jesteśmy częścią.

Wśród kibiców „Pasów" znajduje się wiele znanych postaci. One także mają swoje wspomnienia związane z naszym klubem, którymi podzieliły się w wydanej właśnie książce „Dlaczego Cracovia". W publikacji znajdziemy wywiady między innymi z prezesem Cracovii prof. Januszem Filipiakiem, dziennikarzem Grzegorzem Miecugowem, piosenkarzem Maciejem Maleńczukiem czy pisarzami Leszkiem MazanemJerzym Pilchem.

24 obszerne wywiady to 24 historie pasiastej miłości do najstarszego klubu piłkarskiego w Polsce, pozycja obowiązkowa dla każdego kibica Cracovii.

Już teraz zaopatrz się w książkę „Dlaczego Cracovia"! Książki do nabycia w cenie 49 zł w sklepie stacjonarnym Cracovii #NaStadionie (wejście od Al. Focha), a także online na sklep.cracovia.pl.