Wysokie zwycięstwo trampkarzy starszych na inaugurację rundy!

25.03.2017
    Swój pierwszy mecz na wiosnę rozegrali dzisiaj trampkarze starsi Cracovii. Zespół prowadzony przez trenera Piotra Pasternaka świetnie zainaugurował wiosnę, pokonując Orła Myślenice aż 6:1!

Do przerwy to goście prowadzili po dość niespodziewanej bramce w końcówce pierwszej części, ale po zmianie stron na boisku Pasy pokazały charakter i nie pozostawiły rywalom żadnych złudzeń. Szczególne brawa należą się zdobywcy dwóch bramek - Adrianowi Podymie, oraz Gabrielowi Janusikowi, który w drugiej połowie, po wejściu na boisko, skompletował hat-tricka!

Cracovia - Orzeł Myślenice 6:1 (0:1)

Bramki dla Cracovii: Podyma x2, Bociek, Janusik x3

Skład Cracovii: Wąsiewski (Sikora) - Podyma, Michura, Barański, Płaza - Wohlman, Strózik (Janusik), Włoch (Frączek), Wojewoda (Pandyra), Zdziarski (Nawrot) - Bociek (Dziób)

Trener Piotr Pasternak: Jestem bardzo zadowolony, gdyż drużyna pokazała charakter. W pierwszej połowie mieliśmy sporo sytuacji, ale nic nie chciało wejść do bramki przeciwnika, co zemściło się w końcówce. Po przerwie Adrian Podyma ładnie przymierzył z rzutu wolnego i poszliśmy za ciosem. Muszę tutaj pochwalić Gabriela Janusika, który dał dzisiaj świetną zmianę.