Remis w drugim meczu kontrolnym

17.01.2018
    Wynikiem 2:2 zakończył się drugi zimowy sparing Cracovii. "Pasy" dwukrotnie wychodziły na prowadzenie w meczu z Zagłębiem Sosnowiec, ale piłkarze Michała Probierza nie dowieźli zwycięstwa do końcowego gwizdka. Bramki dla naszego zespołu zdobywali Krzysztof Piątek i Miro Čovilo.

Zagłębie Sosnowiec - Cracovia 2:2 (1:2)

0:1 3 Piątek

1:1 39 Wilk (sam.)

1:2 41 Čovilo

2:2 52 Mularczyk

Skład Cracovii (I połowa):

Wilk - Diego, Helik (17 Rakoczy), Kanach, Siplak - Mihalik (19 Kruppa), Čovilo, Dimun, Čulina - Rakels, Piątek

Skład Cracovii (II połowa):

Pesković - Fink, Kajpust (81 Kruppa), Dytiatiev, Pestka - Wdowiak, Drewniak, Hernandez, Pik (79 Rakoczy) - Zenjov, Strózik

Zagłębie (I połowa): Kudła, Udović, Lewicki, Sulewski, Jędrych, Najemski, Milewski, Rzonca, Wrzesiński,  Banasiak, MFutila

Zagłębie (II połowa): Perdijić, Malheiro, Makowski, Cichocki, Kieca, Nowak, Kumor, Mularczyk, Nawotka, Puchacz, Sanogo