Podsumowanie 1. kolejki Lotto Ekstraklasy

18.07.2017
    Pierwsze rozdanie nowego sezonu Lotto Ekstraklasy za nami! Nie ubyło się bez niespodzianek na rozpoczęcie rozgrywek.

W ramach 1. kolejki sezonu Cracovia zmierzyła się #NaStadionie z Piastem Gliwice. Nasza drużyna wyszła na prowadzenie w 12. minucie meczu, gdy swojego debiutanckiego gola dla „Pasów" zdobył Sergei Zenjov. Rywale wyrównali jednak już dwie minuty później za sprawą trafienia Gerarda Badii. Na sam początek sezonu Cracovia remisuje 1:1, co daje jej 7. miejsce w ligowej tabeli.

Na fotelu lidera tabeli zasiada obecnie beniaminek Górnik Zabrze, który pokonał 3:1 mistrza polski Legię Warszawa.