dodano: 2018-02-14 17:05:00

PILNE: Mecz Cracovia - Legia z kibicami! Spotkanie obejrzysz wyłącznie z karnetem!

Komisja Ligi Ekstraklasy SA poinformowała, iż po rozpatrzeniu wniosku MKS Cracovia SSA, postanowiła zawiesić wykonanie kary w zakresie zamknięcia stadionu na 1 najbliższy mecz LOTTO Ekstraklasy na okres 6 miesięcy. To oznacza, że najbliższe spotkanie #NaStadionie pomiędzy Cracovią a Legią Warszawa odbędzie się z udziałem publiczności!

Mecz Cracovii z Legią odbędzie się w sobotę, 24 lutego, o godzinie 20:30. Już teraz zachęcamy do zakupu karnetu WIOSNA, dzięki któremu nie tylko obejrzysz spotkanie "Pasów" z aktualnym Mistrzem Polski, ale również pozostałe wiosenne mecze #NaStadionie przy ulicy Józefa Kałuży 1!

CENY i PROMOCJE

Mamy dobrą wiadomość dla posiadaczy Karnetów JESIEŃ. Jak zwykle, aby docenić waszą lojalność, przy zakupie Karnetu WIOSNA możecie liczyć na 10% zniżkę!

Pragniemy również poinformować, że dzieci do 12 roku życia, pod opieką rodzica/prawnego opiekuna posiadającego karnet na mecze „Pasów", będą mogły wejść na stadion Cracovii za darmo! Promocja dotyczy wszystkich sektorów oprócz VIP i SKY-BOX.

CENNIK:

Przypominamy, że Klub nie będzie prowadził sprzedaży biletów na pojedyncze mecze „Pasów" #NaStadionie przy ul. Józefa Kałuży 1. Wszystkie osoby, które będą zainteresowane oglądaniem na żywo meczów Cracovii będą musiały posiadać Kartę Kibica oraz Karnet Cały lub Karnet Wiosna nabity na tę Kartę. Podczas meczu każdy z kibiców może zajmować tylko i wyłącznie miejsce wykupione. Zajmowanie innych miejsc oraz miejsc ewakuacyjnych (w szczególności schodów) będzie zabronione. Informujemy, iż Klub nie będzie prowadził otwartej sprzedaży Karnetów Wiosna na sektory A oraz D.

Mam Karnet CAŁY na sektor A - co zrobić?

Wszystkie osoby, które posiadają Karnet Cały na sektorze A zostaną nieodpłatnie przeniesione na dowolnie wybrany przez siebie sektor*. Prosimy o udawanie się do Punktu Obsługi Kibica zlokalizowanego przy ul. Józefa Kałuży 1 w celu wybrania nowego miejsca #NaStadionie.

Mam Karnet CAŁY na sektor D - co zrobić?

Kibice posiadający Karnet Cały na sektorze D pozostaną na tym sektorze.

Gdzie wyrobić Kartę Kibica Cracovii?

Kartę Kibica Cracovii można wyrobić lub aktywować wyłącznie w Punkcie Obsługi Kibica przy ul. Józefa Kałuży 1. Aby wyrobić nową Kartę należy mieć przy sobie dowód tożsamości z numerem PESEL. Koszt Karty Kibica wynosi 15zł.

Karnety można nabywać:

1) w Punkcie Obsługi Kibica przy ul. Józefa Kałuży1

poniedziałek - piątek, godz. 10:00 - 18:00

sobota - niedziela, godz. 10:00 - 16:00

2) przez Internet na bilety.cracovia.pl

3) Wybrane saloniki sieci Kolporter:

- Kraków, Galeria Krakowska, ul. Pawia 5

- Kraków, Galeria Bronowice (Auchan), ul. Stawowa 61

- Kraków, Centrum Handlowe Serenada, ul. Bora-Komorowskiego 41

- Kraków, Market Budowlany OBI, ul. Bora-Komorowskiego 31

- Kraków, Centrum Handlowe M1, al. Pokoju 67

- Tarnów, Galeria Tarnovia, ul. Krakowska 149

- Miechów, Galeria Miechowska, ul. Sienkiewicza 14

* za wyjątkiem sektorów VIP, Sky Box i D