Pracowity tydzień rezerw

23.03.2017
    Drużyna rezerw „Pasów” po niedzielnym zwycięstwie w pierwszym wiosennym ligowym spotkaniu od poniedziałku rozpoczęła kolejny tydzień treningów.

Drużyna rezerw "Pasów" po niedzielnym zwycięstwie w pierwszym wiosennym ligowym spotkaniu od poniedziałku rozpoczęła kolejny tydzień treningów.

- Pierwsze trzydzieści minut niedzielnego spotkania z Pcimianką było dla nas ciężkie, ponieważ nie było nam łatwo stworzyć sobie dogodną sytuację strzelecką. Na szczęście udało nam się otworzyć wynik w 33. minucie za sprawą Huberta Adamczyka, który zdobył piękną bramkę bezpośrednio z rzutu rożnego. Dzięki temu w drugiej połowie grało nam się trochę lepiej i łatwiej było o kolejne trafienia, których dołożyliśmy jeszcze cztery - tak o niedzielnym meczu Cracovii II mówił obrońca zespołu Dominik Ochał.

W poniedziałek druga drużyna Cracovii wzięła udział w odnowie i zajęciach na siłowni, we wtorek natomiast odbyła już zajęcia z piłkami na boisku. Trening miał charakter techniczno-taktyczny i został zakończony gierką. Podczas wczorajszej sesji treningowej podopieczni trenera Marcina Gędłka spotkali się w ośrodku treningowym przy ulicy Wielickiej i rozegrali wewnętrzną grę z juniorami starszymi. Jeśli chodzi o dzisiaj, Cracovia II ponownie spotkała się na treningu przy ulicy Wielickiej, gdzie jutro czekają ją jeszcze kolejne zajęcia.

Ligowy mecz Cracovii II z TS Węgrzce zaplanowany na najbliższy weekend został przełożony na 19 kwietnia (środa) na godzinę 17:00. Oznacza to, że kolejnym starciem naszej drużyny o punkty będzie domowe spotkanie z Orłem Piaski Wielkie, które zostanie rozegrane 2 kwietnia (niedziela) o godzinie 11:00.